Podwyżki dla posłów

Forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania królowej).Dobrze też nie obrażać kogokolwiek ale królowa jest najważniejsza.I z tym myśleniem to tak oszczędnie żeby nie urazić uczuć idiotów.
Regulamin forum
Królowa rozważała możliwość zamknięcia Hyde Parku i przekształcenia go w prywatne ogrody. Premier Walpole zapytany, ile kosztowałaby realizacja, odparł - pół żartem, pół serio - „tylko koronę, Pani".
Podobnie jak królowa, nie zamknęliśmy Klubu Drożdżówek ale zamieniliśmy go na Park.Teraz będzie lepiej dla wszystkich.Królowa jest bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 5694
Podziękował: 13776 razy
Otrzymał podzięk.: 3467 razy

Podwyżki dla posłów

Postautor: Selene » 16 sie 2020, 14:04

timi pisze:I nastała cisza. ;)
Nawet @
Awatar użytkownika
Krasnal45
zamiast zająć się swoimi ulubieńcami (choć dwa słowa w obronie), skupił uwagę na licytowaniu moich podatków i radami traktującymi o zejściu. :-D

@timi dlaczego wciąż trollujesz i podjudzasz do spięć i zgrzytów? Dlaczego chcesz zrobić bałagan w Salonie?
Lepiej proszę znajdź sobie inne forum do trollowania, bo niedługo będziesz do tego po prostu zmuszony...
Nie odpowiadaj mi na ten post, bo mi niedobrze się robi jak mam wejść do tego wątku.
Pozdrawiam.

pampalini pisze:3 posty pisiorów jeden pod drugim, tym razem ban murowany. :P

Piory pisiorami, ale czy pisiory mogłyby w końcu przestać podburzać do awantur? Czy tylko to umiecie? Chyba tak...

Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...

Awatar użytkownika
Tenmen
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1207
Podziękował: 1717 razy
Otrzymał podzięk.: 1154 razy

Podwyżki dla posłów

Postautor: Tenmen » 16 sie 2020, 14:12

radson pisze:Sami politolodzy, ekonomiści i specjaliści od wizerunku.
Jak w 8 lat sprzedano połowę państwowych spółek w ręce Holandii i Niemiec, jak zabrano nam OFE, jak Niesiołowski kazał jeść szczaw z torowisk kolejowych, nikt słowa nie powiedział. Teraz każdy ma tyle do powiedzenia, nie mogę po prostu.

A jak twój idol Morawiecki mówił że ciemny lud będzie pracował za miskę ryżu, czy jak na resztę pieniędzy z OFE łapę położył PIS, jak państwowe spółki notują straty coś powiedziałeś? Widzę że masz się za wybitnego ekonomistę i poolitologa szacun.
pampalini
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 44
Otrzymał podzięk.: 70 razy

Podwyżki dla posłów

Postautor: pampalini » 16 sie 2020, 14:14

@
Awatar użytkownika
Tenmen

Zgadzam się co do catałokształtu Twojego postu, ale z tym OFE popłynąłeś. Dopóki nie ruszysz tego, nic ci nie zabiorą. Jeśli chcesz jednak wypłacić to opodatkowanie jest jak najbardziej konieczne. Prawo podatkowe w PL traktuje to jako dochód, dochód jest opodatkowany.
Tu bardziej nacisk kladłbym na wymuszenie zerowej stawki podatku, te pieniądze są moje, wirtualnie czy nie, jednak moje i mam z nimi prawo zrobić co zechcę.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2020, 14:17 przez pampalini, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
venom_666
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 874
Otrzymał podzięk.: 887 razy

Re: Podwyżki dla posłów

Postautor: venom_666 » 16 sie 2020, 14:16

Przez osiem lat rządów PO... Jakbym słyszał Beatę...
A co z resztą OFE?? Nie zabrano???
Co z prowizją za przeksięgowanie?? Czy to zabranie połowy to nie przypadkiem pomysł i realizacja obecnego premiera a przedtem doradcy??
Jako żywo przypomina mi się jedną radna u mnie w radzie miejskiej. Wszystko było winą poprzedniej rady i psy wieszała na nich... Do momentu w którym pokazano jej zarówno wnioski które podpisywała, jak i to kto i jak głosował... Dziwnie jej mowę odjęło...

Ps. Pampalini. PiS sobie odgórnie i od razu wziął część kasy. Podatki potem...

Wysłane z mojego MI 8 Lite przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 16 sie 2020, 14:16 przez venom_666, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...
(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Awatar użytkownika
Tenmen
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1207
Podziękował: 1717 razy
Otrzymał podzięk.: 1154 razy

Podwyżki dla posłów

Postautor: Tenmen » 16 sie 2020, 14:19

pampalini pisze:@Tenmen

Zgadzam się co do catałokształtu Twojego postu, ale z tym OFE popłynąłeś. Dopóki nie ruszysz tego, nic ci nie zabiorą. Jeśli chcesz jednak wypłacić to opodatkowanie jest jak najbardziej konieczne. Prawo podatkowe w PL traktuje to jako dochód, dochód jest opodatkowany.
Tu bardziej nacisk kladłbym na wymuszenie zerowej stawki podatku, te pieniądze są moje, wirtualnie czy nie, jednak moje i mam z nimi prawo zrobić co zechcę.

Na temat OFE i działań w tym temacie mam inne informacje, nie chcę się rozpisywać na ten temat, bo tu nie miejsce i czas. Pozdrawiam
pampalini
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 44
Otrzymał podzięk.: 70 razy

Podwyżki dla posłów

Postautor: pampalini » 16 sie 2020, 14:36

venom_666 pisze:Ps. Pampalini. PiS sobie odgórnie i od razu wziął część kasy. Podatki potem...

Na razie bomba nie poszła, niby pieniądze są, o działce PO już wiemy, że ukradli i żeby było śmieszniej, po drodze 12 miliardów zgubili. Ale po co o tym debatować? Zaraz się zacznie, że to powroty do przyszłości, że to nie tak. I się popularny w tym wątku temat trollingu zacznie.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 2887
Podziękował: 1349 razy
Otrzymał podzięk.: 2862 razy

Podwyżki dla posłów

Postautor: Krasnal45 » 16 sie 2020, 14:36

timi pisze:Nawet @
Awatar użytkownika
Krasnal45
zamiast zająć się swoimi ulubieńcami (choć dwa słowa w obronie), skupił uwagę na licytowaniu moich podatków i radami traktującymi o zejściu.

Pragnę zauważyć, że to nie ja, a Ty zacząłeś się licytować, a co do Twojego zejścia, to prosiłem tylko o zejście NA ziemię, a nie POD ziemię. :lol:
Moimi "ulubieńcami" też się zajmę i będę ich bronił jak niepodległości, do upadłego. Żałuj, że nie masz takich wnuków jak ja. Żałuj, że w ogóle nie masz. :lol:
radson

Re: Podwyżki dla posłów

Postautor: radson » 16 sie 2020, 15:07

Cenzurują już. Szkoda czasu.
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 5694
Podziękował: 13776 razy
Otrzymał podzięk.: 3467 razy

Podwyżki dla posłów

Postautor: Selene » 16 sie 2020, 15:15

@
Awatar użytkownika
rad
son nie kombinuj... Trzeci usunięty post, to będzie ostrzeżenie, a kolejny to jednodniowy urlop na przemyślenia...

Od teraz każdy post, który zawiera jakiekolwiek podjudzanie do spięć zostanie przeze mnie usunięty. Kogokolwiek post.

Edycja:
@
Awatar użytkownika
rad
son napisał jeszcze 5 takich podobnych postów i do jutra ma czas na przemyślenie swojego zachowania.
Czy ktoś jeszcze jest chętny?

Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
ErNOL
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 3388
Podziękował: 1363 razy
Otrzymał podzięk.: 1512 razy

Podwyżki dla posłów

Postautor: ErNOL » 16 sie 2020, 15:42

To już nie jest merytoryczna dyskusja, a skakanie sobie do gardeł. Jest niedziela... Idźcie na kawę, zmieńcie bawełnę w parownikach... A nie tylko warczenie na siebie... :)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
W sprawach pilnych forumowych proszę o kontakt na ernol@salonrozchmurzonych.pl
Rest in peace brother... [*]

Wróć do „Salon: Hyde Park - czyli powiedz, co myślisz - jeśli już musisz”