Czy nie wkurzają Was młodociani waperzy?

Forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania królowej).Dobrze też nie obrażać kogokolwiek ale królowa jest najważniejsza.I z tym myśleniem to tak oszczędnie żeby nie urazić uczuć idiotów.
Regulamin forum
Królowa rozważała możliwość zamknięcia Hyde Parku i przekształcenia go w prywatne ogrody. Premier Walpole zapytany, ile kosztowałaby realizacja, odparł - pół żartem, pół serio - „tylko koronę, Pani".
Podobnie jak królowa, nie zamknęliśmy Klubu Drożdżówek ale zamieniliśmy go na Park.Teraz będzie lepiej dla wszystkich.Królowa jest bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
S.Z.arak
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 269
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy

Postautor: S.Z.arak » 16 wrz 2020, 23:37

Ja obejrzałem 86 sekund. Kupa, kupa i jescze raz kupa. Przerażają mnie te informacje zawarte w tym filmie.
PROŚBA do zielonych z tego zacnego forum. Zatrudnijcie się proszę do YT, żebyście mogli wypier* takie filmy w kosmos. Dramat!
"Wszystko można co nie można, byle z cicha i z ostrożna"
"Jak czegoś nie można, a bardzo się chce, to można"

Awatar użytkownika
Robson
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1437
Podziękował: 864 razy
Otrzymał podzięk.: 534 razy

Postautor: Robson » 17 wrz 2020, 06:20

Mnie wkurzają młodociani waperzy, głównie na forum, gdyż pracuję praktycznie nocami i nie mam zbytnio styczności z gimbusiarstwem w realnym świecie. ;)
Czasem natnę się na jakieś "złote myśli" lub pytanie zanim wyedytuje je któryś z naszych "zielonych" i już po samym stylu pisania wiem, że to szczyle.
Nie chce mi się z nimi gadać... ;)
Co do filmików z tymi dzbanami z VTP - pozostawię to bez komentarza. ;)
Obrazek
Mody: Mirage DNA75C / Odin DNA250C / VTBox250C / SL Class / Hcigar Aurora
Instrumenty dęte: Aromamizer Plus V1 & V2 / Ragnar RDTA / Kylin M / Mesh PRO RDA / Horus RTA
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 2887
Podziękował: 1349 razy
Otrzymał podzięk.: 2862 razy

Postautor: Krasnal45 » 17 wrz 2020, 07:35

No niestety, zasada jest taka, że im więcej tych idiotycznych "łapek", tym większego chłamu można się spodziewać...
Badis
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 10
Podziękował: 8 razy
Otrzymał podzięk.: 10 razy

Re: Czy nie wkurzają Was młodociani waperzy?

Postautor: Badis » 17 wrz 2020, 08:00

Ja podobnie zaczynałem palenie papierosów w 8 klasie. Dopiero niedawno udało mi się rzucić. W tamtych czasach nawet nie przyszło mi do głowy żeby palić na ulicy czy pod blokiem. Zawsze gdzieś schowany i trzymając fajkę np spinaczem żeby ręce nie śmierdziały. Teraz dzieciaki zaczynają coraz wcześniej, nie kryjąc się z tym wcale. Ostatnio grupka małolatów jarając i pijąc piwka koło placu zabaw bluzgała niemiłosiernie. Żona zwróciła im uwagę bo byliśmy tam akurat z trzema córkami. Gdyby mnie tam nie było to nie wiem czy by nie oberwała od dwóch z nich bo było juz blisko. Coraz lepiej. Powoli zaczynam się martwić o to co będzie z moimi córkami jak pójdą do szkoły: dwie mają po 3 lata i trzecia 6. Przebywając w takim otoczeniu myślę że wychowanie ich będzie nie lada wyzwaniem.
Awatar użytkownika
eferzet
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 87
Podziękował: 34 razy
Otrzymał podzięk.: 47 razy

Postautor: eferzet » 17 wrz 2020, 08:16

Mnie wkurzają głównie "starzy narzekacze". Panowie, sami mówicie, że paliliście w wieku nastoletnim, a teraz bronicie innym używać zdrowszej alternatywy? Hipokryzja na niebywałą skalę. Poza tym, alkohol jest zły, papierosy są złe, ale dzięki tym używkom da się nawiązać sporo znajomości, które nieraz trwają dekady. Jeśli młodzież kręci duża chmura, czy światełka w modach, spoko, niech nawiązują relacje i "jarają" się tym, lepiej tak niż śmierdzieć fajkami i obniżać sobie sprawność fizyczną. Pozwólcie młodym być młodymi i głupimi.
Co do argumentu: przez chmurzącą młodzież zwiększą się obostrzenia, to chyba nikt w to nie wierzy? Jeśli rządy będą chciały zabraniać, opodatkowywać to użyją każdej metody i każdej podstawy, nawet zupełnie nierealnej, a jak będzie trzeba to sami taką wykreują.
Jedyne z czym się zgodzę, to wpisy na forach, bo tu kuleje mocno język i ewidentne jest, że młodzieży nie chce się przeczytać nawet jednego tematu zanim zada pytanie podobne do setek wcześniejszych.
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 2887
Podziękował: 1349 razy
Otrzymał podzięk.: 2862 razy

Postautor: Krasnal45 » 17 wrz 2020, 08:26

eferzet pisze:...a teraz bronicie innym używać zdrowszej alternatywy? Hipokryzja na niebywałą skalę.

Mógłbyś rozwinąć tę myśl?

eferzet pisze:dzięki tym używkom da się nawiązać sporo znajomości, które nieraz trwają dekady. Jeśli młodzież kręci duża chmura, czy światełka w modach, spoko, niech nawiązują relacje i "jarają" się tym, lepiej tak niż śmierdzieć fajkami i obniżać sobie sprawność fizyczną.

Znam ciekawsze i o wiele mądrzejsze sposoby na nawiązywanie relacji niż szpanerstwo na dzielni...

eferzet pisze:Pozwólcie młodym być młodymi i głupimi.

Trudno się z tym zgodzić.
Awatar użytkownika
eferzet
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: eferzet » 17 wrz 2020, 08:43

Krasnal45 pisze:
eferzet pisze:...a teraz bronicie innym używać zdrowszej alternatywy? Hipokryzja na niebywałą skalę.

Mógłbyś rozwinąć tę myśl?

Większość z nas zaczęła palić w wieku nastoletnim, chyba nikt nie wątpi w to, że młodzież będzie postępowała podobnie niezależnie od tego czy jest rok 1980, czy 2020. Skoro my paliliśmy papierosy, to lepiej, że młodzi chmurzą? Czy gorzej? Narzekanie na używanie lepszej alternatywy samemu popełniając błędy w młodości jest hipokryzją? Czy nie jest?
Fajnie, że znasz lepsze sposoby na spędzanie wspólnie czasu, ja też znam. Ale teraz rozmawiamy o tych nie do końca zdrowych. Wynikających z wieku, chęci buntu, czy nieudolnych prób okazywania dojrzałości. To jest proces dorastania i wg mnie zupełnie naturalny. Cieszę się, że rzuciłem palenie, ale nie przekreślam niektórych pozytywnych rzeczy, które dzięki paleniu się wydarzyły.
"Trudno się z tym zgodzić" - ciekawe masz sposoby argumentacji.
Awatar użytkownika
S.Z.arak
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 269
Podziękował: 151 razy
Otrzymał podzięk.: 192 razy

Postautor: S.Z.arak » 17 wrz 2020, 09:05

@
Awatar użytkownika
eferzet
pisze:
...a teraz bronicie innym używać zdrowszej alternatywy? Hipokryzja na niebywałą skalę.

Wszystko ok. Cały ten bunt, chęć przynależności itd. Ale wszyscy, którzy palili w szczenięcych latach, chowali się żeby starszyzna ich nie widziała. A nawet jak zdobyli się na zuchwałość i palili pod szkołą, czy w parku, to jeśli starsza osoba zwróciła uwagę, to się odchodziło lub gasiło fajkę. Dziś niestety grozi to w najlepszym wypadku wyzwiskami. Opisał to z własnego doświadczenia @
Awatar użytkownika
Badis
.
"Wszystko można co nie można, byle z cicha i z ostrożna"
"Jak czegoś nie można, a bardzo się chce, to można"
Awatar użytkownika
eferzet
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: eferzet » 17 wrz 2020, 09:18

Z tym się zgadzam jak najbardziej, ale to już niestety kwestia wychowania i za to odpowiedzialni są rodzice, czyli wcześniejsze pokolenia.
Awatar użytkownika
ValQ
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 62
Otrzymał podzięk.: 70 razy

Postautor: ValQ » 17 wrz 2020, 12:55

Podziwiam Was za wytrwałość w oglądaniu tych "recenzentów", gdzie co drugie słowo to "wypełniacz" ubogiego słownictwa pożal się Boże "fachowca". Ja sam choć nie znam języków obcych, oglądam zagraniczne, ale dobrze że mamy "naszego" wspomnianego wcześniej Adama. A co tzw. młodzieży , miałem ostatnio taką sytuację - idę sobie spokojnie pykając Królika! Gdy wyprzedziła mnie nasza "przyszłość", która puszczając obfite , słodkie aż do granic absurdu gęste chmury cieszyła się jak głupi świeczką , o co im chodziło nawet nie próbowałem dochodzić bo szkoda życia, a psychicznego i tak nie zrozumiesz. Też zaczynałem wieki temu, gdybym wtedy wiedział jak tego świństwa się pozbyć...

ErNOL
Zasilanie:Warwolf 80W :good: ,Drag X :ok: ,2xPico 75,Invoke 220W
Czajniczki: Dead Rabbit RTA ,2xIntake RTA :ok: , Ammit MTL RTA, Ammit RTA 22

Wróć do „Salon: Hyde Park - czyli powiedz, co myślisz - jeśli już musisz”