VapeTrade.pl

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
lisek rudy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn maja 31, 2021 7:20 pm
Lokalizacja: PL
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeTrade.pl

Postautor: lisek rudy » czw wrz 23, 2021 10:53 am

Nautilus pisze:Zalogowałem się na trawniku bez problemu. Może coś z hasłem zamieszałeś, albo coś...

Do strony logowania nawet mnie nie dopuszcza. Po kliknięciu "zaloguj się" na głównej dostaję komunikat:

"Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia

Podczas łączenia z serwerem „www.e-papierosy-forum.pl:80” wystąpił błąd. PR_END_OF_FILE_ERROR

Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ nie udało się potwierdzić autentyczności otrzymanych danych.
Proszę poinformować właścicieli witryny o tym problemie."
Awatar użytkownika
Nautilus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 161
Rejestracja: sob sie 10, 2019 7:05 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 249 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeTrade.pl

Postautor: Nautilus » czw wrz 23, 2021 9:06 am

lisek rudy pisze:Właśnie zobaczyłem, że na zielone to już nawet zalogować się nie można.


Zalogowałem się na trawniku bez problemu. Może coś z hasłem zamieszałeś, albo coś...


iron64 pisze:Vapetrade należy traktować jak coś, co jest i jakąś tam możliwość daje, ale na ile dobrą, to zależy od nas samych i kontrahentów.


Słuszne słowa. Sam tam też zerkałem, ale nie podkusiło mnie do zakupów. Osobiście wolę ogarniać temat na tym forum. Czuję się pewniej, gdy kontrahentami są aktywni użytkownicy i osoby mające wyrobioną opinię w środowisku. Z pewnością znajdą się ludzie, którzy skorzystają z VapeTrade i podejmą związane z tym ryzyko. Im więcej jest miejsc poświęconych EIN, również tych dających dostęp do sprzętu, tym lepiej dla nas. Czasy, gdy chcąc rzucić nałóg papierosowy mieliśmy łatwy i niedrogi dostęp do alternatywy w postaci EIN już niestety minęły i przy takich skorumpowanych prawodawcach (na poziomie krajowym i unijnym) raczej nie wrócą.
Zapraszam do alternatywy. *czajniczek*
Dobry system to Linux, bezpieczny komunikator nazywa się Matrix a fajna społeczność jest na Fediverse.
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1041
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1967 razy
Otrzymał podzięk.: 1939 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeTrade.pl

Postautor: Robson » czw wrz 23, 2021 8:58 am

A wiecie, że nie można usuwać na VT wiadomości prywatnych? :D
Chyba, że nie wiem jak... :D

d1
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
Marcin Gdynia
Nieaktywny
Nieaktywny
Posty: 723
Rejestracja: pt maja 28, 2021 8:35 am
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 828 razy
Otrzymał podzięk.: 1580 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VapeTrade.pl

Postautor: Marcin Gdynia » czw wrz 23, 2021 7:58 am

Dla mnie jest świetny. Prosty i bez udziwnień. Nie interesuje mnie prywatne życie jego właściciela, a w tym wątku poznałem niechcący jego biografię (przykre). Sprzedaję, kupuję, mam swoje sposoby by nie dać się oszukać. Nie zawiodłem się.
Wymaganie od takiego portalu, aby był bezpieczny mogę porównać do wymagań nielegalnych handlarzy bronią aby chroniła ich policja. Absurd.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3675
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3223 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeTrade.pl

Postautor: iron64 » czw wrz 23, 2021 7:10 am

Pewnie, że tak. Tylko ciężko nazwać ten serwis świetnym. Jest jakaś tam platforma sprzedaży. Czasami wyrośnie z tego coś, a czasami zdechnie jak swego czasu Świstak, który był przez moment bardzo mocną konkurencją Allegro.
Vapetrade należy traktować jak coś, co jest i jakąś tam możliwość daje, ale na ile dobrą, to zależy od nas samych i kontrahentów.
Obrazek
Awatar użytkownika
2dest86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: pn lip 26, 2021 6:48 pm
Lokalizacja: WLKP
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: VapeTrade.pl

Postautor: 2dest86 » czw wrz 23, 2021 6:50 am

Ja już kilka razy kupowałem na tym serwisie. Do tej pory wszystko było w porządku, nawet udało mi się coś tam sprzedać. Co do zakupów, próbuję zweryfikować po rozmowie ze sprzedającym kto to w ogóle jest i w jaki sposób do mnie pisze. Gwarancji nie ma żadnej ale kto nie ryzykuje ten nie ma.
Obrazek
lisek rudy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn maja 31, 2021 7:20 pm
Lokalizacja: PL
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeTrade.pl

Postautor: lisek rudy » śr wrz 22, 2021 11:13 pm

@
Awatar użytkownika
Selene

Uwielbiam kobiety, które mają rację. Zawsze mają rację, a nawet gdyby, to i tak mają rację.

Przesyłam buziaczki. :kiss4:

edit:
Właśnie zobaczyłem, że na zielone to już nawet zalogować się nie można. Stary i nowy właściciel nie dopilnował tematów związanych z bezpieczeństwem w sieci. :facepalm:
Od początku czułem, że to wyjątkowej klasy ... (tu można wstawić wszystko co się o nim myśli), ale żeby żeby aż tak. :blush:
Mnie po prostu zabrakło skali.
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4178
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

VapeTrade.pl

Postautor: Selene » śr wrz 22, 2021 9:33 pm

@
Awatar użytkownika
lisek rudy
, to już czas na okularki. Nikt nie usunął posta, a cytowałeś ten sam co poprzednio...
I niestety na drugie Twoje nietrafne spostrzeżenie muszę odpisać tak: ja muszę i robię to. ;)
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
lisek rudy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn maja 31, 2021 7:20 pm
Lokalizacja: PL
Podziękował: 70 razy
Otrzymał podzięk.: 76 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeTrade.pl

Postautor: lisek rudy » śr wrz 22, 2021 9:28 pm

Selene pisze:@lisek rudy coś nie bangla z Twoim umysłem? :P Już w swoim poprzednim poście odpowiedziałeś kto jest właścicielem... I nie piszemy posta pod postem. :shy:

Niestety mój rozmówca skasował swój post. Przykro mi. :(
Gdyby tego nie zrobił byłby pomiędzy moimi.

I po co ciągle piszecie o tym dziadowskim portalu? Nie chce mi się o tym czytać... :(

Istnieje bardzo proste i wyjątkowo skuteczne rozwiązanie Twojego problemu.

Nie chce mi się - nie robię.
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2849
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7311 razy
Otrzymał podzięk.: 3793 razy
Płeć: Mężczyzna

VapeTrade.pl

Postautor: Nikotynos » śr wrz 22, 2021 9:21 pm

@
Awatar użytkownika
Cinmar
Czyli jakby nie patrzeć zarówno tu i tam to idealne miejsce do wyłapywania naiwniaków przez cwaniaków. Oczywiśnie jest masa ludzi uczciwych jak nasz aniołeczek @
Awatar użytkownika
Metall
:P, ale ryzyko wtopy i tak jest ogromne. Wracając jeszcze do OLX to sprzedawałem tam jakiś czas temu rowerek dziecięcy, taki już dojechany, który sam wcześniej kupiłem używany. Gość przejechał, nawet nie oglądał, nic nie pytał, dał kasę i nara. :bec:

@
Awatar użytkownika
obione
Po prostu masz na razie szczęście. :) Co do konwersacji na VT to mnie też kilka razy wymęczyły psychicznie jakieś gimbazaki. :roll:

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 10 gości