Nowy sprzęt

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
mefiuniek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 85
Rejestracja: śr sty 08, 2020 5:30 pm
Lokalizacja: Pakość
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 108 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowy sprzęt

Postautor: mefiuniek » sob lut 29, 2020 2:32 pm

Helix jest bardzo przyjemny w użytkowaniu... Mam i sobie bardzo chwalę. Używam go z Intake w którym siedzi drut, który ma sens. Ustawiony w trybie ByPass bardzo fajnie działa. Aktualnie, gdy Alien czeka na lakierowanie w czarny mat korzystam tylko z Helixa. Bateria w nim starcza na dość długo ze względu na brak wyświetlacza. Bierz Helixa... Fajny, lekki (często parowniki ważą więcej) i w moim odczuciu moc podaje całkiem wiarygodnie :D .

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowy sprzęt

Postautor: Maciejko » wt lut 25, 2020 11:13 pm

A jak ma działać ten Helix? Normalnie działa, masz trzy tryby: 3,2 V; 3,4 V oraz Bypass. Moc generowaną na grzałce i prąd policzysz z prawa Ohma.
To taki trochę bardziej rozbudowany stick. Nic więcej. Plastikowy i lekki.
MateomPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: sob sie 10, 2019 9:05 pm
Lokalizacja: Kielce
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowy sprzęt

Postautor: MateomPL » wt lut 25, 2020 10:24 pm

Czyli lepiej Wismec z Recurve? Mógłbyś mi opowiedzieć o użytkowaniu Helixa na codzień co dzień? Planuję założyć grzałki z zestawu 0.26oma i chciałbym się dowiedzieć jak działa to zasilanie.
MlodyChemik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: sob lut 01, 2020 4:23 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 9 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Nowy sprzęt

Postautor: MlodyChemik » pn lut 24, 2020 9:35 pm

Helix jest dość przyjemny w użyciu, sam używam go jako woła roboczego.
W połączeniu z Paradoxem nie brzmi źle, ale to chyba nie jest parownik którego szukasz.
Tak jak miałem możliwość pomacać to RDA przez dwa dni (pożyczony od kumpla), to ma dość restrykcyjny airflow i wsadzenie mniej niż 0.3 Oma uważam za słabą opcje. Raczej nie jest pod cumulonimbusy, ale przy sensownym setupie smaczy przyzwoicie (choć do podobnej cenowo i mocowo Recurvy nie ma podjazdu).
MateomPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: sob sie 10, 2019 9:05 pm
Lokalizacja: Kielce
Podziękował: 1 raz
Otrzymał podzięk.: 2 razy
Płeć: Mężczyzna

Nowy sprzęt

Postautor: MateomPL » pn lut 24, 2020 9:18 pm

Witam moi drodzy, chciałbym spytać czy jest sens używać Digiflavor Helix Box Mod razem z Paradox RDA, mam na myśli 2 wymienne akusy i jakąś grzałeczkę 0,14 ohm oma, chodzi mi konkretnie o to czy zestaw wytrzyma dzień vapowania oraz czy chmura będzie w miarę spora, jeżeli ktoś używał Paradox RDA może wypowiedzieć się o smaku i chmurze , a jeżeli ktoś używał Helix Box Moda, opowiedzieć jak wspomina taką batke takie zasilanie. :)

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości