Zestaw do 500zł

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7878 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Zestaw do 500zł

Postautor: bulit73 » pn paź 21, 2019 5:49 pm

Janusznowak pisze:coś gotowego o mocy 6mg nikotyny co kupie przez internet w Anglii

W tych sklepach, na pewno coś sobie wybierzesz.
https://vapable.com/
https://chefsflavours.co.uk/
Obrazek
Janusznowak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 11:10 am
Lokalizacja: Londyn
Podziękował: 25 razy
Płeć: Mężczyzna

Zestaw do 500zł

Postautor: Janusznowak » pn paź 21, 2019 5:07 pm

Napiszecie proszę jeszcze co wlać do środka, takiego coś gotowego o mocy 6mg nikotyny co kupie przez internet w Anglii, zależy mi oczywiście na czymś wysokiej jakości. Większość części zestawu co zamówiłem już przyszła i nie chce na szybko kupować czegoś na szybko w sklepie.
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Zestaw do 500zł

Postautor: Superlux » pn wrz 30, 2019 10:51 pm

Janusznowak pisze:Czy to prawda że Miboxer C4-12 ma funkcje power banku? i czy w nowszej wersji też?


Starszy model C4-12 ma tę funkcję ( i ona w tym konkretnym przypadku nie zbiera dobrych ocen ), ten nowszy ( linkowany powyżej ) z tego co mi wiadomo nie ma. To jest ten starszy kolega, nadal dostępny na Ali -

http://www.miboxer.com/eng/p6.html

Poza tym to jest duże i ciężkie, zdecydowanie bardziej sprzęt stacjonarny niż zestaw podróżny. Sam zasilacz jest cięższy niż większość dwukanałowych ładowarek.





:beer:
Obrazek
Janusznowak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: śr wrz 25, 2019 11:10 am
Lokalizacja: Londyn
Podziękował: 25 razy
Płeć: Mężczyzna

Zestaw do 500zł

Postautor: Janusznowak » pn wrz 30, 2019 1:53 am

Czy to prawda że Miboxer C4-12 ma funkcje power banku? i czy w nowszej wersji też?
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Zestaw do 500zł

Postautor: Superlux » pn wrz 30, 2019 12:56 am

@
Awatar użytkownika
salto


To już widziałem ...ale to nie ta wersja. Jest nowszy Miboxer c4-12 po apgrejdzie z 2018go i generalnie cieszą się ludziom japy, że podobno jeszcze lepsiejszy jest ( bo jak wiadomo różnie z tym bywa ). Henrik czasem fiksuje i te potencjalnie ulepszone wersje traktuje ostrzej, rzadko bo rzadko ale się zdarza.

To jest nowy c4-12... plus moc pitolenia o tym dlaczego jest najlepszy :mrgreen: .

http://www.miboxer.com/eng/p6u.html




:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Zestaw do 500zł

Postautor: salto » pn wrz 30, 2019 12:11 am

>>Tu<< masz test. Wygląda zdrowo.
Ja i tak i tak MC3000 sobie zorganizuje, tylko nie mogę tego zrobić teraz, bo wiem jak będzie w praktyce, wj*bie mnie na przynajmniej tydzień, a mam kilka pilnych misji, które są ultraważne dla mnie. Dlatego nawet nie zaglądam na nowinki, looknałem tylko kiedyś przypadkiem. MC_Monitor mi i tak się nie przyda, bo nie ma wersji programu na mojego laptopa a z technicznych spraw i tak nie ma alternatyw, a więc i problemu :) Tego XTARa 4A też zapewne prędzej czy póżniej zgarnę. Muszę mieć pod ręką jakąś szybką ładowarkę, w samochodzie czy gdziekolwiek indziej niż w mieszkaniu. A Miboxera to wziąłbym od razu - cena jest bardzo dobra za 12A, gdyby mnie nie ciekawiło, czy można więcej ładunku zmiescić w ogniwie, ma to wymiar praktyczny, gdyby tak było.


:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Zestaw do 500zł

Postautor: Superlux » ndz wrz 29, 2019 11:55 pm

@
Awatar użytkownika
salto


Miboxerek już do mnie leci, pobawię się trochę i prześlę do Haze'a ...na badania :mrgreen: ( oczywiście jeżeli szefu się podejmie ). Opinie w necie są tak naprawdę różne...chociaż te dobre i bardzo dobre przeważają. Mam nadzieję że nie będzie tego porównywał ze SkyRC'em :facepalm: . A właśnie dzieje się coś w tym temacie, czy @
Awatar użytkownika
Haze
nadal eksperymentuje z mc3000 ? Muszę poszukać bo początek był jakiś średnio optymistyczny.



:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
salto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 633
Rejestracja: czw lip 26, 2018 5:46 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 276 razy
Otrzymał podzięk.: 500 razy
Płeć: Mężczyzna

Zestaw do 500zł

Postautor: salto » ndz wrz 29, 2019 10:49 pm

Superlux pisze:I co oznacza ten Nitecore i8 ???

"Inteligentną" ładowarkę. Ten przymiotnik wystepuje zawsze przy trefnych urządzeniach. A że tyle szajsu się produkuje, to stoi przy większości sprzętu teraz, lodówki, młynki, odkurzacze, pralki to już dawna. Teraz sprzedać pralkę w markecie, to już nie jest tak prosto. Dziś nie, bo sobota, ona się nie będzie w sobotę sprzedawać; tu baba gruba chce kupić, a to duże ciuchy i będzie zapier**ol; pozatym czego ona a nie koleżanka obok itp.. Najgorzej jest podobno z inteligentnymi deskami sedesowymi, naobiecują takiej desce cudów na kiju, że niby relaks nad wodą będzie.. a tu się okazuje, że przesr**ne jest tak naprawdę. Czuje się oszukana, zamknie się w sobie i w ramach zemsty :>: się nie otworzy, wtedy gdy usłyszy biegnące kroki...

A tak przy okazji, to zwróć uwagę na to, >>kto<< wyszukał *yes2* ostatnio te ładowarki, które mu zaproponowałem w zamian :)


:beer:
Obrazek
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Zestaw do 500zł

Postautor: Haze » ndz wrz 29, 2019 4:39 pm

Janusznowak pisze:... grzałki: Wotofo Tri Core Fused Clapton ...

salto pisze:Haze, looknij fachowym okiem czy sobie chłopak złych grzałek nie dobrał do tego tanka.

ZDECYDOWANIE źle dobrane grzałki. One do poprawnego działania potrzebują na tyle dużej mocy, że w Expro nie dasz rady jej odebrać i ugotujesz się we własnym sosie :smile:
Ale przydadzą Ci się na później, do jakiejś lokomotywy DTL. A tymczasem do Expro dobierz coś dedykowanego do MTL, najlepiej zwykły clapton w okolicach 1 oma, np. TAKI (opcja MTL clapton coil 0.92 ohm).
Obrazek
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

Zestaw do 500zł

Postautor: Superlux » ndz wrz 29, 2019 1:08 pm

@
Awatar użytkownika
salto


Wszystko się da ale imo Expromizer i Tricore...razem to jakieś totalne nieporozumienie. Drut się zmieści, wszystko da się zrobić ale kompletnie nie pasuje do natury MTL. Czy się udusi ? Być może :mrgreen: . I co oznacza ten Nitecore i8 ??? :boje: Zrób wykład z ładowarek, Twój głos jest potrzebny :brawo: .

Albo niech zamieni parowniki na jakiegoś Horusa, Intejka itp itd.

Nowa Murata ( 3120 mAh, 30A ) w tym zestawieniu wypada lepiej niż LG ale nadal gorzej niż Samsung. Także coś tam w końcu dodali od siebie po przejęciu segmentu li-ion od Sony, nie wiem co bo podstawowa specyfikacja jest łudząco podobna . Tak przynajmniej przedstawił mi to mój " ekspert " z BTO po sprawdzeniu Muraty zakupionej w Batimexie.

:bry:


:beer:
Obrazek

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości