Atomizer (prawie) bez wycieków.

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
ziooloo
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 30

Re: Atomizer (prawie) bez wycieków.

Postautor: ziooloo » 14 lut 2018, 13:08

Wg mnie do smaku nadają się bardziej parowniki pod 1 grzałkę z dobrym przepływem powietrza ale to tylko moje zdanie, Masz jeszcze Ammita mini i Pharaoh nie mini tego drugiego sam właśnie używam i jestem zadowolony, chyba że pomyślisz o squonku sam mam RDA do "smakowania" i zastanawiam się właśnie nad takim rozwiązaniem.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Punkty reputacji: 3581
Podziękował: 1539 razy
Otrzymał podzięk.: 2258 razy

Postautor: Haze » 14 lut 2018, 13:29

To może się odezwę, zanim Kolega wymieni kolejne 16 parowników do rozważenia :mrgreen: @idealme1337, w pierwszym poście oddałeś właściwie strzał w dychę - Blitzen od 3 tygodni nie popuścił mi ani kropli, czadzi okrutnie a i smak oddaje nienajgorzej. Trochę się poci przez te boczne airhole ale bez tragedii. I pamiętaj, że pisze Ci to zdolny człowiek, któremu udało się totalnie zalać, uwaga, Zeusa :mrgreen: :mrgreen:
Co ciekawe podobnie mam z Faraonem mini, ale to zapewne kwestia przypadku - taka konstrukcja prędzej czy później MUSI się zlać :smile: Poza tym Faraon ma dużo mniejsze możliwości jeśli chodzi o regulację przeciągu.
Ammit może i zbiera pozytywne recki ale raczej nie za szczelność - jak lubisz poczytać o Arce Noego to Ammit będzie jak znalazł :lol:
Aromamizer?? Nieee no, bez jaj, kto chce Ci go wcisnąć??
idealme1337
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 14
Otrzymał podzięk.: 7 razy

Postautor: idealme1337 » 14 lut 2018, 14:09

I takiej odpowiedzi oczekiwałem :mrgreen: . Prawdopodobnie go wezmę, opiszę na forum, a jak się nie spodoba to poszukam chętnego. Dzięki za pomoc @Haze

Wróć do „Poradnik zakupowy”