Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: Tommy Black » pn lip 02, 2018 6:47 pm

Tu masz świetny test Hazego tego Wismeca RX2.viewtopic.php?f=32&t=3141&p=38311&hilit=rx2#p38311
Dla mnie jest to bardzo średnia półka modów, bardzo rzadko używam, głównie ze względu na ten kształt, bardzo źle mi się go trzyma. Natomiast nie mam pojęcia nawet o Osubie, nigdy tego nie widziałem.Nie jestem też zwolennikiem ładowania ogniw w modzie.
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: Bimaczow » pn lip 02, 2018 3:29 pm

w sumie ten "wieśmak" / wismec rx2 mi się podoba :-) no i jest możliwość ładowania przez USB co akurat mnie cieszy niezmiernie ! :-) nie miałem go w ręce i zastanawiam sie jak gabarytowo on stoi ? w porównaniu do osuba ? miał ktoś obydwa i może coś powiedzieć na ten temat ?
doktorskowron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: śr cze 27, 2018 1:04 pm
Lokalizacja: Częstochowa6
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: doktorskowron » pn lip 02, 2018 1:13 pm

Osobiście mogę polecić Wismec Rx2 - posiadam go od ponad miesiąca, vapuje na akusach z zestawu - przy spalaniu około 10ml dziennie przy mocy ~40W na grzałce 0,5Ω wytrzymuje 2 pełne dni ( drugiego dnia przed spaniem akumulatory do ładowania) o innych sie nie wypowiem bo nie miałem okazji z nimi obcować :)
Szyna
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 16, 2018 7:49 am
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna

Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: Szyna » pn lip 02, 2018 12:30 pm

Jako posiadacz dużej Tesli WYE potwierdzam - nie ma dodatkowej, gładkiej klapki w zestawie.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: Tommy Black » pn lip 02, 2018 9:36 am

Haze pisze:Można więc założyć, że duża WYE też będzie miała gładką klapkę w zestawie.


Niestety, ta duża nie posiada żadnej dodatkowej klapki.

Tesla WYE 200W TC Box MOD

Dane techniczne:
Wymiary: 82 x 42 x 39 mm
Zasilanie: 2 x akumulator 18650 (brak w zestawie)
Moc wyjściowa: 7-200 W
Maksymalne napięcie wyjściowe: 8.4V
Maksymalny prąd wyjściowy: 45 A
Zakres temperatury: 100-300 ℃ / 200-600 ℉
Gwint: 510

Zestaw zawiera:
1 x Tesla WYE 200W TC Box MOD
1 x kabel USB
1 x instrukcja
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: Haze » pn lip 02, 2018 9:28 am

Bimaczow pisze:... taki jak po malowaniu w domu zaciapane farbą :-) nie podobają mi się i przez to chociażby odpadają bo ja esteta jestem ;-)

Mała Tesla WYE ma w zestawie DWIE klapki: jedną zaciapaną, drugą gładką - TUTAJ masz jej recenzję i parę zdjęć z gładką klapką. Można więc założyć, że duża WYE też będzie miała gładką klapkę w zestawie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: Bimaczow » pn lip 02, 2018 7:31 am

Asmodus minikin 155 boost. jak i tesla tak strasznie mi się nie podobają wizualnie że chociażby przez to odpadają.. takie kropki jak by ktoś farbą zaciapał, patrzyłem na obydwa boxy bo wiem że są dobre ale tego designu bym nie przełknął.

dwagiel pisze:Ja bym brał Asmodus minikin 155 boost. Albo tesle WYE.

Kurde patrzyłęm na nie ale nie przełkę tego diesignu ... taki jak po malowaniu w domu zaciapane farbą :-) nie podobają mi się i przez to chociażby odpadają bo ja esteta jestem ;-)
Awatar użytkownika
dwagiel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: ndz sty 28, 2018 10:15 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 42 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: dwagiel » ndz lip 01, 2018 6:26 pm

Ja bym brał Asmodus minikin 155 boost. Albo tesle WYE. Z budżetu trochę zostanie a jak dla mnie oba boxy są super. Na tych samych nastawach asmodus ciągnie 2 razy dłużej niż sirius czy ranker. Przynajmniej u mnie. Mój egzemplarz rozładowuje aku równo i równo je ładuje. Wielokrotnie sprawdzane na zewnętrznej ładowarce. Wygodny w kieszeni choć ciężki. Tesla jest super lekka. Rozładowuje się ciut szybciej niż asmodus. U mnie nie rozładowuje aku równo ani też równo ich nie ładuje.
Oba bez problemu dostępne w Polsce. Te boxy sprawiły, że już nie zmieniam zasilań co 2 tygodnie.

Wysłane z mojego SGS-9
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Jaki mod ? Limitless/Wismec/Smoant ?

Postautor: Bimaczow » ndz lip 01, 2018 3:46 pm

Witajcie :-) jako że to mój pierwszy post pragnę się z wami przewiać :bry: :bry: ale do rzeczy

Jako że za parę miesięcy mam 31 (tak tak stary jestem :-P) urodziny a moja kochana żona chcę coś mi kupić stoję przed wyborem moda *mrgreen*
no i czym więcej czytam i oglądam tym bardziej głupieje i w zasadzie jestem na tym samym etapie co byłem bo nie wiem co wybrać
Do tej pory używałem SMOK'a OSUB TZ 80 ze smokowym atomizerem v8 baby ale chciał bym coś innego.

na coś innego będzie posadzony GEEK VAPE ZEUS RTA, ten co to mu nie cieknie :smile: no i teraz.. z jednej strony chciał bym coś małego z drugiej strony coś fajnego i nie małego i sam cholera jasna nie wiem co bym chciał, wszystko mi się podoba hehehe z tych które mi się podobają to
- Lost Vape Modefined Sirius 200w TC
- Somant Ranker 218W TC
- Wismec rx2
- Limitless Co Arms Race Box
no i sam nie wiem ? a może coś od Geek Vape ? z tym ze zależy mi na ładowaniu usb i nie ogromnych gabarytach..., dlatego ze zarobki mojej firmy opierają się w 60procentach na wyjazdach nie chcę tachać ze sobą ładowarek do akumulatorów :-)... sami rozumiecie, czym więcej pakujesz tym większe prawdopodobieństwo że coś zostanie w hotelu jak już to miało miejsce, a zwłaszcza jak żona ponagla ! :-) :-)

Dajcie znać co myślicie, budżet to tak z 240-250 sam box bez akumulatorów .

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 6 gości