Udostępnienie internetu w drugim pomieszczeniu

Forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania królowej).Dobrze też nie obrażać kogokolwiek ale królowa jest najważniejsza.I z tym myśleniem to tak oszczędnie żeby nie urazić uczuć idiotów.
Regulamin forum
Królowa rozważała możliwość zamknięcia Hyde Parku i przekształcenia go w prywatne ogrody. Premier Walpole zapytany, ile kosztowałaby realizacja, odparł - pół żartem, pół serio - „tylko koronę, Pani".
Podobnie jak królowa, nie zamknęliśmy Klubu Drożdżówek ale zamieniliśmy go na Park.Teraz będzie lepiej dla wszystkich.Królowa jest bardzo zadowolona.
pampalini
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 44
Otrzymał podzięk.: 70 razy

Postautor: pampalini » 21 sie 2020, 16:30

@
Awatar użytkownika
iron64

INEA dostarcza sprzęt, ustala warunki użytkowania. Nie przewiduje opcji samodzielnej konfiguracji dostarczonego sprzętu. na pytanie o zmianę sprzętu odpowiedź jedna, taki model posiadają, jest on dobry i kropka. Instalatorzy prywatnie nie zostawiają suchej nitki na tych urządzeniach ale oficjalnie jest OK.
Mam 2 dekodery TV od nich, jeden ma już 5-6 lat. Drugi jakiś rok. Ten pierwszy skonfigurowałem i już, ten drugi z PVR 3 razy wymieniony w tym czasie i dalej potrafi zawiesić się bez powodu. Zarządałem nawet wymiany na starszy model. Odpowiedź była taka, podczas kolejnego przedłużenia umowy mam to zaznaczyć, bo teraz w umowie jest ten a nie inny dekoder i tak musi zostać. Ręce opadają. Gdyby nie cholernie stabilny sygnał internetowy, już dawno bym się z nimi pożegnał.
Ostatnio zmieniony 21 sie 2020, 17:05 przez pampalini, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iron64
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 2687
Otrzymał podzięk.: 1452 razy

Postautor: iron64 » 21 sie 2020, 16:52

Oczywiście co zrobisz to Twòj wybòr, ja zastosowałbym pismo, w ktòrym napisałbym coś w stylu.
Sprzęt nie spełnia warunkòw użytkowania ze względu na zbyt słabą siłę sygnału wifi i ciągłe zrywanie połączenia. W związku z tym, nie płacę do czasu usunięcia usterki, bo jest to typowa usterka po stronie dostawcy sprzętu. Jednocześnie list ten wysyłam ròwnież do Rzecznika Praw Konsumenta, aby mieć wsparcie i aby zapoznał się ròwnież z tym jakim sprzętem dysponujecie mamiąc abonentòw super internetem.
Edit. Popraw swòj post, bo Madzia dziś ma sporo roboty i jak tu wpadnie to nas obu prześwięci. ;)
Obrazek
pampalini
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 44
Otrzymał podzięk.: 70 razy

Postautor: pampalini » 21 sie 2020, 16:57

Ale co mam poprawić? Jest na temat (piszemy o innych możliwościach rozwiązania problemu) i nie widzę błędów. Więc jaki by miała powód?

Wróć do „Salon: Hyde Park - czyli powiedz, co myślisz - jeśli już musisz”