Zapasowy pin do Siren V2 - czy są jacyś chętni?

Co, gdzie i jak kupić? Porady oraz nasze prawa konsumenckie.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapasowy pin do Siren V2 - czy są jacyś chętni?

Postautor: Metall » czw maja 07, 2020 6:52 pm

@
Awatar użytkownika
Cinmar
, @
Awatar użytkownika
iron64
ja naprawdę doceniam Waszą chęć niesienia pomocy, ale z drugiej strony, czy jest sens się produkować, skoro można kupić (a cena nie jest znów jakoś szczególnie wygórowana)? A prawda jest taka, że i tak trzeba byłoby Wam coś odpalić za trud i poświęcenie oraz koszty przesłania... więc dla mnie (osobiście) to żadna oszczędność. :P Nie zrozumcie mnie źle, ale to są po prostu bezwzględne wyliczenia pseudowapera. ;)
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapasowy pin do Siren V2 - czy są jacyś chętni?

Postautor: Cinmar » czw maja 07, 2020 6:47 pm

Ja mogę wziąć ze dwie sztuki.
A co do wymiarów: jestem tokarzem CNC. :)
Niestety jest trochę za duża kontrola, żebym mógł sam coś zdziałać, ale sprzętu pomiarowego u mnie dostatek. Myślę, że suwmiarka z cyfrową podziałką i dokładnością 0,01mm, projektor, mikroskop pomiarowy i różnej maści sprawdziany do gwintów powinny wystarczyć. A jak nie, to mam dużo więcej zabawek :D
Jeśli nie jutro, to w przyszłym tygodniu mógłbym zrobić odręczny rysunek z naniesionymi wymiarami. Naturalnie, jeśli będzie zainteresowanie.

Edit: @
Awatar użytkownika
iron64
, dej mnie chwilę czasu. :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapasowy pin do Siren V2 - czy są jacyś chętni?

Postautor: iron64 » czw maja 07, 2020 6:36 pm

No cóż, bez wymiarów to nie dam rady. Linijka to nie jest pomiar niestety. Gwint mierzy się podobnie jak inne rzeczy, skok gwintu i średnica.
EDIT: Jak będę znał wymiary postaram się wam poradzić coś w tej kwestii. Co prawda cena duża nie jest, ale preorder jednakowoż trochę martwi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapasowy pin do Siren V2 - czy są jacyś chętni?

Postautor: Metall » czw maja 07, 2020 6:26 pm

@
Awatar użytkownika
iron64
, chyba linijką musiałbym go mierzyć, bo nie mam suwmiarki, a ta raczej gwarantowałby dokładny pomiar na potrzeby dorabiania. Poza tym on jest dwuczęściowy. A o rodzaj, typ gwintu mnie nie pytaj (równie dobrze możesz mnie pytać o całki i kwazary). ;)

* * *

W sklepie Geekvape jest za $0,99, a wysyłka za niecałe $3, też pre-order. Kwestią czasu jest zapewne jak pojawi się na Ali. Z drugiej strony zastanawiam się, czy inwestycja w klej polecony przez @SuwMar nie byłaby prostsza i bardziej opłacalna.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapasowy pin do Siren V2 - czy są jacyś chętni?

Postautor: iron64 » czw maja 07, 2020 6:22 pm

Jeśli nie jest to pin skłonkowy to chyba byłbym w stanie dorobić to w pracy dla Was. Muszę znać wymiary i się zorientuję, czy da radę. Nie jestem niestety tokarzem, a z nimi to ciężko się gada bez "wspomagacza gadki", ale mam w szafce na ciężkie czasy pewien zapas wspomagacza, to może da radę. Znacie wymiary wraz z rodzajem gwintu?

EDIT: Dostępne materiały to brąz, stal ss, aluminium.
Obrazek
Awatar użytkownika
amnum
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 212
Rejestracja: sob maja 26, 2018 10:28 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 22 razy
Otrzymał podzięk.: 107 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapasowy pin do Siren V2 - czy są jacyś chętni?

Postautor: amnum » czw maja 07, 2020 6:10 pm

Dokładnie, szczególnie że ten pin pasuje też do paru innych atomizerów takich jak na przykład Ammit i nie bez przyczyny akurat jest na niego preorder ponieważ ludzie szukają i jest popyt i podaż, a ten pin należy niestety do tych delikatniejszych, ponieważ raz mi się już kiedyś złamał i ktoś na forum też pisał o tym że poszukuje pinu plusowego do Siren 2.
Zasilania: Cuboid, Espion, Pico 25 x2, ijoy Capo 100, Vaporflask Stout, EHpro 101
Atomizery: VXV Soulmate, Hellvape MD MTL, Siren 2 GTA, Ares 2 MTL, Aromamizer Lite v1.5 DL&MTL(Sell), Sine MTL(Sell) Tajfun GT3, SQuape A[rise] RTA/MTL 4ml
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Zapasowy pin do Siren V2 - czy są jacyś chętni?

Postautor: Metall » czw maja 07, 2020 6:00 pm

Cześć,

Z racji tego, że mam mały problem z pinem od Syrenki 2, którym podzieliłem się na Forum, otrzymałem dziś p.w. z takim oto linkiem:

https://www.everzon.com/geekvape-siren- ... ottom.html

Wprawdzie sam szukałem czegoś takiego, ale nie znalazłem. Link podesłał mi kol. @
Awatar użytkownika
amnum
(za co dziękuję jeszcze raz).

I teraz - w świetle powyższego - powstaje pytanie: czy znalazłby się jeszcze ktoś chętny na zakup tego pinu?

Biorąc pod uwagę koszt wysyłki z Everzon (prawie $6) opłacalnym byłoby podzielenie go na kilka osób, gdyby istniała taka możliwość. Oczywiście pewnym problemem i kosztem dodatkowym jest późniejsze rozesłanie tych pinów przez głównego adresata. No ale w tym przypadku opłacalność całego przedsięwzięcia już każdy musi sobie policzyć sam.


To jak? Są jacyś chętni? Na razie jest dwóch potencjalnych zamawiających.

PS
Koszt wysyłki, który podałem, dotyczy zakupów "na gościa", czyli bez rejestracji (zakładania konta w sklepie); być może jednak ktoś z userów ma konto na tym Everzone i wtedy koszty wysyłki są niższe.

Wróć do „Poradnik zakupowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot], Makzie i 12 gości