Wolne Miasto Gdańsk - Sklepy E dym w moim mieście

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
Matadrox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: pn sie 21, 2017 8:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 55 razy
Płeć: Mężczyzna

Wolne Miasto Gdańsk - Sklepy E dym w moim mieście

Postautor: Matadrox » sob lut 16, 2019 11:14 am

Tak więc już po zakupach, w kolejnym sklepiku E-Dym. Ten znajduje się na ul. Gen. Tadeusza Bora Komorowskiego 46, na Gdańskiej dzielnicy Przymorze. Dotarcie w to miejsce, czy to komunikacją, czy samochodem, nie powinno być dla nikogo trudne, albowiem sklep mieści się, tuż przy głównej ulicy Chłopska, w samym centrum dzielnicy. Galeria googla ma sporo fotek tego miejsca, lecz ja wstawię swoje. Pan z obsługi wolał jednak, abym nie wykonywał zdj asortymentu. No szczerze, pustawe te półki były. Tu też można przysiąść i coś na miejscu sobie zmajstrować, a i zamienić kilka słów też się da, w ludzkim jezyku *czajniczek*

Podsumowując: jest to drugi opisany - względnie znośnie mam nadzieję - sklep z asortymentem dla e palaczy. Jednak niestety, bardzo słabo zaopatrzony. Drutów np, w ogóle nie było żadnych :wow:
Na zakończenie tego tematu, przedstawię raz jeszcze, sklep znajdujący się w samym centrum Dolnego Miasta Gdańsk. Ze względu właśnie na okolicę, należy się poświęcić na to jednak trochę więcej czasu, co by wyszło w miarę z jajem. Dziękuję za uwagę i gorąco pozdrawiam! PS: no nie można tego pominąć. Blok tzw "falowiec" znajdujący się w kadrze czwartego zdj, to najdłuższy blok w Europie.
Awatar użytkownika
Matadrox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: pn sie 21, 2017 8:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 55 razy
Płeć: Mężczyzna

Wolne Miasto Gdańsk - Sklepy E dym w moim mieście

Postautor: Matadrox » pt lut 15, 2019 1:24 pm

Witam. W tym temacie chcę Wam przedstawiać saloniki, brandowane marką E-Dym, znajdujące się w Gdańsku. Nie uświadczycie tu wzmianek historycznych, za co przepraszam. Pierwszy sklep, który jakoś takoś opisałem, znalazł się w temacie @
Awatar użytkownika
Tommy Black
i tam chwilowo pozostanie, gdyż ten temat zacznę od - moim zdaniem - słabego sklepu E-Dym mieszczącego się przy ul. Politechniczna 7/12.
Sklep znajduje się w domu handlowym Jantar w samym centrum dzielnicy Wrzeszcz, u zbiegu ulic Grunwaldzka, Do Studzienki oraz Politechniczna. Wchodząc do budynku od strony ul. Politechnicznej, skręcamy pierwszą alejką w prawo i...docieramy do celu :bry: O ile asortyment nie różni się od pozostałych sklepów w mym mieście - uwaga: to co znajduje się na oficjalnej stronie firmy, rzadko występuje w sklepie stacjonarnym - o tyle załoga tychże punktów, bywa zgoła inna. I tak tu, mamy do czynienia z ludźmi, delikatnie to ujmując, mało zainteresowanymi klientem. Najlepszy jest taki, który wchodzi i wychodzi. Nie wiem. Być może to ze mną jest coś nie tak, więc ostateczną ocenę pozostawiam do dyskusji, tym którzy odwiedzali to miejsce, bądź będą odwiedzać. Mnie się obsługa nie podoba - zresztą nie po to oni tam są by się podobać - zero doradztwa jako takiego. Ot, kupujesz, albo nie. Nie wnikając już głębiej, niżej trzy fotki. Tylko trzy. A to z powodu, mego parkowania w miejscu nie dozwolonym. W dni powszednie, ciężko jest zaparkować w miarę blisko. Jednak udając się do sklepu komunikacją, dotarcie jest dużo łatwiejsze. Z tramwaju należy wysiąść na przystanku Miszewskiego, z autobusu zaś, na przystanku Do Studzienki.
Wewnątrz sklepu więcej fotek nie pozwolono mi zrobić, gdyż chłopaki - szczerze zresztą - zapewnili, że takowe są dostępne w google. I faktycznie są. Ale ja tam wiem, czy aby nie chronione prawem autorskim? :-P Jako, że zapomniałem nabyć aromatu, stworzyłem pretekst, by jutro odwiedzić kolejny punkt, tak więc temat na pewno będę rozwijał.

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 7 gości