Sklepy w Krakowie

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
roll_nick
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 32
Podziękował: 23 razy
Otrzymał podzięk.: 17 razy

Sklepy w Krakowie

Postautor: roll_nick » 18 maja 2018, 14:19

Wszystko fajnie, ale
Iceberg pisze:...az pomyslalem ze moze na zamku jest zakaz ale nigdzie nie widzialem znakow zakazu palenia, wiec by byc pewnym, podszedlem blisko ochroniarza i wypuscilem wielki oblok chmury a on nic, zero reakcji a musial to widziec, gdyz taka byla moja intencja...
- nie prościej byłoby po prostu zapytać? Może facet nie wie co to, a nie chciał się zbłaźnić zwracając uwagę, a może wie, ale pomyślał "co za burak, chce mnie sprowokować czy ki czort?". Po reszcie wypowiedzi wnioskuję że nie masz problemów z kontaktem z ludźmi (z kobietami które tak frapująco opisujesz zwłaszcza :) ), więc tym bardziej się dziwię zachowaniu.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Iceberg
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 98
Podziękował: 126 razy
Otrzymał podzięk.: 122 razy

Sklepy w Krakowie

Postautor: Iceberg » 18 maja 2018, 20:49

roll_nick pisze: - nie prościej byłoby po prostu zapytać? Może facet nie wie co to, a nie chciał się zbłaźnić zwracając uwagę, a może wie, ale pomyślał "co za burak, chce mnie sprowokować czy ki czort?". Po reszcie wypowiedzi wnioskuję że nie masz problemów z kontaktem z ludźmi (z kobietami które tak frapująco opisujesz zwłaszcza :) ), więc tym bardziej się dziwię zachowaniu.

Hej...Oczywiscie ze prosciej bylo by zapytac, ale raz ze moglem dostac odpowiedz ze nie wolno a dwa ze ja nie zawsze lubie najprostsze rozwiazania, co czesto prowadzi mnie do popadania w mniejsze czy wieksze klopoty, ale tak kocham urozmaicone zycie ze z radoscia biore sie za nowy problem, czesto wyciagajac samego siebie z nastepnego dolka w ktory wpadlem, oczywiscie kontrolujac by nastepny dolek nie byl zbyt gleboki na moje mozliwosci...
Nie sadze tez by ochroniarz nie wiedzial co to jest e-papieros, toc bylem w Krakowie a nie na Marsie a jezeli chodzi o to co on sobie o mnie pomyslal to naprawde dla mnie nie ma znaczenia i absolutnie nie ma wplywu na bieg mojego zycia...
Toksyna zatruwa i niszczy zycie tych, ktorzy maja negatywne mysli, nie wyrzadzajac zadnej krzywdy tym, ktorych te mysli dotycza...To bardzo uniwersalna prawda a jej prostota w tym przypadku jest czyms, czego komplikowac nie bede...
When people agree with me I always feel that I must be wrong...

Wróć do „Poradnik zakupowy”