Atomizer (prawie) bez wycieków.

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: sob sty 20, 2018 7:05 pm
Lokalizacja: Francja
Podziękował: 134 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Atomizer (prawie) bez wycieków.

Postautor: Iceberg » wt lut 13, 2018 8:32 pm

Hej...Tak czytam o tych wyciekach i sie zastanawiam skad to sie bierze...
Mam Serpent'a SMM i kiedy zamontowalem grzalke i wlozylem wate, obojetnie w jakiej pozycji sprzet lezal, nie bylo zadnych wyciekow...
Za jakis czas chcialem pokombinowac z drutami i zamontowalem nowa grzalke, w ktora wlozylem wate, okazalo sie ze jest malenki wyciek widoczny w air hol'ach, ktory nie przeszkadzal mi specjalnie...
Robiac nastepna grzalke, tym razem dalem troche wiecej waty i znowu zero przeciekow...
Zastanawiam sie czy ulozenie i grubosc waty nie jest przyczyna wyciekow a przynajmniej jednym z powodow ich ciekniecia...
Pamietam te pierwsze atomizery,one potrafily ciaknac, ale z tych nowych nie zdarzylo mi sie ani razu a jezeli cieklo to wiedzialem ze powodem jest zle zamocowana wata i jej grubosc,ilosc...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer (prawie) bez wycieków.

Postautor: Tommy Black » wt lut 13, 2018 10:59 am

idealme1337 pisze:...musz poszukać innego parownika, który po 5 minutach leżenia bokiem nie zaleje mi całej baterii opróżniając swój zbiornik.

Napisaleś to o Combo akurat i ja tego nie rozumiem. Mam kilka Combo, używam ciągle i jeszcze nie zdarzylo się aby w jakiejkolwiek sytuacji coś z któregoś wyciekło.
Ale, zgadza się, ciągle czytam o tych wyciekach z Combo. I ciągle się dziwię.
Blitzen RTA - nie mam jeszcze ale poluję
Pharaoh mini RTA - nie znam
Smok TFV12 prince - mam, używam, teraz z bazą RBA, wycieki są tu wręcz niemożliwe...
Do Twojej listy dorzuciłbym powszechnie zachwalanego, właśnie z powodu braku wycieków, Zeusa. Tyle że uzyskanie na nim dobrego smaku dobrego liquidu jest moim zdaniem niemożliwe.
No i Pyro. Ale to konstrukcja podobna nieco do Combo.Nigdy nie udało mi się nim cokolwiek zabrudzić a poza tym do testowania smaków jest genialny.Tak jak Combo.
Awatar użytkownika
idealme1337
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: ndz gru 17, 2017 5:47 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 7 razy
Płeć: Mężczyzna

Atomizer (prawie) bez wycieków.

Postautor: idealme1337 » wt lut 13, 2018 10:02 am

Dzień dobry.
Mimo, że bardzo podoba mi się zestaw combo+t-priv (za pyszną i aromatyczną chmurkę) musz poszukać innego parownika, który po 5 minutach leżenia bokiem nie zaleje mi całej baterii opróżniając swój zbiornik. Po wstępnej chwili znalazłem kilka nowych atomizerów, więc zapytam się bardziej doświadczonych osób. Co wybrać pod smak i brak wycieków. Oczywiście zawsze gdzieś poleci trochę liquidu lub pojawią się skropliny. Zastanawiam się nad:
Blitzen RTA
Pharaoh mini RTA
Smok TFV12 prince
Ewentualnie kupię Drop RDA, ale nie chce mi się tak często zalewać.
Zasilanie to SMOK t-priv, jeśli to potrzebne do podjęcia decyzji.

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 9 gości