Opinia o sklepie

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
3znaki
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Opinia o sklepie

Postautor: 3znaki » 04 kwie 2018, 20:34

Jak w temacie : kupowaliście w sklepie 2fdeal ? (ceny mają dziwnie niskie).

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 150
Podziękował: 7 razy
Otrzymał podzięk.: 111 razy

Re: Opinia o sklepie

Postautor: Master_PiT » 04 kwie 2018, 23:12

4zamowienia, wszystko jak być powinno, wysyłka i dostawa conajmjiej tydzień wcześniej niż z FT cZy GB
Awatar użytkownika
regis
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 28
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podzięk.: 34 razy

Postautor: regis » 04 kwie 2018, 23:33

2 zamówienia: jedno dotarło do mnie po 5 tygodniach, a z drugim mam większe przeboje. Towar zamówiony i dopłacony do wysyłki z Niemiec, po kilku moich interwencjach mailowych został wysłany z Laosu i na razie słuch o nim zaginął. Więcej tam nie zamówię.
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Master_PiT » 05 kwie 2018, 00:13

Regis, a wiesz że wysyłka z Niemiec dotyczy tylko produktów w German Warehouse?
Ja jestem póki co zadowolony. Ostatnia paczka dotarła po 15dniach od złożenia zamówienia.
Awatar użytkownika
regis
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 28
Podziękował: 25 razy
Otrzymał podzięk.: 34 razy

Opinia o sklepie

Postautor: regis » 05 kwie 2018, 00:27

Master_PiT pisze:Regis, a wiesz że wysyłka z Niemiec dotyczy tylko produktów w German Warehouse?
Ja jestem póki co zadowolony. Ostatnia paczka dotarła po 15dniach od złożenia zamówienia.

Oczywiście, że tylko takie produkty i z takim wyborem były wrzucane do koszyka. Wiem, że sporo osób zamawia z tego sklepu i są zadowolone, ale moje przykre doświadczenia wskazują, że nie tylko udane zakupy są u nich. Z FT zamawiam w zasadzie co miesiąc i nie mieli żadnej wpadki, a ostatnie dwie przesyłki dotarły do mnie po 13 i 15 dniach, więc można (opcja szybszego transportu kosztuje u nich od niedawna 0.89USD).
InvictusNex
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 8
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy

Postautor: InvictusNex » 05 kwie 2018, 13:58

Mam od nich Kylina Mini. Na wysyłkę po opłaceniu czekałem ponad tydzień. Pani na Skype tłumaczyła sie ze w weekend nie wysyłają ale kto zrozumie Chiny ;) jak juz wyslali z Laosu to 2 tygodnie i paczka była do odbioru u mnie na poczcie jako polecony. Przez cały czas miałem możliwość śledzenia przesyłki. Zanizaja cene na druku aby sie nasi celnicy nie interesowali zbytnio ;) jak dla mnie sklep godny polecenia. Przesyłka oczywiście była jako free ;)
3znaki
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: 3znaki » 05 kwie 2018, 14:05

InvictusNex pisze:Mam od nich Kylina Mini. Na wysyłkę po opłaceniu czekałem ponad tydzień. Pani na Skype tłumaczyła sie ze w weekend nie wysyłają ale kto zrozumie Chiny ;) jak juz wyslali z Laosu to 2 tygodnie i paczka była do odbioru u mnie na poczcie jako polecony. Przez cały czas miałem możliwość śledzenia przesyłki. Zanizaja cene na druku aby sie nasi celnicy nie interesowali zbytnio ;) jak dla mnie sklep godny polecenia. Przesyłka oczywiście była jako free ;)
13$ za Zeusa lub Berserkera to dziwnie pachnie klonem

InvictusNex
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 8
Podziękował: 5 razy
Otrzymał podzięk.: 9 razy

Postautor: InvictusNex » 05 kwie 2018, 14:14

No ja za kylina miałem cenę 28$ no i przybył taki jaki miał być. Zamawiając cokolwiek z tego typu sklepów trzeba sie liczyć, że możemy dostać coś innego niż chcieliśmy. Takie ryzyko. Niestety nie mamy możliwości obejrzeć towaru w ręku przed zakupem. Ale póki co u nas w kraju albo kupujesz to co jest w sklepach albo ryzykujesz i zamawiasz. Dlatego dobrze jest właśnie szukać opinii od jak największej liczby ludzi ;)
Master_PiT
Użytkownik
Użytkownik

Opinia o sklepie

Postautor: Master_PiT » 05 kwie 2018, 16:20

3znaki pisze:
InvictusNex pisze:Mam od nich Kylina Mini. Na wysyłkę po opłaceniu czekałem ponad tydzień. Pani na Skype tłumaczyła sie ze w weekend nie wysyłają ale kto zrozumie Chiny ;) jak juz wyslali z Laosu to 2 tygodnie i paczka była do odbioru u mnie na poczcie jako polecony. Przez cały czas miałem możliwość śledzenia przesyłki. Zanizaja cene na druku aby sie nasi celnicy nie interesowali zbytnio ;) jak dla mnie sklep godny polecenia. Przesyłka oczywiście była jako free ;)
13$ za Zeusa lub Berserkera to dziwnie pachnie klonem

A doczytałeś magiczny napis "style" ? To klon.
Autentyk zeusa 25.5$
Klon faktycznie po 13-17$

Z berserkerem podobnie :)
Robiąc zakupy za granicą, trzeba wiedzieć co się kupuje...

Na pocieszenie dodam że kod rabatowy '2fdeal' zbija cenę o 5%
3znaki
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: 3znaki » 05 kwie 2018, 17:12

@
Awatar użytkownika
Master_PiT

Ja bym powiedział nie co a gdzie? się kupuje.Zależało mi na szybkiej wysyłce także zamówię z GB

Wróć do „Poradnik zakupowy”