Nowa e-fajka dla turbo niewymagającego

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
edarek
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 829
Podziękował: 367 razy
Otrzymał podzięk.: 332 razy

Postautor: edarek » 01 lut 2020, 18:40

@
Awatar użytkownika
owczar
na iJust na naładowanej baterii dostaniesz maksymalnego kopa, czyli około 80W i w miarę rozładowywania moc będzie spadać. Na G100 masz zadaną moc niezależnie od stanu aku chyba, że ustawisz w granicach maksa, to przy rozładowanej baterii może być trochę słabiej.
Ehpro Cold Steel 100 + Augvape Intake RTA
Tesla WYE 85W + Dovpo Blotto

Awatar użytkownika
iron64
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1350
Podziękował: 1108 razy
Otrzymał podzięk.: 837 razy

Postautor: iron64 » 01 lut 2020, 20:31

G100 to pełnoprawny mod poczytaj sam viewtopic.php?t=5127 oraz viewtopic.php?f=32&t=5200

A co masz w iJust? No masz wymienną baterię, co dalej, no masz przycisk fire i to jakby tyle. Nawet jeśli teraz sądzisz, że iJust jest lepszy, to za kilka dni/tygodni przestaniesz tak sądzić i znów będziesz coś kupował, a po co skoro można od razu kupić rozsądnie?
Obrazek
Awatar użytkownika
wiktord15
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 64
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy

Re: Nowa e-fajka dla turbo niewymagającego

Postautor: wiktord15 » 02 lut 2020, 00:55

W tym , że posiada elektronikę, a Ijust nie. Ijust to po prostu rurka zasilana z wymiennego akumulatora, a G100 ma "mózg" ;) A jak wiadomo, żeby grzałki trzymały się dłużej i lepiej to dobrze, jak ta elektronika nas wspiera , a nie żyje swoim życiem .
iJoyShogun + Kylin Mini / Kylin V2
Aegis Solo + Profile Unity
Awatar użytkownika
Militch
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 218
Otrzymał podzięk.: 118 razy

Postautor: Militch » 02 lut 2020, 07:05

Ode mnie mogę podpowiedzieć, że przemaszerowałem czas jakiś temu drogą, którą świetnie scharakteryzował kolega @
Awatar użytkownika
iron64
. Dokładnie tak właśnie to działa. Skoro zarzuciłeś wątek na forum - skorzystaj z tej rady i oszczędź sobie etapu iJustów itp. Szkoda forsy, dobrze wiem, co mówię ;-).
Awatar użytkownika
Superlux
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1267
Podziękował: 1552 razy
Otrzymał podzięk.: 563 razy

Postautor: Superlux » 02 lut 2020, 08:28

@
Awatar użytkownika
owczar

Bądź facet, bez sznytów :-D.

Na tutejszym bazarku masz Hotciga G100 za 100 plnów a to jest mega promocja ( w polskich warunkach, bez eksportu z Chin ), topka w swojej kategorii - 4000 mAh i jedziesz.
Po drugie w Edymie masz Teslę Wye 85W za 110, nie ma czarnej to może być biała ale w porównaniu z Wye wspomniany tutaj Wiesiek P80 to niższa półka, o Pumie nawet nie wspominając. Ta Tesla waży mniej niż ta rurka od Ajdżasta...od Ajdżasta który już sam w sobie jest powodem do wstydu a przecież nikt nie lubi się wstydzić :blush:.
Dobry atomizer na gotowce...do kupienia w Edym - Joyetech Exceed D19, od biedy Ello Duro, Nautilus 2, Teslacigs Citrine też ujdzie ( wiem, to nie jest DTL przez wielkie D )...ale generalnie poza kilkoma wyjątkami ( niestety tego u Edka nie kupisz ) nie polecałbym stockowych grzałek. Smoków też nie polecam ( bez względu na to ilu mają wyznawców ), poza tym z czysto pragmatycznego punktu widzenia nie ma sensu pchać się w dodatkowe koszty ponieważ grzałki do nich łagodnie pisząc...nie należą do najtańszych.

Przemyśl sprawę, zainteresuj się i wybierz parownik na grzałki własnej roboty, kilka takich w miarę prostych znajdziesz w tym sklepie. Summa summarum wydasz trochę więcej niż 200 pln ale kupisz coś trwałego a nie jakieś g...które pada po kilku tygodniach. Z Hotcigiem czy z Teslą i jakimś sensownym atomizerem będziesz wyglądał jak dorosły facet, szacun na dzielni murowany :good:.

Ps - zwróć uwagę na nasz bazarek, w dziale - " Sprzedam " zawsze możesz znaleźć coś ciekawego.

:beer2:
Obrazek
Awatar użytkownika
wiktord15
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 64
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy

Postautor: wiktord15 » 02 lut 2020, 10:14

Exceed to MTL, a kolega @
Awatar użytkownika
owczar
ewidentnie nie szuka takiego sprzętu
iJoyShogun + Kylin Mini / Kylin V2
Aegis Solo + Profile Unity
Awatar użytkownika
Superlux
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1267
Podziękował: 1552 razy
Otrzymał podzięk.: 563 razy

Postautor: Superlux » 02 lut 2020, 11:15

@
Awatar użytkownika
wiktord15

Niech wbije na dzielnie z MTL-em, będą go darzyć jeszcze większym szacunkiem. Podejrzewam że w swoim towarzystwie będzie nawet kimś wyjątkowym, tym większa nobilitacja :-D.

:beer2:
Obrazek
owczar
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 5
Otrzymał podzięk.: 5 razy

Postautor: owczar » 02 lut 2020, 13:50

Motyla noga, dzięki Waszej pomocy zdecydowałem się na G100 i Kylin'a Mini. Gotowe druty i bawełna wyjdą później o wiele mniej za sztukę, niż gotowe grzałki, a w końcu nauczę się kręcić druty sam.
Dobrze robię? :-D
Awatar użytkownika
Raz2trzy
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 479
Otrzymał podzięk.: 242 razy

Postautor: Raz2trzy » 02 lut 2020, 14:52

Bardzo dobrze, tylko ten Miniak... będziesz mu musiał zakręcać wlot powietrza jak będziesz wychodził na dzielnię, no i jakaś chusteczka w kieszeni - tego na początku RACZEJ nie unikniesz. :/
Jest to odważny krok, ale pamiętaj że tylko odważni waperzy osiągają oświecenie, a ten Miniak może Ci takowe zafundować jeśli uważnie sprawdzisz jego temat i wszystkie posty oraz wykażesz trochę uwagi i cierpliwości przy budowie setupu. W razie czego, jak to mawia klasyk- masz mój topór - służę pomocą na pw, mam ten parownik i dosyć dobrze go znam.
jirajamgo
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 0
Podziękował: 3 razy
Otrzymał podzięk.: 2 razy

Postautor: jirajamgo » 02 lut 2020, 14:57

Ja kupiłem na początku Kylina V2 RTA i nie byłem zadowolony, ciężko dobrze przepchać bawełnę przez grzałkę jak dla mnie i ogólnie takie mieszane uczucia z wapowania. Za to po kupnie Kylina M RTA na mesh już za pierwszym razem mi się udało dobrze położyć bawełnę, choć ja to trochę inaczej zrobiłem bo kładę bawełnę i dociskam odpowiednio mesha dokręcając go. Nie męczę się z przeciąganiem.
Tesla Punk 220W + Wotofo Profile Unity RTA + Vandy Vape Kylin M RTA

Wróć do „Poradnik zakupowy”