Poważny problem z zakupem

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
wiktord15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: pt sty 03, 2020 12:18 am
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Poważny problem z zakupem

Postautor: wiktord15 » śr sty 22, 2020 6:18 am

@
Awatar użytkownika
ErNOL
to mnie właśnie dziwi, bo mi Kylin jeszcze ani razu nie uronił ani kropli, nawet jak bawełny dałem tyle co nic...

@
Awatar użytkownika
Metall
premix Vippz Aloes Granat.
iJoyShogun + Kylin Mini / Kylin V2
Aegis Solo + Profile Unity
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Poważny problem z zakupem

Postautor: Metall » wt sty 21, 2020 8:01 pm

wiktord15 pisze:
Metall pisze:
@
Awatar użytkownika
wiktord15
, takie bąble to norma. Też je mam. A co do zwoi - ja nawinąłem dwa dodatkowe do grzałki z pudełka, żeby jej nóżki porywały się z otworami montażowymi, a i tak strzela (siorbie). Skoro wszystko działa jak należy to olej to, nie ma się co stresować ani przejmować takimi pierdołami. ;)


Olałbym gdyby działało , ale po pierwszych 2-3 buszkach smak zanika. :(

No to nie mam pojęcia w czym problem, bo przy w miarę dobrym setupie nie ma co mówić o jakimkolwiek zanikaniu smaku, przeciwnie, smaku jest aż nadto.
Czym zalewasz?
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Poważny problem z zakupem

Postautor: ErNOL » wt sty 21, 2020 7:47 pm

Mam ten parownik, śledzę ten temat trochę pobieżnie, ale... Może ja napiszę jak ja robię...
Dwie grzałki, bawełny tak,że ciasno wchodzi w kanały, ale jakiś delikatny luz jest. Wpuszczam ją do samego końca kanałów.
Zalewam tym czym lubię i jest. Poci się cały czas, po 3-4 dniach potrafi wylać i już. Wycieram i dalej smaczę sobie, wkurzając wszystkich w domu, bo zadyma się robi...
:-)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
wiktord15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: pt sty 03, 2020 12:18 am
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Poważny problem z zakupem

Postautor: wiktord15 » wt sty 21, 2020 7:40 pm

Metall pisze:
@
Awatar użytkownika
wiktord15
, takie bąble to norma. Też je mam. A co do zwoi - ja nawinąłem dwa dodatkowe do grzałki z pudełka, żeby jej nóżki porywały się z otworami montażowymi, a i tak strzela (siorbie). Skoro wszystko działa jak należy to olej to, nie ma się co stresować ani przejmować takimi pierdołami. ;)


Olałbym gdyby działało , ale po pierwszych 2-3 buszkach smak zanika. :(
iJoyShogun + Kylin Mini / Kylin V2
Aegis Solo + Profile Unity
gumisv6
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 6:46 pm
Lokalizacja: Chełm
Podziękował: 209 razy
Otrzymał podzięk.: 16 razy
Płeć: Mężczyzna

Poważny problem z zakupem

Postautor: gumisv6 » wt sty 21, 2020 6:52 pm

Metall pisze: ...Może to wina rodzaju bawełny, jej ułożenia lub samej grzałki...


Też tak miałem, że zaczął strzelać liquidem jak pamiętam to na grzałce typu Alien na drucie typu Kanthal - wymiana na Fused Claptona N80 czyli chyba lepszy drut dla początkującego pomogła.
--------------------------------------------------------------
Tesla Punk 220W - Vandy Vape Kylin V2 RTA
Geekvape Aegis Legend LE 200W - Kayfun Lite
Vapefly Horus RTA, Augvape Intake RTA, Vandy Vape Kylin Mini II
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Poważny problem z zakupem

Postautor: Metall » wt sty 21, 2020 6:32 pm

Też tak mam. Zaciągam się średnio 3-4 sekundy i od połowy zaciągania zaczynam słyszeć strzelanie z grzałki. Wg mnie nie jest to siorbanie liquidu, a właśnie strzelanie z grzałki. Gdyby to było siorbanie to przy dolnym nawiewie ten nadmiar liquidu, który siorbie, po prostu musiałby się wylać przez AH (tak sądzę). A nic się nie leje. Więc uważam to za strzały z grzały. Być może ich przyczyną jest to, że setup mógłbym zrobić lepszy, ale nie zrobiłem, bo dopiero rozgryzam ten parownik mimo wszystko. Może to wina rodzaju bawełny, jej ułożenia lub samej grzałki. Ale - szczerze mówiąc - mam to gdzieś. Chmura jest gęsta, smakowita, soczysta i wilgotna. A to że sobie coś tam postrzela (zaznaczam, że do ust nic nie chlapie itp.) w komorze to mało mnie obchodzi. Nawet mi się to podoba, nadaje charakteru temu potworowi waperstwa, którym jest Kylin V2.
A bąble powietrza po wzięciu bucha z kanałów wydostają się monstrualne w moim przypadku. Po prostu Kylin żłopie liquid jak ostatni żul. Po kilkunastu buchach baniak 2 ml jest pusty jak głowy naszych celebrytek.

@
Awatar użytkownika
wiktord15
, takie bąble to norma. Też je mam. A co do zwoi - ja nawinąłem dwa dodatkowe do grzałki z pudełka, żeby jej nóżki porywały się z otworami montażowymi, a i tak strzela (siorbie). Skoro wszystko działa jak należy to olej to, nie ma się co stresować ani przejmować takimi pierdołami. ;)
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Poważny problem z zakupem

Postautor: ErNOL » wt sty 21, 2020 6:31 pm

Tak pół żartem, pół serio... Kupiłeś parownik na 2 grzałki, to po kiego grzyba wkładasz jedną? :-) Owszem, wiem, że na jednej też można, tylko po co...?
:-)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
wiktord15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: pt sty 03, 2020 12:18 am
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Poważny problem z zakupem

Postautor: wiktord15 » wt sty 21, 2020 6:25 pm

Obrazek

To miałem na myśli jeśli chodzi o bąbelki.

Nie potrafię wyeliminować tego siorbania, jedyne co przychodzi mi do głowy to to, że budując single coila te grzałki są jakby za krótkie i po wkręceniu ich w deck góra grzałki schodzi się ku sobie, a na dole powstają szczeliny, których zgrzewaniem nie potrafię wyeliminować , przydałby się tu dodatkowy zwój ?

Na tą chwilę złożyłem raz jeszcze duala i działa lepiej, acz kolwiek głośniej, bo świszczy podczas zaciągania , ale to już chyba kwestia budowy atomizera , bo wszystko poza tym działa i smak oddaje całkiem nieźle .
iJoyShogun + Kylin Mini / Kylin V2
Aegis Solo + Profile Unity
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 517
Rejestracja: wt kwie 02, 2019 6:27 am
Lokalizacja:
Podziękował: 211 razy
Otrzymał podzięk.: 439 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Poważny problem z zakupem

Postautor: Raz2trzy » wt sty 21, 2020 4:45 pm

Pozwolę sobie powtórzyć - poduszki z bawełny. Spróbuj zrobić smukłe, złamane kolumny które wchodzą i ładnie, puszyście wypełniają całe miejsce na bawełnę, z ewentualnym odstępem od spodu.
Awatar użytkownika
DooshPastesh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1881
Rejestracja: śr paź 03, 2018 8:59 am
Lokalizacja: Gizycko
Podziękował: 996 razy
Otrzymał podzięk.: 2232 razy
Płeć: nieokreślona

Re: Poważny problem z zakupem

Postautor: DooshPastesh » wt sty 21, 2020 3:54 pm

@
Awatar użytkownika
wiktord15
, cholera kończą mi się pomysły. Niestety nie mam teraz Kylina przy sobie żeby dokładnie przeegzaminować jego budowę. Nie bardzo wiem skąd może dobiegać to siorbanie. Jedyne miejsce jakie przychodzi mi do głowy to przestrzeń pod deckiem gdzie może kondensować liquid. Wiem że ten parownik kondensuje niesamowicie mocno, często jest to mylone z przeciekiem aw twoim przypadku może wydawać dźwięk siorbania. Tym bardziej że budujesz poprawny i działający setup.
Don't drip and drive.
MTL: Aspire Paradox, BP Mods Pioneer
DTL:

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości