E-dym Kraków Północ czyli ul. Generała Augusta Fieldorfa-Nila 17

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

E-dym Kraków Północ czyli ul. Generała Augusta Fieldorfa-Nila 17

Postautor: Tommy Black » śr mar 06, 2019 6:56 am

homer21 pisze:Tomku,
nie taki zapomniany ten sklep. Ja osobiście jestem tam częstym gościem...


Jasne że nie zapomniany, wręcz przeciwnie, radzi sobie świetnie.Ja tak napisałem bowiem w Salonie jakoś przeoczyliśmy informację o jego otwarciu. A warto takie informacje dawać w sytuacji kiedy sklepy same zwykłej informacji handlowej umieszczać nie mogą albo się obawiają.
Na szczęście koniec tej durnej dyrektywy tytoniowej już jest coraz bliższy.

A do Was...jeśli macie jakieś informacje o dobrych sklepach w swoich miastach, to zapraszamy. Salon jest otwarty.Każdemu sklepowi można poświęcić temat. Ten zostawmy generałowi Nilowi... ;)
Awatar użytkownika
homer21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 99
Rejestracja: pt lut 23, 2018 10:05 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 44 razy
Płeć: Mężczyzna

E-dym Kraków Północ czyli ul. Generała Augusta Fieldorfa-Nila 17

Postautor: homer21 » wt mar 05, 2019 7:42 pm

Tomku,
nie taki zapomniany ten sklep. Ja osobiście jestem tam częstym gościem, a obsługa sympatyczna i kompetentna, zaopatrzenie też na wysokim poziomie. Zawsze też można liczyć na pomoc np. w ogarnięciu nowej grzałki, czy spróbować nowego premixu albo po prostu pogadać na różne tematy, np. związane z ein.

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

E-dym Kraków Północ czyli ul. Generała Augusta Fieldorfa-Nila 17

Postautor: Tommy Black » wt mar 05, 2019 6:02 pm

Obrazek

Tak trochę chyba zapomnieliśmy o tym sklepie, albo po prostu nam otwarcie umknęło, albo nas nie zaprosili...albo po prostu w tym czasie byliśmy w filharmonii. ;) Nie ma się czym martwić, nadrabiamy zaległości. Kraków - Północ czyli Kraków Krowodrza czyli ul.Generała Augusta Fieldorfa-Nila 17. To drugi sklep edymu w Krakowie.Dość daleko od ul. Szpitalnej ale w rejonach które bardzo takiego sklepu potrzebowały.
Nil02.png

Asortyment na Nila nie odbiega od tego co można spotkać w pozostałych trzech ( sic) sklepach e-dymu choć tu jakby większy nacisk postawiono na ein typu POD.
Nil01.png

Jak w każdym sklepie e-dymu, także i tu można usiąść i pogadać o szybkim upadku dyrektywy tytoniowej, wymienić grzałkę czy przeglądnąć coraz bogatszą ofertę premixów.
Nil04.png

Adres: Generała Augusta Fieldorfa-Nila 17, 31-700 Kraków
Godziny otwarcia: 9:00 - 19:00
Sob. 10:00 - 18:00
Telefon: 515 426 898

PS
A jeśli znacie jakieś inne sklepy albo inne sklepy e-dymu które są tajne, to informujcie ludzi w Salonie.

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 11 gości