Box do DJV RDTA

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
doktorskowron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: śr cze 27, 2018 1:04 pm
Lokalizacja: Częstochowa6
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Box do DJV RDTA

Postautor: doktorskowron » pn lis 12, 2018 9:18 am

Bardziej pisałem tutaj o caloksztalcie Smoka że nie jestem do nich przekonany, będę miał okazję sprawdzić tego Alina - kuzyn żony korzysta z niego na co dzień więc sprawdzę, ten vzone dość ciekawy, poczytam o nim napewno. Jeszcze zapytam Cię subiektywnie - warto dopłacać te 100zl do vzone względem Aegisa?
Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Box do DJV RDTA

Postautor: Tommy Black » pn lis 12, 2018 8:56 am

doktorskowron pisze:Cholera, gdzieś do Smoków nie mogę się przekonać - wydaja mi się bardzo tandetne i przypominają chińskie zabawki z odpustow a gdyby budżet wzrósł do około 250? Mieliście może styczność z takimi modami jak geekvape blade lub Nova?


No, tu mnie zaskoczyleś... :P
Do tej pory o Alienach czytałem kretyńskie urban legend o elektronice. Nie zgodzę się z tą odpustowością. I wygląd i wrażenia i ergonomia jest bez zarzutu.
Natomiast i Nova i Blade to jest dopiero odpust.
Ale skoro budżet wzrósł do 250 zł , to może to:
Obrazek
Vzone Cultura 100W TC Box MOD
Dane techniczne:
Rozmiar: 89 x 38 x 30 mm
Zasilanie, do wyboru (brak w zestawie):
1 x akumulator 18650
1 x akumulator 20700
Maksymalne napięcie wyjściowe: 8,5 V
Maksymalny prąd wyjściowy: 32A
Zakres temperatury: 200 ℉ -600 ℉ / 100 ℃ -300 ℃
Gwint: 510
Kosztuje dokładnie 250 zł, bez 50 groszy. A więc mogę śmiało polecić. Ale jednak pozostanę w swojej rekomendacji przy Alienie... :-P
doktorskowron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: śr cze 27, 2018 1:04 pm
Lokalizacja: Częstochowa6
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Box do DJV RDTA

Postautor: doktorskowron » pn lis 12, 2018 8:44 am

Dzięki za dość obszerny opis wędrówki :)

Cholera, gdzieś do Smoków nie mogę się przekonać - wydaja mi się bardzo tandetne i przypominają chińskie zabawki z odpustow :) a gdyby budżet wzrósł do około 250? Mieliście może styczność z takimi modami jak geekvape blade lub Nova?
Tommy Black pisze:
doktorskowron pisze:Zachęcony pozytywną recenzja Tommiego i chmurzstymi opowieściami slaviop, dokonałem zakupu DJV RDTA i szukam pod niego jakiegoś rozsądnego dołu.


U mnie DJV trochę wędrował, najpierw wylądował na Asmodus X Ultroner EOS I bo razem je dostałem. Nawet jest tu gdzieś fotka...Wydawało mi się to idealnym zestawem. Ale zaraz wypuszczono Asmodus X Ultroner EOS II i DJV musiał się przesiąść. Wydawało mi się to jeszcze bardziej idealnym zestawem.Ale trochę go poużywałem, kilkanaście baniaków opróżniłem i posadzilem DJV na starym poczciwym Alienie od Smoków. I dopiero to okazało się tym bardzo bardziej idealnym rozwiązaniem. Świetnie to współpracuje, Alien jest wąski, na dwa ogniwa, bardzo ergonomiczny i przez cały dzień nie przeszkadza tankować DJV nawet w biegu.Ja go używam z mocą 50 W a wszechobecne u mnie LG HG2 zastąpiłem tu Samsungami INR18650-30Q 3000mAh.
Alien w e- *czajniczek* kosztuje teraz jakieś 150 zł, Samsungi po ok. 32 zł. Tak mniej więcej, bo nie pamiętam cen.


Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Box do DJV RDTA

Postautor: Tommy Black » pn lis 12, 2018 7:22 am

doktorskowron pisze:Zachęcony pozytywną recenzja Tommiego i chmurzstymi opowieściami slaviop, dokonałem zakupu DJV RDTA i szukam pod niego jakiegoś rozsądnego dołu.


U mnie DJV trochę wędrował, najpierw wylądował na Asmodus X Ultroner EOS I bo razem je dostałem. Nawet jest tu gdzieś fotka...Wydawało mi się to idealnym zestawem. Ale zaraz wypuszczono Asmodus X Ultroner EOS II i DJV musiał się przesiąść. Wydawało mi się to jeszcze bardziej idealnym zestawem.Ale trochę go poużywałem, kilkanaście baniaków opróżniłem i posadzilem DJV na starym poczciwym Alienie od Smoków. I dopiero to okazało się tym :P bardzo bardziej idealnym rozwiązaniem. Świetnie to współpracuje, Alien jest wąski, na dwa ogniwa, bardzo ergonomiczny i przez cały dzień nie przeszkadza tankować DJV nawet w biegu.Ja go używam z mocą 50 W a wszechobecne u mnie LG HG2 zastąpiłem tu Samsungami INR18650-30Q 3000mAh.
Alien w e- *czajniczek* kosztuje teraz jakieś 150 zł, Samsungi po ok. 32 zł. Tak mniej więcej, bo nie pamiętam cen.
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Box do DJV RDTA

Postautor: Haze » ndz lis 11, 2018 11:27 pm

doktorskowron pisze:... pytanie tylko czy jeden aku okiełzna dual w djv ...

Dual czy rezystancja grzałek są mało istotne, pytanie na jakiej mocy będziesz jechał? Jeśli okolice 60W to Aegis z dobrą bateryjką spokojnie da radę.
Obrazek
doktorskowron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: śr cze 27, 2018 1:04 pm
Lokalizacja: Częstochowa6
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Box do DJV RDTA

Postautor: doktorskowron » ndz lis 11, 2018 10:45 pm

Cześć wszystkim!

Zachęcony pozytywną recenzja Tommiego i chmurzstymi opowieściami slaviop, dokonałem zakupu DJV RDTA i szukam pod niego jakiegoś rozsądnego dołu. Mam aktualnie wismec RX 2 20700 z merlinem mini i ten zestaw zostawiam do chmurzenia w domu ( jak odpaliłem Dejavu to żona powiedziała że mam wychodzić na balkon zachmurzyc :))
Cena najlepiej do +/-200 zł, wydaje mi się że tutaj rozsądnym wyborem będzie Aegis, pytanie tylko czy jeden aku okiełzna dual w djv (chmurzone będzie raczej na alienach SS316 pod Tc )

Z góry dziękuję za pomoc!!


Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości