Sklepy w Krakowie

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
roll_nick
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 42
Podziękował: 60 razy
Otrzymał podzięk.: 48 razy

Sklepy w Krakowie

Postautor: roll_nick » 18 maja 2018, 14:19

Wszystko fajnie, ale
Iceberg pisze:...az pomyslalem ze moze na zamku jest zakaz ale nigdzie nie widzialem znakow zakazu palenia, wiec by byc pewnym, podszedlem blisko ochroniarza i wypuscilem wielki oblok chmury a on nic, zero reakcji a musial to widziec, gdyz taka byla moja intencja...
- nie prościej byłoby po prostu zapytać? Może facet nie wie co to, a nie chciał się zbłaźnić zwracając uwagę, a może wie, ale pomyślał "co za burak, chce mnie sprowokować czy ki czort?". Po reszcie wypowiedzi wnioskuję że nie masz problemów z kontaktem z ludźmi (z kobietami które tak frapująco opisujesz zwłaszcza :) ), więc tym bardziej się dziwię zachowaniu.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 149
Podziękował: 132 razy
Otrzymał podzięk.: 138 razy

Sklepy w Krakowie

Postautor: Iceberg » 18 maja 2018, 20:49

roll_nick pisze: - nie prościej byłoby po prostu zapytać? Może facet nie wie co to, a nie chciał się zbłaźnić zwracając uwagę, a może wie, ale pomyślał "co za burak, chce mnie sprowokować czy ki czort?". Po reszcie wypowiedzi wnioskuję że nie masz problemów z kontaktem z ludźmi (z kobietami które tak frapująco opisujesz zwłaszcza :) ), więc tym bardziej się dziwię zachowaniu.

Hej...Oczywiscie ze prosciej bylo by zapytac, ale raz ze moglem dostac odpowiedz ze nie wolno a dwa ze ja nie zawsze lubie najprostsze rozwiazania, co czesto prowadzi mnie do popadania w mniejsze czy wieksze klopoty, ale tak kocham urozmaicone zycie ze z radoscia biore sie za nowy problem, czesto wyciagajac samego siebie z nastepnego dolka w ktory wpadlem, oczywiscie kontrolujac by nastepny dolek nie byl zbyt gleboki na moje mozliwosci...
Nie sadze tez by ochroniarz nie wiedzial co to jest e-papieros, toc bylem w Krakowie a nie na Marsie a jezeli chodzi o to co on sobie o mnie pomyslal to naprawde dla mnie nie ma znaczenia i absolutnie nie ma wplywu na bieg mojego zycia...
Toksyna zatruwa i niszczy zycie tych, ktorzy maja negatywne mysli, nie wyrzadzajac zadnej krzywdy tym, ktorych te mysli dotycza...To bardzo uniwersalna prawda a jej prostota w tym przypadku jest czyms, czego komplikowac nie bede...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4554
Podziękował: 2694 razy
Otrzymał podzięk.: 8735 razy

Sklepy w Krakowie

Postautor: Tommy Black » 28 cze 2018, 09:11

Tommy Black pisze:
Haze pisze:Tommy jest może nawet z Krakowa, więc będzie najlepszą osobą do polecenia sklepu.

No, Tommy to nawet bywa w Krakowie często albowiem to sam jest z Galicji obecnie...a najgorsze że wtedy kiedy bywam to wszystko już zamknięte... :-P

A tak poważniej, to ja w Krakowie, fizycznie, znam tylko dwa sklepy. E-dym na ul. Szpitalnej20 i Światy Wapowania na ul. Długiej 48. I te dwa sklepy calkowicie mi wystarczają.

I odgrzewając stary temat Tommy melduje że już zna 3 sklepy w Krakowie. Wczoraj znana nam wszystkim ale nie tylko nam przecież, firma e- *czajniczek* uruchomiła w Krakowie trzeci sklep. I to już brzmi poważnie. Po 3 sklepy w Krakowie mają bowiem takie firmy jak: Nike, Tchibo, Adidas, Puma, Tiger, Lion, Ant, Bugsy a nawet Mercedes, Audi i Tarpan.
A poważniej, to na placu targowym w Bieńczycach w pawilonie nad Zapiekankami Bieńczyckimi czy jakoś tak, wczoraj technicznie sklep uruchomiono. Technicznie, bo brak a razie oznaczeń, wystroju i całości asortymentu, ale wszystko za chwilę będzie.
Ruch na tym placu jest straszny a kupić można tam wszystko, też załatwić. Apteki, Serwis komputerowy,sklepy techniczne, spożywcze, banki, bankomaty...kolorowo i bardzo fajnie tam jest.Kiedy będę już mógl zrobić jakieś fotki, zamieszczę je tu.Ale ogólnie sklep wygląda bardzo fajnie.
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 3
Otrzymał podzięk.: 38 razy

Re: Sklepy w Krakowie

Postautor: Vlad » 29 cze 2018, 01:17

Się akurat tak składa, że prawie co dziennie tam przejeżdżam. Także już teraz pełny komfort, albo sobie odbiorę tu albo na Nilla. Na zapiekankach też nie dawno byłem. Problem tylko taki, że plac duży, ale nima gdzie zaparkować. W ogóle jak wjeżdżam do tej Nowej Huty, zawsze jakieś doły mnie dopadają, smutno tam.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 4554
Podziękował: 2694 razy
Otrzymał podzięk.: 8735 razy

Sklepy w Krakowie

Postautor: Tommy Black » 29 cze 2018, 07:49

Vlad pisze:Problem tylko taki, że plac duży, ale nima gdzie zaparkować.

Jak to nie ma? Zaraz za rzędami samochodów, ostatnimi stoiskami jest całkiem przyzwoity, ogrodzony parking. Fakt, płatny ale era bezpłatnych parkingów w Krakowie to już historia.
Drugi fakt to taki że ceny niektórych parkingów są wyższe niż w Londynie i Hamburgu. Podobno kiedy osiągną pułap NYC to się usabilizują. ;)

PS
Nieco mnie to zdziwiło, bo wookół masa aut, trudo wjechać a ten parking prawie pusty...

Wróć do „Poradnik zakupowy”