Podwyżki dla posłów

Forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania królowej).Dobrze też nie obrażać kogokolwiek ale królowa jest najważniejsza.I z tym myśleniem to tak oszczędnie żeby nie urazić uczuć idiotów.
Regulamin forum
Królowa rozważała możliwość zamknięcia Hyde Parku i przekształcenia go w prywatne ogrody. Premier Walpole zapytany, ile kosztowałaby realizacja, odparł - pół żartem, pół serio - „tylko koronę, Pani".
Podobnie jak królowa, nie zamknęliśmy Klubu Drożdżówek ale zamieniliśmy go na Park.Teraz będzie lepiej dla wszystkich.Królowa jest bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 2887
Podziękował: 1349 razy
Otrzymał podzięk.: 2862 razy

Podwyżki dla posłów

Postautor: Krasnal45 » 16 sie 2020, 15:49

Ależ szanowne żabcie:
„Salon: Hyde Park - czyli powiedz, co myślisz - jeśli już musisz”

:-D

Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 5694
Podziękował: 13775 razy
Otrzymał podzięk.: 3467 razy

Podwyżki dla posłów

Postautor: Selene » 16 sie 2020, 15:59

Racja @
Awatar użytkownika
Krasnal45
, Salon - Hyde Park. Czyli część całego Salonu. Skoro Hyde Park, to znaczy że można szerzyć agresję i nienawiść? Czy po ludzku nie można rozmawiać? To znaczy, że można zrobić z tego miejsca pole bitwy i wyzywać się? Czy trzeba na każdym kroku docinać sobie i prosić o jakieś argumenty? Inaczej dyskusja nie może przebiegać?
To miejsce zawsze było przyjazne i miłe. Chciałabym aby takie pozostało, bo naprawdę zaczynam coraz mniej chętnie logować się...

Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Keh
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 18
Otrzymał podzięk.: 15 razy

Podwyżki dla posłów

Postautor: Keh » 16 sie 2020, 16:20

Ja polecam każdemu do obecnej dyskusji, a także wobec rzeczonych podwyżek dla posłów zastosować filozofię "XD" :-D . Szkoda czasu tracić na takie przepychanki, przecież PIS i PO jest tak samo złe. Przypominam, że jedynie Konfederacja zagłosowała przeciw. :beer1:
https://www.youtube.com/watch?v=MDgpFQ1MAYE
Awatar użytkownika
iron64
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 2687
Otrzymał podzięk.: 1452 razy

Re: Podwyżki dla posłów

Postautor: iron64 » 16 sie 2020, 18:00

Konfederacja niczym się nie różni niestety. Nawet powiedziałbym, że są gorsi od POPISu. Skrajności nigdy nie powinny więcej dojść do władzy. Ten temat był już przerabiany w przeszłości i raczej nie chcesz ugrupowania skrajnego u steru.
Obrazek
Keh
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 18
Otrzymał podzięk.: 15 razy

Podwyżki dla posłów

Postautor: Keh » 16 sie 2020, 18:14

@
Awatar użytkownika
iron64
:no: .Oczywiście, że się zupełnie różni. Cały czas ludzie wylewają swoje żale jak to jest źle, ale wybrać partię która mogłaby coś zmienić w tym chorym kraju na lepsze, to oczywiście nie - bo po co ? lepiej wybierać ciągle mniejsze zło...
Może teraz powiesz mi konkretnie w czym są gorsi od "POPISU" i dlaczego się nie różni? bo aż mnie to ciekawi.
Awatar użytkownika
SzamanDM
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 692
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 598 razy

Re: Podwyżki dla posłów

Postautor: SzamanDM » 16 sie 2020, 18:40

Co oni niby by zrobili „na lepsze”?
Wolność tylko dla wybranych Prawdziwych Polaków Katolików. Pogłębienie kościelnego garbu na każdej płaszczyźnie. Wrogowie czający się w każdym kraju i wszędzie gdzie nie ma Prawdziwych Polaków Katolików. Zaszyta grubymi nićmi homofobia kłamliwie nazywana walką z bolszewizmem.
To jest to „na lepsze”?
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 3858
Podziękował: 1849 razy
Otrzymał podzięk.: 1430 razy

Podwyżki dla posłów

Postautor: Metall » 16 sie 2020, 18:50

@
Awatar użytkownika
iron64
, jedyną słabością Konfederacji jest to, że ta partia jest bardzo niespójna wewnętrznie. To tak naprawdę zbieranina różnych indywiduów, których łączy jedynie odraza do obecnego systemu i tej politycznej zgnilizny, fałszywego mirażu demokracji.

Zgadzam się, Konfederacja jest gorsza od POPiSu, ale nie dla nas tylko dla tych, którzy chcą czerpać nieuprawnione korzyści z naszego kraju.

Ja nie mogę zrozumieć jak to jest, że kiedyś Polakom przeszkadzała podległość wobec Moskwy, a teraz podległość wobec Brukseli lub Waszyngtonu nie przeszkadza wcale. Nawet przeciwnie, są w stanie toczyć między sobą sztuczne wojenki o to, komu bardziej skurwić własny kraj. Między PO i PiS nie ma w zasadzie żadnej różnicy, to te same strzępy i polityczni hochsztaplerzy, miernoty i kompradorzy. Społeczeństwo nakręca się przeciwko sobie w obronie jednych bądź drugich, a oni jedynie realizują swoje interesy, mając przy tym to ogłupiałe społeczeństwo głęboko w tłustych dupskach. Jedyne co ich różni to inny Pan. Jeden jest w Berlinie a drugi za oceanem. I tylko o to się żrą faktycznie, wszystko inne to żałosny teatrzyk dla gawiedzi, która niestety w to wierzy, że wybierając PO lub PiS robi cokolwiek dobrego dla siebie i Polski.

No cóż, Polacy sprzedali siebie, własną godność i własny kraj za półki w sklepach pełne syfu, możliwość wożenia dupy zachodnim złomem i wycieczki zagraniczne. Zrobili z siebie społeczeństwo zabawnych parobków, którym wmówiono, że im będzie więcej tyrać tym będzie bogatsze, nie mając przy tym tak naprawdę nic. Polska pozostaje jeszcze flaga, herb, hymn i granice. No i barachło z Wiejskiej do utrzymania. No i oczywiście granice, które niestety nie są wyryte w kamieniu, a jedynie narysowane na papierze, o czym jak się wydaje zbyt wielu już zapomniało.

Kiedyś bawiło mnie jak można ludziom łatwo wmówić, że doznając porażki odnieśli sukces. Teraz zaczyna mnie to już przerażać, bo szaleństwo nie dość że trwa w najlepsze to jeszcze nabiera na sile i pędzie. Niestety, ale stawka jest zbyt wysoka, żeby krajem mogła cały czas rządzić żenująca hołota, która wątpię czy nadaje się choćby do przerzucania gnoju, i żeby ostatecznie nie skończyło się to fatalnie. No ale cóż, nie pierwszy i nie ostatni raz. Polacy nie uczą się na błędach, swoich ani czyichś. A potem jest granie larum i bezsensowne umieranie za przesraną Ojczyznę.

Tak, chcę ugrupowania, ludzi, o skrajnej opcji (jak Ty to nazywasz i cokolwiek to znaczy) u steru. Chcę w końcu realizacji faktycznej, a nie wyimaginowanej i fałszywej, polskiej racji stanu i interesu narodowego. Czyli chcę tego, czego nie ma od 30 lat. I to, że wożę dupę zachodnim złomem, mam półki w sklepach pełne paciorków i mogę zabrać dupę na wyjazd na Majorkę, nic tu nie zmienia. Bo mnie ten miraż dobrobytu niestety nie jest w stanie oszukać. Nie mam mentalności pachołka, którego można kupić za kolorowe ochłapy z pańskiego stołu.

I Konfederacja to nie jest moja bajka, ale niepodzielne panowanie PO i PiS okaże się w skutkach bardziej zgubne niż może się wydawać.

Pozwolę sobie zakończyć jakże zapomnianym, ale wymownym: Śmierć zdrajcom Narodu i wrogom Ojczyzny!
* * * * *
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego!"
Awatar użytkownika
Tenmen
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1207
Podziękował: 1717 razy
Otrzymał podzięk.: 1154 razy

Podwyżki dla posłów

Postautor: Tenmen » 16 sie 2020, 18:59

SzamanDM pisze:Co oni niby by zrobili „na lepsze”?
Wolność tylko dla wybranych Prawdziwych Polaków Katolików. Pogłębienie kościelnego garbu na każdej płaszczyźnie. Wrogowie czający się w każdym kraju i wszędzie gdzie nie ma Prawdziwych Polaków Katolików. Zaszyta grubymi nićmi homofobia kłamliwie nazywana walką z bolszewizmem.
To jest to „na lepsze”?

Jak by zaczęli rządzić "konfederaci" szybciutko by nas nie było w UE to jest to lepsze? mają jakąś alternatywę? Ja liczę na Hołownię może on stworzy coś nowego, lepszego.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2020, 19:14 przez Tenmen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SzamanDM
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 692
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 598 razy

Podwyżki dla posłów

Postautor: SzamanDM » 16 sie 2020, 19:02

Metall pisze:Ja nie mogę zrozumieć jak to jest, że kiedyś Polakom przeszkadzała podległość wobec Moskwy, a teraz podległość wobec Brukseli lub Waszyngtonu nie przeszkadza wcale. Nawet przeciwnie, są w stanie toczyć między sobą sztuczne wojenki o to, komu bardziej skurwić własny kraj. Między PO i PiS nie ma w zasadzie żadnej różnicy, to te same strzępy i polityczni hochsztaplerzy, miernoty i kompradorzy. Społeczeństwo nakręca się przeciwko sobie w obronie jednych bądź drugich, a oni jedynie realizują swoje interesy, mając przy tym to ogłupiałe społeczeństwo głęboko w tłustych dupskach. Jedyne co ich różni to inny Pan.

Tak, tak. Widzę, że nauki Stasia nie idą w las. :P Zapomniałeś tylko dodać gdzie wasz Pan. Z góry spasiba za uzupełnienie. :-D
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 3858
Podziękował: 1849 razy
Otrzymał podzięk.: 1430 razy

Podwyżki dla posłów

Postautor: Metall » 16 sie 2020, 19:13

@
Awatar użytkownika
SzamanDM
, a ten Stasiu to kto?
Chcesz coś pisać to pisz wyraźnie, nie mam czasu ani ochoty domyślać się co masz na myśli.
Nasz Pan gdzie? Sugerujesz coś?
Nie masz jaj napisać wprost?

PS
Nie miałem ruskiego w szkole. ;)
* * * * *
"Bądźmy realistami, żądajmy niemożliwego!"

Wróć do „Salon: Hyde Park - czyli powiedz, co myślisz - jeśli już musisz”