Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: Bimaczow » czw lip 12, 2018 8:33 pm

Na 99,9% będzie geegvape aegis :-)
Awatar użytkownika
HolyDevil
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: czw lip 12, 2018 6:34 pm
Lokalizacja: Rybnik
Płeć: Mężczyzna

Re: Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: HolyDevil » czw lip 12, 2018 8:21 pm

Między wismeciem a smoantem skłaniałbym się bardziej do wismeca. Miałem rx300 niestety sie rozleciał, aktualnie używam charona i powiem że wismec zamiatał smoanta pod każdym względem. Aktualnie przymierzam się do wismeca gen3 dual fajny mały boxik. Ogólnie według mnie wismec ma lepsze zarządzanie energią od smoanta.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: Bimaczow » pn lip 02, 2018 10:09 pm

Haze pisze:
Bimaczow pisze:Wybaczcie pytania ale jestem dość zielonkawy w temacie...

Noo, jesteś... i w dodatku trochę leniwy :mrgreen: ,
Oj tam oj tam :-P Nie to że leniwy ale dzisiaj miałem ciężki dzień a w dodatku operuje na telefonie :-) oczywiście doczytał co i jak ale skoro jest okazja to zapytałem :D :bender: . Poczytam jeszcze o modach ale pewnie zostanę przy tym ageisie czy jak to tam odmienić ewentualnie zobaczę jak będzie finansowo w wakacje to dołożę kilka stowek, chociaż nie wiem bo potomek w drodze :-) :-P .No i będzie fajnie komponował się z Zeusem ten aegeis ! Więcej jak 100w nie potrzebuje bo używam max 50-55w tak że wydaje się ok, zawsze mogę w auto wrzucić smoka na wyjazdy jako suport ewentualny albo dokupić ogniwa *czajniczek*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: Tommy Black » pn lip 02, 2018 8:26 pm

Ładowarkę która Ci wystarczy polecę: Golisi Needle 2 Compact Mini Charger

Obrazek

W e- *czajniczek* kosztuje 24, 90 zł. Natomiast o ogniwach musisz poczytać w Salonie. Ja używam w Aegisach zarówno 18650 jak i 26650 oraz 20700 i 21700.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: Haze » pn lip 02, 2018 8:25 pm

Bimaczow pisze:Wybaczcie pytania ale jestem dość zielonkawy w temacie...

Noo, jesteś... i w dodatku trochę leniwy :mrgreen: , bo wszystko jest na Salonie: BATERIE, ŁADOWARKI.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: Bimaczow » pn lip 02, 2018 8:18 pm

Ageis jest fajny i bardzo mi się podoba z tym że brak możliwości ładowania z kabla ... :-/ no chyba że na wyjazdy nosić w kieszeni dodatkowe ogniwa i wsio plus jakaś ładowarka do ogniw w domu, tylko jakie ogniwa i jaka ładowarka są jakieś firmy mniej i bardziej polecane ? Wybaczcie pytania ale jestem dość zielonkawy w temacie w tej chwili smoka ładuje z kabla :-P :-)
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: Haze » pn lip 02, 2018 8:04 pm

Bimaczow pisze:...CZY dostane coś z półki premium za kwotę max 250zł :-)... raczej nie...

Dostaniesz, na przykład DRAGa (przynajmniej elektrycznie). Aegis też do kiepskich nie należy. W obydwu przypadkach starczy Ci jeszcze na parkę odpowiednich baterii (26650 w przypadku Aegisa).
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: Tommy Black » pn lip 02, 2018 8:01 pm

Bimaczow pisze:kurde nie wiem co robić tak prawdę pisząc a urodziny we wrześniu może coś jeszcze polecicie ?


Do września to jeszcze kilka rządów upadnie, UE wyprodukuje ze 3 durne dyrektywy ale tez i zakwitną astry. ;) Przecież to masa czasu...przeglądnij testy Hazego w Salonie, tam jest pełen przegląd aktualnie dostępnych modów w polskich sklepach. A skoro to wrzesień, to może jeszcze zaczekaj...może VooPoo wypuści coś fajnego na chipsecie GENE i to można kupić zawsze.
Ta pólka o której napisaleś to w tej chwili tylko YIHI, Lost Vape( i ogólnie chipset DNA ) i zbliżający się do nich GENE. Limitless/Wismec/Smoant ? To bardzo średnia półka, niska średnia. :)
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: Bimaczow » pn lip 02, 2018 7:34 pm

Tommy Black pisze:Dla mnie jest to bardzo średnia półka modów

Dzięki za link :bender: tylko jedno pytanie CZY dostane coś z półki premium za kwotę max 250zł :-)... raczej nie, prawda jest taka że nie chcę wydawać bóg wie ile na moda bo : zgubie, zostawię, wypadnie itp :-) , kurde nie wiem co robić tak prawdę pisząc a urodziny we wrześniu :-) :-P może coś jeszcze polecicie ?
doktorskowron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: śr cze 27, 2018 1:04 pm
Lokalizacja: Częstochowa6
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: doktorskowron » pn lip 02, 2018 7:31 pm

Tommy Black pisze:Tu masz świetny test Hazego tego Wismeca RX2.viewtopic.php?f=32&t=3141&p=38311&hilit=rx2#p38311
Dla mnie jest to bardzo średnia półka modów, bardzo rzadko używam, głównie ze względu na ten kształt, bardzo źle mi się go trzyma. Natomiast nie mam pojęcia nawet o Osubie, nigdy tego nie widziałem.Nie jestem też zwolennikiem ładowania ogniw w modzie.


Fakt, kształt ma bardzo specyficzny ale po dłuższym obcowaniu leży w dłoni jak hot dog z Orlenu po dobrej imprezie :D *friends*

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości