Pomoc w doborze zestawu

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
venom_666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1109
Rejestracja: pn paź 14, 2019 7:12 am
Lokalizacja:
Podziękował: 264 razy
Otrzymał podzięk.: 964 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomoc w doborze zestawu

Postautor: venom_666 » wt paź 15, 2019 9:08 am

Ustrojstwo do suszu nazywa się ładnie waporyzerem lub waporyztorem, ale aktualnie chyba najpopularniejsze konstrukcje kosztują koszmarnie drogo do oferowanej jakości, i są zintegrowane z zasilaniem (takie coś jakby nasze POD-y).
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Awatar użytkownika
Maskota
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 311
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 8:33 pm
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Podziękował: 53 razy
Otrzymał podzięk.: 98 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomoc w doborze zestawu

Postautor: Maskota » wt paź 15, 2019 9:05 am

Dobry, tani box Tesla wye85w, do tego aku np. Sony (teraz Murata), LG, itp. Parownik, tutaj musisz określić jak wapujesz, usta-płuca czy od razu do płuc? Kompromis pomiędzy wapowaniem liquidu a suszem nie wiem czy znajdziesz bez zakupu drugiego zestawu. Noi jakaś ładowarka, na początek może być prosta.
GreenGrin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: wt paź 15, 2019 8:29 am
Lokalizacja:
Płeć: nieokreślona

Pomoc w doborze zestawu

Postautor: GreenGrin » wt paź 15, 2019 8:44 am

Czołem!

Na wstępie - cześć, miło Was tu poznać.

Mój aktualny, zdobyczny iJust S dogorywa i przymierzam się do zakupu czegoś nowego. Niestety, kompletnie wypadłem z obiegu, więc nawet nie wiem na co patrzeć, czego szukać, jakie parametry porównywać, liczę zatem na Waszą pomoc - szczególnie, że mam jedno nietypowe wymaganie. A zatem, szukam:
    zestawu do ok. 300 zł, max maxów 400 zł (ale już ze wszystkim, komplet)
    wymienna bateria, im większa pojemność tym oczywiście lepiej
    chciałbym aby zestaw był zarówno do klasycznych liquidów, ale też do... suszu. I tutaj napomknę, żeby nie narazić się na regulamin. Chodzi o kompletnie legalną i nieszkodliwą kocimiętkę. Nie wnikajmy w szczegóły, podkreślam tylko, że rozmowa o wapowaniu suszu wcale nie oznacza łamania czy naginania obowiązującego prawa :) Moim pomysłem było dokupienie czegoś w stylu M4 Cloupor Cloudtank, ale to wynalazek z 2014, może przez ostatnie 5 lat ktoś wymyślił coś ciekawszego? A może dedykowany do suszu z opcją podłączenia atomizera pod liquid?
    wielkość chmury nie ma aż takiego znaczenia - przykładowo 0,1-0,3ohm w iJust za szybko przepala mi grzałkę, 0,4-0,5ohm jest na nim optymalnie.

Moja mikra wiedza podpowiada mi coś w stylu: dobry mod box 510 + bateria + atomizer liquid + atomizer susz (atomizer? clearomizer? nie czaję tej nomenklatury :( )

Pomożecie?

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 1 gość