VapeTrade.pl

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

VapeTrade.pl

Postautor: Selene » śr wrz 22, 2021 9:19 pm

@
Awatar użytkownika
lisek rudy
coś nie bangla z Twoim umysłem? :P Już w swoim poprzednim poście odpowiedziałeś kto jest właścicielem... I nie piszemy posta pod postem. :shy:

I po co ciągle piszecie o tym dziadowskim portalu? Nie chce mi się o tym czytać... :(
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
lisek rudy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn maja 31, 2021 7:20 pm
Lokalizacja: PL
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeTrade.pl

Postautor: lisek rudy » śr wrz 22, 2021 8:41 pm

obione pisze:A kto jest obecnie właścicielem VT.

Skoro wywołałeś mnie do tablicy, a obecnie się nudzę, nieco poszperałem i znalezienie 100% pewnej informacji nie było trudne.
Wystarczyło sięgnąć do regulaminu serwisu, a w nim stoi: "Usługa, o której mowa w Regulaminie, jest świadczona przez CK Complex Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ulicy Naftowa 4 NIP 9291744080 REGON 080027815, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS: 0000237218; (dalej: CK)".
Analogiczne zapisy znalazłem w regulaminie Trawnika.

Jednak skoro trawnik nie doczekał się żadnej pomocy ze strony nowego właściciela i zanurza się coraz głębiej w mule, to nikt będący przy zdrowych zmysłach nie uwierzy, że nowy właściciel, nawet Cesarsko Królewski, choć z Zielonej Góry, przyłoży choć odrobinę starań by VT zapewniał użytkownikom odpowiedni poziom bezpieczeństwa transakcji. Przynajmniej ja w to nie uwierzę.

Czyli mamy potwierdzenie dwóch informacji-plotek, które kiedyś do mnie dotarły, a wspomniałem o nich wyżej.
Co do opinii od wewnątrz, czyli od pracowników VCP można je znaleźć np. na gowork.pl.

edit:
Zgadza się również informacja, że nowy właściciel VT i trawnika jest jednym z największych w UE dystrybutorów zapalniczek oraz, że rozszerzył działalność o produkty do wapowania https://ckcomplex.pl/#Start .

Scalono posty.
MD
Awatar użytkownika
obione
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 166
Rejestracja: czw kwie 29, 2021 7:07 am
Lokalizacja: Gargantua
Podziękował: 643 razy
Otrzymał podzięk.: 63 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeTrade.pl

Postautor: obione » śr wrz 22, 2021 8:25 pm

A kto jest obecnie właścicielem VT?
Osobiście parę razy kupowałem i sprzedawałem na tym portalu i nie mogę powiedzieć złego słowa.
Poza sporadyczną konwersacją na temat wystawionego przedmiotu jakbym z dzieckiem rozmawiał.
:ganja: ***** *** :ganja:
lisek rudy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn maja 31, 2021 7:20 pm
Lokalizacja: PL
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeTrade.pl

Postautor: lisek rudy » śr wrz 22, 2021 8:11 pm

Z nudów wrzuciłem sobie w net imię i nazwisko byłego właściciela VapeTrade.pl.
Włosy mi się zjeżyły. Ludzie, którzy dla niego pracowali nadali mu pseudonim "Cygan", a co o nim piszą, to nie bardzo chcę powtarzać. :(
Mądry człowiek kiedyś napisał "jaki pan - taki kram".
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeTrade.pl

Postautor: Cinmar » śr wrz 22, 2021 8:09 pm

@
Awatar użytkownika
Nikotynos
, zawsze trafisz i element, i ewenement.
Mała anegdota z OLX, o tym, jak bardzo można być naiwnym ( @Wampir z Pniew, Ty czytać nie musisz :lol:) sprzed kilku dni:
Sprzedawałem otóż ja na tym przybytku cały sprzęt do ASG, jako zestaw. Cena nieszczególnie mała, bo wyjściowo 1800 złotych. Ale zamiast tworzyć niestworzone historie, w opisie podałem tylko zawartość zestawu, zero szczegółów (dla 16 pozycji musiałbym książkę napisać). Puściłbym i za 1000, ale dałem misiaczkom spore pole do "targowania", w razie gdyby byli za godzinę. :lol:
Odezwał się do mnie chłopaczek z Ukrainy. Zadał jedno pytanie: czy aktualne. Zero pytań o stan sprzętu, jego sprawność, eksploatację...
Po dogadaniu ceny poprosił tylko o numer konta, a 5 minut później miałem pieniądze, nie wyświetlił nawet numeru telefonu...

W dużym skrócie, miał szczęście trafiając na mnie, innym razem może zdrowo zaboleć.
Obrazek
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7874 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeTrade.pl

Postautor: bulit73 » śr wrz 22, 2021 7:39 pm

Metall pisze:Nikt się nigdy na nic nie poskarżył.

Bo ty jesteś porządna firma. :good: Jakby każdy taki był, to ten niby portal sprzedażowy EIN, byłby lepszy niż Allegro. :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeTrade.pl

Postautor: Metall » śr wrz 22, 2021 7:28 pm

Ja na VT sprzedałem sporo sprzętu swego czasu. Z wysyłką po przedpłacie jak i osobiście. Nikt się nigdy na nic nie poskarżył.
Choć trzeba przyznać, że bardzo lakoniczna forma tego portalu daje naprawdę spore pole do popisu różnym miernym cwaniaczkom. Jedynym sposobem na to jest "sprawdzenie" sprzedawcy na tyle, na ile to możliwe, lub odbiór osobisty. To po prostu portal ogłoszeniowy, a to czy i jak sfinalizujemy transakcję zależy od nas samych i naszego zdrowego rozsądku.
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2853
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7306 razy
Otrzymał podzięk.: 3798 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeTrade.pl

Postautor: Nikotynos » śr wrz 22, 2021 7:14 pm

Portal sprzedażowy typu wolna amerykanka. Sprzedawać to tam można, ale na pewno nie kupować z wysyłką, tylko co najwyżej osobiście. Wszystko na marne słowo honoru i nie ma jak później ścigać gościa. Raj dla oszustów. Tak samo nigdy w życiu bym nie kupił z wysyłką smartfona, laptopa, części do auta itd. z OLX-a. Gość wyśle co chce, a potem może po prostu nie odbierać telefonu i nikt mu nic nie zrobi. To nie Allegro, gdzie można chociaż zalożyć spór i są jakieś umocowania prawne, chroniące kupujących i sprzedajacych.
lisek rudy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn maja 31, 2021 7:20 pm
Lokalizacja: PL
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeTrade.pl

Postautor: lisek rudy » śr wrz 22, 2021 7:02 pm

Marcin Gdynia pisze:Doba to takie maksimum. Warto poczekać, to świetny serwis sprzedażowy.

Grzeszysz! Oj, grzeszysz i to bardzo grzeszysz! :bije:
;)

Poważniej, to dostałem niesprawdzone informacje, że Pan Wojciech S., który kupił zielone forum i założył VapeTrade.pl po raz kolejny poległ biznesowo i pozbył się tego portalu oraz zielonego forum.
Ile w tym prawdy nie sprawdzałem. Wszyscy wiemy, że Zielone Forum zakopali w mule poniżej dna już dawno. Na WapeTrade.pl nawet nie wchodziłem, bo większe zaufanie mam do zapijaczonego menela. W moim mieście coś ponad rok temu pojawił się ich sklep, ale czy przetrwał nie wiem, bo dawno tam nie byłem. Nie cieszył się zbyt dużą popularnością i opinię wśród braci waperskiej miał raczej mierną.

Pan Wojciech S. ponoć nie poradził sobie po raz kolejny w biznesie i sprzedał wszystko firmie z Zielonej Góry. Nie pamiętam nazwy (CK coś tam sp. z o.o.), ale pamiętam, że ma to być jeden z największych w UE dystrybutorów zapalniczek, który chciał rozszerzyć ofertę.

Słyszałem plotkę, że tatuś Pana Wojtka zawsze finansował jego wpadki biznesowe, a tym razem już miał dość. Ile w tym prawdy nie wiem, ale ponoć w każdej plotce jest ziarenko prawdy. Może @
Awatar użytkownika
Tomba
zna temat bliżej?



d1
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeTrade.pl

Postautor: Marcin Gdynia » śr wrz 22, 2021 6:39 pm

@
Awatar użytkownika
iron64
jest masa innych możliwości kontaktu. Jeśli mi coś nie pasuje to rezygnuję.

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości