Smoketech.pl - problem ze sklepem

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Smoketech.pl - problem ze sklepem

Postautor: iron64 » śr kwie 01, 2020 6:45 pm

Ale co wam niby da facebook? Pozew zbiorowy trzeba złożyć, a nie pie... dyrdymały jak małolaty. Grupa na messengerze i już widzę jak ze strachu przed tą grupą smoketech oddaje kasę.
Obrazek
Nieradek18
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:28 pm
Lokalizacja:
Płeć: Mężczyzna

Smoketech.pl - problem ze sklepem

Postautor: Nieradek18 » śr kwie 01, 2020 6:41 pm

Witam zostałem oszukany jak większość tutaj prze firmę smoketech, ale ja tak łatwo nie odpuszczam. Zorganizowaliśmy grupę na Messengerze, która dotyczy tejże właśnie sprawy.
Może razem uda nam się coś wywalczyć.
Proszę o kontakt na priv.
https://m.facebook.com/profile.php

 ! Wiadomość od: DooshPastesh
Witaj @
Awatar użytkownika
Nieradek18
.

Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.
Awatar użytkownika
SteveFC
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: pt sty 17, 2020 11:11 am
Lokalizacja: Śląsk
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 47 razy
Płeć: Mężczyzna

Smoketech.pl - problem ze sklepem

Postautor: SteveFC » pn mar 09, 2020 4:35 pm

Z informacji które ja posiadam na temat tego sklepu internetowego wiadomym jest że w owej firmie magazyn nie istniał albo istniał z strzępkowym wyposażeniem. Czas wysyłki zawsze był długi - na stronie był podany długi a w rzeczywistości i tak często był dłuższy. Cała sprawa rozbijała się o to że po zamówienia przez klienta na stronie i opłaceniu "Wspaniały" handlowiec zamawiał wybrany towar zza muru. Tak zarabiał nie musząc ponosić wkładu własnego na towar i tak się kulał jakiś czas ten biznes ponieważ mało przesyłek było sprawdzanych czasem coś chodliwego zamówił od razu parę sztuk z zysków które wypracował i wysyłał z Polski. Potem ponoć gdy paczki na adres pseudo firmy już nie przechodziły On dalej handlował i ponoć podawał po zamówieniu u Chińczyków adres dostawy bezpośrednio do klienta i jak wiadomo część takich paczek dochodziła, część była wyłapywana w WER-ze i klient takowej nigdy nie otrzymywał....

Oświadczam że opisany problem nie dotyczy mojej osoby i słowa te nie mają w zamiarze oczerniać "wspaniałego" handlowca z firmy której dotyczy temat, a informacje tutaj zamieszczone opisałem na podstawie wyczytanych danych od osób których problem dotknął i które głębiej dociekały w kierunku rozwiązania i zbadania sprawy.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Smoketech.pl - problem ze sklepem

Postautor: Krasnal45 » pn mar 09, 2020 3:56 pm

@
Awatar użytkownika
Piotr

Przeczytałeś ten temat od początku? Od pierwszej strony?
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Piotr
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 09, 2020 3:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1 raz
Płeć: Mężczyzna

Smoketech.pl - problem ze sklepem

Postautor: Piotr » pn mar 09, 2020 3:42 pm

Witam, macie jakiś działający kontakt do tego sklepu smoketech (telefon, e-mail)?
Ponieważ w październiku zamówiłem za kwotę 539,30 zl kilka urządzeń z tego sklepu i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, ani zwrotu pieniędzy. Prosiłbym o pomóc jeśli ktoś może mi pomóc.
Bezimienny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pt lis 29, 2019 6:17 pm
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 95 razy
Otrzymał podzięk.: 226 razy
Płeć: Mężczyzna

Smoketech.pl - problem ze sklepem

Postautor: Bezimienny » śr gru 11, 2019 4:58 pm

Jesus91 pisze:Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się takich przekrętów po sklepie, który podaje swój NIP i nazwisko właściciela. Szczególnie, że to robienie przekrętu za grosze, a konsekwencje prawne mogą być spore.


Z całym szacunkiem, ale przekrętów to Ty nie widziałeś. Skoro firma funkcjonuje to widać interes się kręci. Tutaj można mówić o wyjątkowym farcie "biznesmena" albo o jego dużym doświadczeniu i wiedzy. Skłaniałbym się ku temu drugiemu. A że podaje NIP i jakieś nazwisko to coś znaczy? A spore konsekwencje to jakie?
Awatar użytkownika
Jesus91
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: pn gru 09, 2019 11:54 am
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Smoketech.pl - problem ze sklepem

Postautor: Jesus91 » śr gru 11, 2019 4:01 pm

Już zaczynam działać z tym tematem dzięki wpisom z wykopu, pojawił się tam nawet numer telefonu do Janusza ze smoketechu. Osobiście zaopatruję się we wszystko w lokalnych sklepach stacjonarnych, ale czasami ciężko dorwać niektóre sprzęty, tak jak teraz patrzę to Dead Rabbit jest dostępny tylko w 2 sklepach wysyłkowych (w tym smoketech), choć na innym forum dostałem opr, bo podobno VCP też ma go w ofercie, choć nie widnieje on na ich stronie.

Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się takich przekrętów po sklepie, który podaje swój NIP i nazwisko właściciela. Szczególnie, że to robienie przekrętu za grosze, a konsekwencje prawne mogą być spore.
Awatar użytkownika
Krytyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1236
Rejestracja: śr lip 03, 2019 12:42 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2723 razy
Otrzymał podzięk.: 1553 razy
Płeć: Mężczyzna

Smoketech.pl - problem ze sklepem

Postautor: Krytyk » śr gru 11, 2019 1:17 pm

@SuwMar Przekrętów było mnóstwo na przestrzeni lat. Nawet teraz działają. ZUS jest najgorszą piramidą finansową, a płacić trzeba :P

@
Awatar użytkownika
Baryua
Temat rezerwacji jest mi znany ;) Wolę jednak kupować stacjonarnie. Niestety są rzeczy, które są trudne do dostania. Blotto, Doom, czy Horus są dla mnie aktualnie nie osiągalne. Co do idymu to osobiście nic stamtąd nie zamawiałem i znam tylko wątki z wykopu, dlatego jak przewijały się wcześniej jakieś negatywy, to mój błąd i gdzieś je przegapiłem. :wstydzi:

Co do tematu wątku, to na miejscu autora odezwałbym się do wykopków z linku @
Awatar użytkownika
Krasnal45
, bo w grupie więcej zdziałacie.
Poruszam się w oparach dymu.
Awatar użytkownika
Baryua
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: wt paź 15, 2019 8:52 am
Lokalizacja: Dolina Nidy
Podziękował: 36 razy
Otrzymał podzięk.: 89 razy
Płeć: Mężczyzna

Smoketech.pl - problem ze sklepem

Postautor: Baryua » śr gru 11, 2019 12:40 pm

@
Awatar użytkownika
Krasnal45
Oj, niedokładnie przeczytałem posta :wstydzi: Fakt - będzie nauczka na przyszłość. A wątek będzie przestrogą dla potomnych.
@
Awatar użytkownika
Krytyk
na kacu Ja mam ok. 45 km do najbliższego sklepu stacjonarnego, ale nie muszę do niego jeździć, gdyż robię rezerwacje za pośrednictwem kuriera ;) Nie ma potrzeby ryzykować.
Idym był chwalony - to prawda, ale w internecie na każdy 1 prawdziwy negatyw, pojawiały się 3-4 fałszywe pozytywy. Oczywiście coś tam dobrego zdarzyło im się sprzedawać, ale bez pobrania szanse na dobry towar lub w ogóle towar, były niewielkie. Nagminnie wysyłali przeterminowane lub prawie przeterminowane liquidy/premixy itd., nie mówiąc już o garażowych bazach nikotynowych, czyli taniej rosyjskiej ruletce dla zdrowia.
ObrazekKuchenki: iStick Pico 75W, Smok G80 Czajniczki: Dvarw MTL v2, Kayfun [lite] 2019, Speed Up RDA
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Smoketech.pl - problem ze sklepem

Postautor: SuwMar » śr gru 11, 2019 12:31 pm

Krytyk na kacu pisze:Co do Idym, to przed aferą był bardzo chwalonym sklepem.

Amber Gold też był chwalony za obietnice wysokigo zwrotu zainwestowanego kapitału, tylko stracili Ci, co uwierzyli w coś nierealnego.

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości