Nowa e-fajka dla turbo niewymagającego

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
wiktord15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: pt sty 03, 2020 12:18 am
Lokalizacja: Łowicz
Podziękował: 49 razy
Otrzymał podzięk.: 27 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowa e-fajka dla turbo niewymagającego

Postautor: wiktord15 » czw sty 30, 2020 8:11 pm

Szybsze - owszem, czy bardziej praktyczne ? No nie wiem. Jeśli chcesz pozostać przy gotowych grzałkach to do 200 zł poleciłbym , patrząc na twoje wymagania Sticka V9 Max. Smak jest bardzo dobry, bateria 4000mAh, duża dostępność grzałek, nic nie "regulujesz" . Box daje ci możliwość wymiany akumulatora, skoro bateria jest dla ciebie istotna, bo często korzystasz to ja bym się rozejrzał za jakimś boxem jednak na 1 , a najlepiej 2 akumulatory. Kupujesz sobie zapasowe akumulatory i masz zawsze możliwość włożyć w pełni naładowane i już. Jednak taki zakup + zakup atomizera przekroczy pewnie budżet. Za 189 zł w edymie jest moim zdaniem najlepszy atomizer na 1 akumulator - Aegis Solo, ewentualnie za 140 zł na 2 akumulatory polecam iJoy Shogun, którego sam używam i sobie chwalę. Do tego atomizer np. TFV Mini V2. Są do niego grzałki, które działają na 50-60W, więc mając 1 akumulator wymiana w ciągu dnia cię spotka, ale przy dwóch... sam używam bardzo często i nigdy wkładając rano 2 w pełni naładowane akusy nie udało mi się ich wyczerpać do zera w ciągu dnia wapując na ~55W., ale nawet gdyby, to mam zapasowe 2 , a tamte wrzucam do ładowarki i problem z głowy.

Miałem sticków od groma - kilka iJustów S, dwa iJusty 3, Smoka Stick V8, Volisha Alpha i szczerze mówiąc uważam dziś, że to była strata pieniędzy. Po jakimś czasie znów będziesz szukał, wydasz więcej. Te wymienione przeze mnie walają się po szafkach, jedynie Sticka V8 udało się opchnąć za marne 50zł, a kupiłem za 160.. Do boxa można z czasem dokupić RTA, akusy i cieszyć się długo dobrym sprzętem, który nie zawodzi, ale to moja opinia ;) Jak bardzo chcesz to tak jak wyżej - Stick V9 Max, ewentualnie Stick P25.
iJoyShogun + Kylin Mini / Kylin V2
Aegis Solo + Profile Unity
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowa e-fajka dla turbo niewymagającego

Postautor: Tommy Black » czw sty 30, 2020 7:59 pm

Może przypomnisz sobie Australię?
Kup sobie taki Kit:
Obrazek
VANDY VAPE JACKAROO VAPE KIT
Jest w Salonie sporo o nim, poszukaj, poczytaj...
owczar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: śr sty 29, 2020 10:24 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowa e-fajka dla turbo niewymagającego

Postautor: owczar » czw sty 30, 2020 7:48 pm

@
Awatar użytkownika
ErNOL
, o widzisz! Mnie to jak jaskiniowca trzeba prowadzić po temacie. Chyba to u mnie nie ma znaczenia, czy box, czy bateria. Ale atomizer jak już to na gotowe grzałki, bo to szybsze i bardziej praktyczne moim zdaniem :).
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowa e-fajka dla turbo niewymagającego

Postautor: ErNOL » śr sty 29, 2020 10:43 pm

Na początek sprecyzuj co konkretnie chcesz... Boxa, baterię w typie SMOK, którą miałeś? Atomizer na gotowe grzałki, czy kręcone (RBA).
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
owczar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: śr sty 29, 2020 10:24 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 19 razy
Otrzymał podzięk.: 5 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowa e-fajka dla turbo niewymagającego

Postautor: owczar » śr sty 29, 2020 10:40 pm

Siemanko Witajcie,
mój Smok VP 22 jest już na OIOMie (bateria padła na tyle, że działa tylko pod kablem). Szukam zatem czegoś nowego. Nie mam dużych wymagań (chyba xD):
- do ok 200 zł
- dobra bateria (Smok od początku wytrzymywał ze mną krótko, bo w pień dużo palę wapuję, więc coś z minimum 3000 mAh pojemności)
- przyda się duży ustnik (czy tam drip - wiecie o co chodzi)
- na pewno odpada wszystko, co ma małe dziurki do napełniania liquidem - mieszam sobie liquidy w tych 100ml buteleczkach od bazy i używam premixów (wiem po znajomych, że marudzą na to, że im ciężko się nalewa z premixów, bo bąbelki się robią i wypływa dużo liquidu na zewnątrz
- smak nie gorszy niż w obecnym Smoku (jak przypadkiem będzie lepszy, to super, chociaż pewno nie poczuję różnicy)
- chmura nie musi być gęsta, czy duża (ta Smokowa była dla mnie ok)
- wyczytałem, że moja technika palenia wapowania to DTL, ale nie wiem, czy to ma znaczenie
- kształt i wygląd nie mają większego znaczenia
- wyświetlacz to zbędny bajer
- regulować niczego w sumie nie muszę, ale jak będzie możliwość, to z chęcią się nauczę

Wiem, że znowu mógłbym kupić Smoka, ale chcę spróbować czegoś innego, co dłużej wytrzyma na baterii i może będzie lepiej oddawać smak (jest w końcu szansa, że to jakoś poczuję i na razie próbowałem efajek e-papierosów podobnych do mojego).

Z góry dzięki za poświęcenie mi uwagi. :)

 ! Wiadomość od: ErNOL
Witaj @
Awatar użytkownika
owczar


Dobrym zwyczajem Salonu jest przywitać się z innymi użytkownikami.
ObrazekMożesz to zrobić w temacie Tu stawiamy pierwsze kroki na forum.

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości