Plac Targowy Bieńczyce czyli edym coraz bliżej człowieka chmurzącego.

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Plac Targowy Bieńczyce czyli edym coraz bliżej człowieka chmurzącego.

Postautor: Vlad » pt sie 16, 2019 5:28 pm

Czemu od razu nie napisałeś o Natalii tylko na końcu. Dopiero teraz wyobrażam sobie ten blask rzucony na cały Plac w Bieńczycach. To co najmniej salon nie sklep. Czyli kloszardzi pewnie teraz pod drzwiami serenady grają.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Plac Targowy Bieńczyce czyli edym coraz bliżej człowieka chmurzącego.

Postautor: Tommy Black » pt sie 16, 2019 3:08 pm

Vlad pisze:Bieńczyce odstraszają swoim wyglądem. Nie ma gdzie zaparkować, trzeba się sporo nadreptać zanim się tam trafi na góre i znajdzie. Na placu pod wieczór można jeszcze spotkać kloszardów, ale nie wołają o pisiont gr.


@
Awatar użytkownika
Vlad
- czas abyś zweryfikował swoje spostrzeżenia sprzed roku, dokładnie roku. Od czasu kiedy na Plac w Bieńczycach zawitał e-dym, wszystko się tam zmieniło. Plac wypiękniał, wszędzie cudownie pachnie, zatrudniono nowych kloszardów którzy rozdają kwiaty i bułeczki a na parkingu są koncerty akordeonowe. :)
I najważniejsza wiadomość. Znaczy ważna bardzo bo będzie ważniejsza*.Dyrekcja Placu w Bieńczycach zaproponowała e-dymowi nowy lokal i e-dym oczywiście skorzystał. A najbardziej skorzystają klienci, bo sklep jest bardziej widoczny, łatwiej trafić, jest większy i ładniejszy. Widać go nawet kiedy dojeżdżamy samochodem do Placu.

IMG_81.jpg


Jest sporo miejsca i jak widać pełne półki.

IMG_68.jpg


Oczywiście zawsze można usiąść i przemyśleć zakupy albo tylko usiąść i nie myśleć.

IMG_82.jpg


*
Sklepem zarządza piękna Natalia a Nathan poszedł sobie tam skąd przyszedł czyli na Szpitalną.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 688
Rejestracja: śr mar 21, 2018 5:34 pm
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Otrzymał podzięk.: 365 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Plac Targowy Bieńczyce czyli edym coraz bliżej człowieka chmurzącego.

Postautor: Vlad » czw sie 16, 2018 11:13 pm

Ja na początku, zanim dało się wjechać na Szpitalną, zakupy robiłem na Szpitalnej. Na Nila często bywam i parkuje zawsze pod sklepem, wiem że nie wolno, ale mam to w d.
Bieńczyce odstraszają swoim wyglądem[emoji32]. Nie ma gdzie zaparkować, trzeba się sporo nadreptać zanim się tam trafi na góre i znajdzie. Na placu pod wieczór można jeszcze spotkać kloszardów, ale nie wołają o pisiont gr.
Pozatym kiedyś tam mieszkałem niedaleko i nie chcę tam wracać [emoji6].

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
lincolnsixecho
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: śr lip 11, 2018 4:43 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2 razy
Otrzymał podzięk.: 22 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Plac Targowy Bieńczyce czyli edym coraz bliżej człowieka chmurzącego.

Postautor: lincolnsixecho » czw sie 16, 2018 9:24 pm

Muszę zauważyć, że wszystkie dymy w Krakowie są w paskudnych miejscach pod względem zaparkowania auta, na Szpitalną nie można wjechać i trzeba dymać kilometry, na Fieldorfa katastrofa, na placu podobnie ale tam chociaż jest płatny parking. Tak czy siak cieszy taki sklep na Starej Huciarni.
Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Plac Targowy Bieńczyce czyli edym coraz bliżej człowieka chmurzącego.

Postautor: slaviop » czw sie 16, 2018 2:13 pm

Tomek muszę policzyć sklepy w swoim mieście i opisać lokalizację. To był by fajny pomysł...

Pisane mobilnie
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Plac Targowy Bieńczyce czyli edym coraz bliżej człowieka chmurzącego.

Postautor: Tommy Black » czw sie 16, 2018 1:55 pm

Obrazek

Już kiedyś zapowiadałem, a zapowiedzi rzecz święta. To pamiętam z religii no i proszę...jest! Jest 3 sklep e- *czajniczek* w Krakowie. Tym razem w świetnej lokalizacji, choć jesli ktoś nie lubi tłumów, to polubi... :-P
Oto wpis Marcina P. z yelp.pl:

Jak dla mnie to najbardziej prawdziwy z placów targowych w okolicy jaki znam. Prawdziwy dlatego, że przyjeżdżają tutaj okoliczni prawdziwi rolnicy i sprzedają swoje własne prawdziwe wyroby. Nie mam tutaj wyłącznie na myśli warzywa i owoce ale również można tutaj kupić świeże jajka od wiejskiej kury czy prawdziwy biały twaróg prosto od krowy :) Do tego jeszcze ten klimat przekupek wychwalających swoje towary - "Spróbuj Pan tego sera, ziołowy! Panie mój jest lepszy, nie kruszy się popatrz Pan jaki bielusi, nóż wchodzi jak w masło" ... Nakosztuje się człowiek i naprawdę prawdziwy ser sobie kupi.
A przy tym jeszcze można sobie zapiekankę zjeść.

Obrazek
Obrazek

A sam sklep jest nad tymi zapiekankami. No prawie nad. A zapiekanki to prawdziwa tradycja i rarytas. Ale uwaga..kolejki...zawsze kolejki... ;)

F33.jpg


W sklepie jeszcze kolejek nie ma, ale to dopiero początki i jak wiecie problemy z reklamą...dlatego dziś tylko informacja u nas.

F34.jpg


Na razie kupić tam można wszystkie podstawowe waperskie rzeczy i ostatnie nowości.

F35.jpg


Asortyment jednak będzie się zwiększał jak zapewnia sympatyczna ,waperska obsługa! Ja byłem, widziałem i powiem że warto!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 0 gości