Podwyżki dla posłów

Forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania królowej).Dobrze też nie obrażać kogokolwiek ale królowa jest najważniejsza.I z tym myśleniem to tak oszczędnie żeby nie urazić uczuć idiotów.
Regulamin forum
Królowa rozważała możliwość zamknięcia Hyde Parku i przekształcenia go w prywatne ogrody. Premier Walpole zapytany, ile kosztowałaby realizacja, odparł - pół żartem, pół serio - „tylko koronę, Pani".
Podobnie jak królowa, nie zamknęliśmy Klubu Drożdżówek ale zamieniliśmy go na Park.Teraz będzie lepiej dla wszystkich.Królowa jest bardzo zadowolona.
timi

Podwyżki dla posłów

Postautor: timi » 17 sie 2020, 21:00

Tenmen pisze:Myślałem, miałem nadzieję że skończyliśmy temat, a ty nadal drążysz, ok masz rację ja straciłem szacunek do posłów tzw. opozycji, ale też nie mam za grosz szacunku do posłów-senatorów pisu, którzy nadal twardo obstawiali za przyjęciem tej haniebnej i bezczelnej ustawy.

W takim razie mamy podobne zdanie.

Awatar użytkownika
SzamanDM
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 692
Podziękował: 842 razy
Otrzymał podzięk.: 598 razy

Re: Podwyżki dla posłów

Postautor: SzamanDM » 17 sie 2020, 21:07

Przegłosują jeszcze raz. Zapewne też opozycja chciała wynagrodzenia dla milczącej. Wierzę sejmowemu hipisowi. To człowiek o nieposzlakowanej opinii i wysokiej wiarygodności.
Obrazek
⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️ ⚡️⚡️⚡️
Awatar użytkownika
iron64
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 2687
Otrzymał podzięk.: 1452 razy

Postautor: iron64 » 17 sie 2020, 21:23

Baa, największej. Nie ma bardziej uczciwego człowieka. Najuczciwszy i złotousty wręcz.
Ale co tam, timi i tak sobie wklei jakieś cytaty bez podania źródła, albo pominie nasze posty, jak kilka wcześniejszych. Szkoda klawiatury.
Obrazek
Awatar użytkownika
venom_666
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 874
Otrzymał podzięk.: 887 razy

Postautor: venom_666 » 17 sie 2020, 21:29

No nie mówiłem że zła opozycja i dobre ludzkie pany?? Chciałbym zobaczyć podpisy wnioskodawców pod projektem ustawy...

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ

Wróć do „Salon: Hyde Park - czyli powiedz, co myślisz - jeśli już musisz”