Podwyżki dla posłów

Zabrania się: obrażania rodziny królewskiej, podburzania do obalenia rządu i namawiania na pizzę z ananasem.
timi
Płeć: nieokreślona

Podwyżki dla posłów

Postautor: timi » sob sie 15, 2020 6:59 pm

iron64 pisze:I tak będzie Krasnalu zawsze, bo kolega timi musiałby przyznać ci rację, a tego nie zrobi jak już wiemy.

Znowu sobie żarty robisz? Do tego kompletnie nie na temat.
Na 62 posty w tym wątku jedynie kilka jest merytorycznych. Niestety nie ma wśród nich żadnego autorstwa @
Awatar użytkownika
Krasnal45
.
Już pisałem, że nie interesują mnie tekściki typu "a ty też kiedyś tam nie odpowiadałeś" lub "a u was biją murzynów.
Chcecie podyskutować? OK, jestem gotowy i oczekuję poważnych argumentów.
Chcecie udawać, że kredki z tornistra powypadały? OK, ale nie ze mną.
radson
Płeć: nieokreślona

Podwyżki dla posłów

Postautor: radson » sob sie 15, 2020 5:43 pm

To będzie dobra sobota. Skończyłem "Osiedle RzNiW" Mroza a teraz biorę się za "Radykalni. Rebelia" Piotrowskiego.
Życzę wszystkim równie udanego wieczoru.
:ff:
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Podwyżki dla posłów

Postautor: iron64 » sob sie 15, 2020 5:39 pm

I tak będzie Krasnalu zawsze, bo kolega timi musiałby przyznać ci rację, a tego nie zrobi jak już wiemy.
Obrazek
timi
Płeć: nieokreślona

Podwyżki dla posłów

Postautor: timi » sob sie 15, 2020 5:38 pm

Krasnal45 pisze:No i masz. Kolejne moje pytanie bez odpowiedzi.... :lol:

Pytaj na temat.
Na popierdółki i bzdeciki niedotyczące tematu pensji dla Pierwszej Damy nie będę odpowiadał.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6685
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Podwyżki dla posłów

Postautor: Krasnal45 » sob sie 15, 2020 5:35 pm

No i masz. Kolejne moje pytanie bez odpowiedzi.... :lol:
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
timi
Płeć: nieokreślona

Podwyżki dla posłów

Postautor: timi » sob sie 15, 2020 5:30 pm

Madzia pisze:Trollowanie (ang. trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla internetowych forów dyskusyjnych czatów i sieci społecznościowych. Polega ono na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia poprzez wysyłanie kontrowersyjnych, napastliwych, często nieprawdziwych przekazów.

Antyspołeczne, to nie to samo co antyspołecznościowe.
Ponad połowie społeczeństwa polskiego podobają się moje treści i postawa, więc nie można w żaden sposób mówić o zachowaniu antyspołecznym.
Społeczności bywają różne i miewają różnorakie poglądy. To forum również jest pod tym względem różnorodne.

W kwestii ośmieszania i obrażania sprawa chyba jest jasna.
Wystarczy poczytać kto kogo?

A teraz życzę wszystkim miłego weekendu, bo właśnie zaczynam z przyjaciółmi imprezkę ogrodową.
:wino: :friends:
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Podwyżki dla posłów

Postautor: iron64 » sob sie 15, 2020 5:29 pm

Ja bym może i podyskutował z tobą @timi, ale jak do tej pory nie odpowiedziałeś na argumenty z poprzedniej naszej dyskusji, więc zamiast pisać nowe, które pominiesz, pominę tą dyskusję. Bo jakoś nie widzę nic co zrobiła żona prezydenta, nie jest to pierwsza dama. Pierwsza Dama faktycznie coś robi i o ile nie przeszkadzałoby mi wypłacanie poprzednim Damom pensji, o tyle ta jest niemowa i nie robi nic poza byciem. Coś na zasadzie leżeć i pachnieć. Za to należy jej się 7 x mediana zarobków w Polsce?!
Obrazek
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6685
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Podwyżki dla posłów

Postautor: Krasnal45 » sob sie 15, 2020 5:24 pm

@timi
A dlaczemu przekręciłeś cytat mojego posta? :-D
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
radson
Płeć: nieokreślona

Re: Podwyżki dla posłów

Postautor: radson » sob sie 15, 2020 5:23 pm

Ok, to już nie będę.
Zapamiętam.
(to nie trolling)
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20802 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Podwyżki dla posłów

Postautor: Selene » sob sie 15, 2020 5:23 pm

@
Awatar użytkownika
rad
son zacytuję Cię...

radson pisze:
Daj sobie spokój byczku, na tym forum w tematach politycznych trzeba mieć takie samo zdanie co Administracja. Nieistotne, że regulamin mówi inaczej - w tym kontekście to fikcja. Dam Ci radę, odpuść sobie. Ja dostałem 30 dni bana za inne zdanie i poglądy. Teraz tylko z uśmiechem spoglądam na tą salonową demokrację i kamuflowaną agresję. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

To jest właśnie trolling. Podam Ci jeszcze definicję trollingu, bo chyba nie rozumiesz... ;)

Trollowanie (ang. trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla internetowych forów dyskusyjnych czatów i sieci społecznościowych. Polega ono na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia poprzez wysyłanie kontrowersyjnych, napastliwych, często nieprawdziwych przekazów.

To jest też trolling...
pampalini pisze:Problemem nie są pisiory a "trawnikowa elyta" i ci co się wybić na niej nie mogli. Byście się zdziwili ilu użytkowników szepce między sobą o tym. Kiedyś się to Salonowi czkawką odbije, ale to już ich problem. Widzą co chcą widzieć.

A Salon nie lubi trollowania. :czajniczek:



@timi za nic. Po prostu. Ona nic nie robi dla dobra ludzi, kompletnie. Nie będę argumentować, bo już wcześniej w tym temacie było to pisane. Nie będę powielać słów. Chcesz doprowadzić do czego? Bo nie rozumiem. Każdy ma swoje zdanie, wyraził je i wystarczy. Po co chcesz o tym dyskutować i to jeszcze w tak beznadziejny sposób? Daj innym żyć i nie przekonuj ich do swoich dziwnych racji. Ja już skończyłam. Idę z @
Awatar użytkownika
Krasnal45
em na piwo. :bye:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...

Wróć do „Speaker’s Corner - Możesz mówić co chcesz ale musisz wiedzieć czego chcesz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości