Dyskretny sprzęt dla entuzjasty CBD

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
pangello
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: ndz lip 21, 2019 1:19 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyskretny sprzęt dla entuzjasty CBD

Postautor: pangello » pn lip 22, 2019 7:58 am

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
aa to ok :D W każdym razie byłbym wdzięczny za sugestie co do sprzętu, który spełniałby moje założenia.

Z tego co sam poszukałem i wyczytałem, najbardziej chyba pasowałoby dla mnie coś z atomizerem do tzw. MTL. Zrobiłem sobie na razie listę takich produktów (no ale trzeba wziąć poprawkę na to, że ja się nie znam i to na podstawie wiedzy z wertowania internetu):
- Vaporesso Orca Solo
- Innokin JEM Kit
- Justfog Mini Fit Pod

- lub atomizer Aspire Nautilus + jakiś poręczny box z regulacją (tylko jaki?)
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyskretny sprzęt dla entuzjasty CBD

Postautor: Tommy Black » pn lip 22, 2019 7:47 am

pangello pisze:@Tommy Black Susze, o których mówie są w pełni legalne, a eqliquidy powstające na bazie tychże suszów są w epapierosach coraz bardziej z tego co widzę popularne


Ależ ja nie negowałem legalności tych suszów ani faktu że są popularne. Ba, w Salonie pisujemy o nich. Wszytko co legalne trochę traci na zawartości adrenaliny ale trudno... :-P
pangello
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: ndz lip 21, 2019 1:19 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyskretny sprzęt dla entuzjasty CBD

Postautor: pangello » pn lip 22, 2019 7:45 am

@
Awatar użytkownika
Tommy Black
Susze, o których mówie są w pełni legalne, a eliquidy powstające na bazie tychże suszów są w epapierosach coraz bardziej z tego co widzę popularne (nie zawiera to nikotyny). Stąd chciałbym taki właśnie sprzęt do zastosowania na szybko do eliquidów bo do suszu już mam ;) Po prostu chcę mieć i to i to, również z tego względu, że epapierosa można wyjąć na szybko i od razu używać.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyskretny sprzęt dla entuzjasty CBD

Postautor: Tommy Black » pn lip 22, 2019 7:38 am

pangello pisze:Chciałbym aby sprzęt jak najbardziej odwzorowywał waporyzacje suszu...


A jesteś pewny że nie pomyliłeś adresu forum?
My naprawdę zajmujemy się tu odparowywaniem smakowitych płynów i o suszu mamy raczej dość blade pojęcie aczkolwiek nie jesteśmy jemu przeciwni.
pangello
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: ndz lip 21, 2019 1:19 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 15 razy
Otrzymał podzięk.: 13 razy
Płeć: Mężczyzna

Dyskretny sprzęt dla entuzjasty CBD

Postautor: pangello » pn lip 22, 2019 7:33 am

Witam,

Z uwagi na fakt, że od miesięcy używam w celach terapeutycznych CBD w postaci olejków oraz od niedawna również waporyzowania legalnego suszu konopnego CBD, chciałbym czerpać przyjemność również z eliquidów CBD (szybsze przejście do tematu od całej procedury ładowania waporyzatora do suszu oraz długości sesji).

To co polecił mi sprzedawca w sklepie stacnojarnym czyli Smok Vape Pen 22 to jest jakieś kompletne nieporozumienie ponieważ nie ma to absolutnie nic wspólnego ze znanymi mi doznaniami. Przeogromna ilość pary, po której można wręcz rysować palcem i aż nie wiadomo co z nią robić, zbyt intensywny smak (to mogła być wina kiepskiego eliquidu ze sztucznymi aromatami).

Chciałbym aby sprzęt jak najbardziej odwzorowywał waporyzacje suszu, tj. długie powolne zaciąganie i bez przesadyzmu z ilością pary. Powinien też dobrze radzić sobie z liquidami o wysokim składzie VG (do 100%, można takie dostać w sklepach UK).

Tak więć byłbym wdzięczny za propozycjce epapierosa dla osoby w zasadzie niepalącej, nie zainteresowanej tytoniem, tylko ekstraktami z suszu konopnego w postaci eliquidów, spełniającym następujące założenia:
- powolna spokojna inhalacja, najlepiej z możliwością regulacji ilości generowanej pary oraz przepływu powietrza (żeby jeszcze lepiej dostosować pod siebie)
- niewielkie rozmiary
- nie potrzeba wielkiej baterii bo nie będę parował cały dzień (chyba :/)
- fajnie żebym nie musiał za każdym razem wciskać przycisku przy wdechu.


Ps. Jeśli ktoś ma doświadczenie w eliquidach CBD to byłbym rad z sugestii, który wg was najbardziej zbliżony jest w smaku/zapachu do tego co odczuwamy przy waporyzowaniu suszu. Te całe KusheTm to jakaś padaka jest w tej kwestii...

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], Semrush [Bot] i 6 gości