Nie oglądam wiadomości

Forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania królowej).Dobrze też nie obrażać kogokolwiek ale królowa jest najważniejsza.I z tym myśleniem to tak oszczędnie żeby nie urazić uczuć idiotów.
Regulamin forum
Królowa rozważała możliwość zamknięcia Hyde Parku i przekształcenia go w prywatne ogrody. Premier Walpole zapytany, ile kosztowałaby realizacja, odparł - pół żartem, pół serio - „tylko koronę, Pani".
Podobnie jak królowa, nie zamknęliśmy Klubu Drożdżówek ale zamieniliśmy go na Park.Teraz będzie lepiej dla wszystkich.Królowa jest bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Tenmen
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1207
Podziękował: 1717 razy
Otrzymał podzięk.: 1154 razy

Nie oglądam wiadomości

Postautor: Tenmen » 24 wrz 2020, 10:44

Ostatnio nie włączam wiadomości w TV, początkowo obserwowałem ten cały cyrk z konfliktem koalicyjnym, wiedząc że chodzi wyłącznie o grillowanie Zbysia, który za bardzo podskakiwał. Te wszystkie ostre wypowiedzi o zerwaniu koalicji traktuje jako dowcip z kategorii głupich. Natomiast jak widzę te fałszywe ryje polityków, którzy z ogniem w oczach zapewniają o tym, że do polityki nie idą dla pieniędzy, tylko dla idei, dla Polski, dla programu, a potem skarżą się, że mają mało miejsc w spółkach skarbu państwa to podnosi mi się ciśnienie. Przepraszam zwolenników jedynej słusznej koalicji, ale chciałem i musiałem to napisać, jako wentyl bezpieczeństwa.

Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 1648
Podziękował: 993 razy
Otrzymał podzięk.: 732 razy

Re: Nie oglądam wiadomości

Postautor: edarek » 24 wrz 2020, 10:53

@
Awatar użytkownika
Tenmen
, jeśli masz na myśli "te" Wiadomości, to ja ich nie oglądam od... dobrych 4 lat, jak nie więcej. Tego oglądać się nie da. Dostaję nerwowego rozstroju i drgawek. To samo z Panoramą.
Obrazek
Cold Steel 100, Odin 100, Kroma - R, Tesla WYE 85W, Argus GT
Intake, Core, Blotto, Destiny, Ares 2, Recurve RDA

Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 19345
Podziękował: 7074 razy
Otrzymał podzięk.: 17960 razy

Nie oglądam wiadomości

Postautor: Tommy Black » 24 wrz 2020, 10:59

Narzekacie i narzekacie. A ja oglądam te Wiadomości, na razie nie stać mnie na dopalacze. I zastanówcie się nad tym obrazkiem...

Obrazek
Awatar użytkownika
Ponury
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 325
Podziękował: 104 razy
Otrzymał podzięk.: 162 razy

Nie oglądam wiadomości

Postautor: Ponury » 24 wrz 2020, 11:03

Ja nie oglądam wiadomości i w ogóle telewizji od dobrych 10 lat. Telewizor podłączony tylko do internetu, dużo lepiej się żyje nie przyjmując codziennie dawki medialnych pomyj. :P
Awatar użytkownika
Tenmen
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1207
Podziękował: 1717 razy
Otrzymał podzięk.: 1154 razy

Nie oglądam wiadomości

Postautor: Tenmen » 24 wrz 2020, 11:19

edarek pisze:@Tenmen, jeśli masz na myśli "te" Wiadomości, to ja ich nie oglądam od... dobrych 4 lat, jak nie więcej. Tego oglądać się nie da. Dostaję nerwowego rozstroju i drgawek. To samo z Panoramą.

Tych co masz na myśli to w ogóle nie oglądam, nawet żeby się pośmiać. Ja mam na myśli wszystkie wiadomości, tych dziennikarzy biegających za politykami z wypiekami i szaleństwem w oczach, błagającym o cokolwiek. Przecież to żałosne. Nie oglądam tych informacji które od rana do nocy epatują widzów czy będzie, czy nie będzie koalicji. Przecież ci ludzie, którzy mają choć trochę oleju w głowie, dokładnie wiedzą o co chodzi.
Awatar użytkownika
bo71rys
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1295
Podziękował: 761 razy
Otrzymał podzięk.: 460 razy

Nie oglądam wiadomości

Postautor: bo71rys » 24 wrz 2020, 13:38

Tenmen pisze:Tych co masz na myśli to w ogóle nie oglądam, nawet żeby się pośmiać. Ja mam na myśli wszystkie wiadomości...

Racja. Ja także nie oglądam telewizji i wiadomości. Telewizor jest moim monitorem. ;)

A co do telewizji, to przypomniał mi się jeden, śmieszny obrazek:

Obrazek
:D Obrazek

od 14 kwietnia 2015 ani jednego analoga
Awatar użytkownika
Frankosio
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 1694
Podziękował: 520 razy
Otrzymał podzięk.: 769 razy

Nie oglądam wiadomości

Postautor: Frankosio » 27 wrz 2020, 20:02

A ja tam lubie sobie popatrzeć na Wiadomości TVP1 tylko na wydania dla VIPów. :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=N-p_iOYYsj0
Moje zabawki:
Aegis Max & Ares 2 MTL |-| Armour Pro & Ares MTL |-| Ijoy Captain & Siren 2 |-| iJoy Saber & Ammit MTL
Obrazek

Wróć do „Salon: Hyde Park - czyli powiedz, co myślisz - jeśli już musisz”