Stary waper zaczyna na nowo

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Stary waper zaczyna na nowo

Postautor: Tomba » czw lut 06, 2020 7:50 am

@
Awatar użytkownika
nike21
- taki zestaw byś potrzebował:

Obrazek

Nie szczędź na nożyczkach: viewtopic.php?f=83&t=8020&p=90392&hilit=no%C5%BCyczki#p90392

@
Awatar użytkownika
Haze
- bez przesady. Wcale nie uważam by WPU był gorszy od Dooma. Pisał, że czytał o setupie i, że powinien dać sobie radę. A Horusa i Blotto nie porównuj do meshowców - jak najdzie go kiedyś, to sobie dokupi. Poza tym, daj się chłopakowi nacieszyć. Jeszcze nie dostał, a już mu chcesz obrzydzić. :capu:
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Stary waper zaczyna na nowo

Postautor: Haze » czw lut 06, 2020 7:33 am

Tomba pisze:O Doomie też mu pisałem i polecałem jeszcze Blotto i Horusa.

Szkoda że wybrał najgorszy z puli. :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Stary waper zaczyna na nowo

Postautor: Raz2trzy » czw lut 06, 2020 6:44 am

To co Ci się przyda - dobre nożyczki, peseta krzywiona, penseta ceramiczna, taki metalowy ''patyk'' z kilkoma średnicami na układanie grzałek ( w komplecie WPU dostajesz taki trzpień do siatki ). Śrubowkręt do parownika w 99:% przypadków dodany jest w pudełku od producenta.Najlepiej kup sobie osobno, taniej wyjdzie, lepszej jakości sobie wybierzesz albo x2.
Awatar użytkownika
nike21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: pt sie 02, 2019 8:38 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Stary waper zaczyna na nowo

Postautor: nike21 » czw lut 06, 2020 6:34 am

A poleci mi ktoś jakiś fajny i sprawdzony zestaw narzędzi? Śrubokręty, pensetę, nożyczki, ucinaczki w jakimś fajnym etui? Może być z Ali. Znalazłem coś takiego ale czy to coś warte? I patrzcie to :D.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Stary waper zaczyna na nowo

Postautor: Superlux » śr lut 05, 2020 5:49 pm

@
Awatar użytkownika
nike21


No czat po prostu :-D. A mesz nadal żyje, jest nas jeszcze kilku takich którzy lubią się bawić palnikiem :lol:. Teraz są inne Gienki, proste jak drut ;).
Najpierw miałem nick - Cichy a potem od 2013go - Superlux. Ja Ciebie pamiętam, taki zakręcony trochę :lol:, :beer1: .




:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
nike21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: pt sie 02, 2019 8:38 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Stary waper zaczyna na nowo

Postautor: nike21 » śr lut 05, 2020 5:42 pm

To już bardziej niż owocowe wolę spróbować jakąś herbatę, mohito, mentol. Myślę też, że połączę tytoń z owocem. Może powtórzę klona Eden od HoL. Zastanawiałem się na Doom'em ze względu na ten dopływ liquidu od dołu grzałki. Zastanawiałem się też nad Kylin M, ale on jest bardzo zbliżony konstrukcyjnie do WPU.

@
Awatar użytkownika
Tomba
@
Awatar użytkownika
Haze
już mi pisał skąd najlepiej aromaty tytoniowe zanabyć więc będę się bawił.

@
Awatar użytkownika
Superlux
byłem na zielonym dość długo i faktycznie byłem tam mocno aktywny. Wtedy nieźle się wkręciłem w te zabawki. Niestety najlepszy smak był na meshu a jego w zasadzie co drugi baniak trzeba było przepalać i czyścić. W dodatku lubił puścić liquid i pociec. Do tego te wszystkie dodatki jak palnik, druty, siatki strzykawki, igły. To mnie ostatecznie zniechęciło. A co to sb bo nie mogę skojarzyć skrótu? Na zielonym miałeś ten sam nick?
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Stary waper zaczyna na nowo

Postautor: Superlux » śr lut 05, 2020 5:39 pm

@
Awatar użytkownika
nike21
, @
Awatar użytkownika
Tomba


Tak do WPU, w ogóle do bardziej hardkorowego DTL to raczej owocówki, deserówki itp itd. RDL, MTL tu już można pomyśleć o fajnych tytkach. Tyle że ja dopiero zaczynam. Po ponad 6ciu latach przerwy dopiero w grudniu zalalałem swoje pierwsze tytkowe samogony. Pod tym względem to @
Awatar użytkownika
Krasnal45
jest tu Il Professore, @
Awatar użytkownika
Haze
też na pewno zna kilka fajnych adresów.:ok:.

W Vapelab są b.dobre, flagowe aromaty ale nie są tanie, MA ma świetne tytki w dobrych cenach, Aroma Premium też i jeszcze Inawera. Tyle kojarzę.



:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

Stary waper zaczyna na nowo

Postautor: Tomba » śr lut 05, 2020 5:26 pm

O Doomie też mu pisałem i polecałem jeszcze Blotto i Horusa. Spoko, na wszystko przyjdzie czas. Grunt to nie poddawać się teraz.
Powodzenia. :friends:
@
Awatar użytkownika
Superlux
i @
Awatar użytkownika
Haze
, może polecicie koledze jakieś aromaty tytoniowe? Ja w tej kwestii nie mam za dużego doświadczenia.
@
Awatar użytkownika
nike21
do WPU, to ja bardziej bym brał owocówki.
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Stary waper zaczyna na nowo

Postautor: Superlux » śr lut 05, 2020 4:56 pm

@
Awatar użytkownika
nike21



Brawo :brawo:, tak sobie przypominałem, przypominałem i przypomniałem sobie że kiedyś nieźle wywijaliśmy na zielonym forum i przede wszystkim na sb :friends:.
Rozumiem że teraz Solo i WPU, będzie fajnie bo Tomba rozpracował ten parownik na 100 %...ale później dokupisz coś jeszcze lepszego :-D - Damn Vape Doom i schowasz Wotofo do szafy :lol:, taka prawda...albo przerzucisz się na jakiś łagodny, luźny MTL...tak pod te Twoje tytkowe samogony.




:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
nike21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 53
Rejestracja: pt sie 02, 2019 8:38 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 11 razy
Otrzymał podzięk.: 26 razy
Płeć: Mężczyzna

Stary waper zaczyna na nowo

Postautor: nike21 » śr lut 05, 2020 4:12 pm

Po wielkich bojach i wojnach ze swoją drugą połówką żeby w końcu na dobre rzuciła fajki i przestała mnie kusić stwierdziłem, że nie ma co baby zmieniać bo i tak się jej nie zmieni, w końcu zamówiłem zasilanie i parownik. Za poleceniem Tomby, i tu i na PW, zdecydowałem się na Aegisa Solo i WPU. Wszystko już zamówione, czekam na dostawę. Dzisiaj odebrałem LG HG2 sztuk dwie. Mam nadzieję, że moja stara ładowarka Ultrafire jeszcze działa i się nada. W międzyczasie zamówię bazy, aromaty i pomerdam. Jak dojdzie sprzęt to akurat liquidy będą dojrzałe do wapowania. Jeszcze raz dzięki za pomoc i do usłyszenia w innych wątkach. :)

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości