Nowe mocniejsze zasilanie

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
homer21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: pt lut 23, 2018 10:05 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 44 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowe mocniejsze zasilanie

Postautor: homer21 » pn mar 26, 2018 8:57 pm

Z VooPoo jest jeszcze ciekawe zasilanie pod nazwą Too

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Azuel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 12, 2018 6:58 pm
Lokalizacja: Zadupie
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowe mocniejsze zasilanie

Postautor: Azuel » pn mar 26, 2018 7:23 pm

Najlepiej pomacac wszystkie i wybrać. Ja po pomacaniu tesli długo się nie zastanawiałem.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 678
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 11:09 pm
Lokalizacja: Olesno
Podziękował: 59 razy
Otrzymał podzięk.: 220 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowe mocniejsze zasilanie

Postautor: Master_PiT » ndz mar 25, 2018 12:51 pm

Ja bym brał draga ze względu na chip. Ale jeśli kierować się wyglądem to punk zdecydowanie. Zwłaszcza ładna jest ta nowa tesla punk 80W, ale to na 1akku
InvictusNex
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: wt mar 06, 2018 6:45 am
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe mocniejsze zasilanie

Postautor: InvictusNex » ndz mar 25, 2018 11:24 am

Draga mam i polecam. Dla mnie jego brak ergonomii w ogóle nie przeszkadza. Nie czuje, ze trzymam kostke brukową *mrgreen* Zasilanie jest solidne i proste a to dla mnie ma większe znaczenie niz ergonomia. Jednak wolę trzymać w kieszeni taka kostke niż moda okrągłego, gdzie połowa elementow wbija sie w udo. Design kostki tez jest bardzo fajny. Jak juz gdzieś wspomniałem nawet napis "DRAG" na klapce mi pasuje :D . Z Draga nie można być niezadowolonym :bry:
Arlekin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: czw mar 22, 2018 10:01 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowe mocniejsze zasilanie

Postautor: Arlekin » sob mar 24, 2018 10:40 pm

Dzięki za odpowiedzi. W pon pomacam Draga i zobaczę czy jego "ergonomia" mi będzie leżała. @
Awatar użytkownika
Haze
przepraszam, Twoje recenzje są najbardziej rzeczowymi i najlepszymi testami jakie widziałem, po prostu w podsumowaniach wszystkie te mody były na plus, a każdy miał inne wady/zalety i zastanawiałem się czy jeden box sprawia więcej przyjemności w użytkowaniu (być może tylko subiektywnej, ale zawsze sięga się po coś chętniej).
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe mocniejsze zasilanie

Postautor: Tommy Black » sob mar 24, 2018 7:00 pm

Napisałem Ci obszerną odpowiedź ale złożoną głównie z cytatów dr inż. @
Awatar użytkownika
Haze
go a skoro wyżej już był szybszy w oryginale, to sobie daruję. :)
Mam te wszystkie wymienione przez Ciebie zasilania i nawet Kylina który na stałe mieszka na Tesli Punk. Z tych zasilań ani Tesli ani Draga nigdy bym się nie pozbył. Sirius? Hmmm...Twoje pytanie przypomniało mi o jego istnieniu. ;) Zdecydowanie najsłabszy z tej trójki, pod każdym względem.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowe mocniejsze zasilanie

Postautor: Haze » sob mar 24, 2018 6:49 pm

1. Tak się składa, że recenzowałem te 3 mody i skoro po przeczytaniu mojej twórczości zadajesz takie pytanie to znaczy, że chyba powinienem zająć się czymś innym :((

2. No ale jeszcze spróbuję coś podpowiedzieć. Skoro zobaczyłeś Teslę i w dalszym ciągu zastanawiasz się nad innymi opcjami, to znaczy że nie jest to mod dla Ciebie ;) Jeśli nie ujęła Cię swoim klimatem to niczym więcej Cię nie ujmie - pali równie dobrze jak 28 innych modów, a ergonomią zbytnio nie powala. No i ten plastik na ściankach ... Tak więc zostają Sirius i Drag. Jeśli jesteś sprzętowym pedantem, i np. wkurza Cię, że zegarek spóźnia się 1s/miesiąc to weźmiesz Draga bo to elektryczny wzorzec. Co z tego, że ergonomią przypomina kostkę brukową? :mrgreen: No a jeśli chcesz coś pomiędzy, co będzie całkiem wygodne i nieźle palące, to weźmiesz Siriusa - to taki Opel Astra wśród modów - dupy nie urywa, ale w temacie przemieszczania się z domu do pracy ciężko mu coś zarzucić :lol: No, czyli wszystko jasne!

3. Na Forum mamy Powitalnię - warto zacząć od zajawienia się tam ...
Obrazek
Arlekin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: czw mar 22, 2018 10:01 pm
Lokalizacja:
Otrzymał podzięk.: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Nowe mocniejsze zasilanie

Postautor: Arlekin » sob mar 24, 2018 5:24 pm

Cześć :smile: jestem w trakcie wyboru nowego zasilania, które zastąpi mojego już całkiem wysłużonego ISticka 60W. Przeglądając to forum i kilka innych zaciekawiły mnie najbardziej 3 propozycje:
- Tesla Punk 220W
- Modefined SIRIUS 200W TC
- VOOPOO DRAG 157W TC

Jesteście w stanie podpowiedzieć który by był najlepszym wyborem?

Góry jakie posiadam to Melo 2 i Kylina RTA (to właśnie między innymi z jego powodu rozglądam się za nowym boxem).

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości