23.06 - Dzień Taty

Forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania królowej).Dobrze też nie obrażać kogokolwiek ale królowa jest najważniejsza.I z tym myśleniem to tak oszczędnie żeby nie urazić uczuć idiotów.
Regulamin forum
Królowa rozważała możliwość zamknięcia Hyde Parku i przekształcenia go w prywatne ogrody. Premier Walpole zapytany, ile kosztowałaby realizacja, odparł - pół żartem, pół serio - „tylko koronę, Pani".
Podobnie jak królowa, nie zamknęliśmy Klubu Drożdżówek ale zamieniliśmy go na Park.Teraz będzie lepiej dla wszystkich.Królowa jest bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

23.06 - Dzień Taty

Postautor: Tommy Black » pt cze 23, 2023 7:31 am

Obrazek

Jak powszechnie wiadomo jest. I u nas nawet od stycznia tego roku czyli nieustająco... a datę wymyślił...

Wszystko miało swój początek w 1965 roku na łamach łódzkiej gazety "Express Ilustrowany". To tam rozpoczęto dyskusję w kwestii obchodów Dnia Ojca. W temacie wypowiedział się znany poeta Jan Sztaudynger.

Popieram z całego serca, a dzień proponuję 23 czerwca. Jest to najkrótsza noc roku, ojciec ma labę, więc największe święto


No to teraz siadamy wygodnie z dobrą muzyką i dobrą whisky i czekamy ...
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

23.06 - Dzień Taty

Postautor: 666mAh » pn sty 23, 2023 9:24 am

Przeglądałem wczoraj jakieś zaległe tematy i przeczytałem Twoje zdanie o przysłowiowej szklance, więc napisałem kilka słów od siebie :) .
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

23.06 - Dzień Taty

Postautor: Tommy Black » pn sty 23, 2023 8:39 am

@
Awatar użytkownika
666mAh
, czy Ty musisz tak straszyć ludzi w poniedziałek skoro świt? Jest dopiero styczeń, Dzień Ojca jest zwykle w czerwcu. Do czerwca się uzbiera na prezenty dla licznych dzieci. A skąd kasa w styczniu?
Obrazek
Awatar użytkownika
666mAh
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 557
Rejestracja: śr wrz 04, 2019 3:30 am
Lokalizacja:
Podziękował: 375 razy
Otrzymał podzięk.: 502 razy
Płeć: Mężczyzna

23.06 - Dzień Taty

Postautor: 666mAh » pn sty 23, 2023 7:22 am

Tommy Black pisze:
S.Z.arak pisze:Niech nasze dzieci wiedzą, że zawsze stoimy za nimi i jesteśmy gotowi podać pomocną dłoń, gdy upadną.


@
Awatar użytkownika
Tommy Black
No tak, a one - te dzieci - żeby miały czas i szklankę wody kiedy akurat nam się zechce pić. Nie wierzę, że napisałem o szklance wody...ale przecież wszyscy wiemy o co chodzi.


Wiemy, i ja akurat wiem o tym z autopsji, dlatego na przysłowiową szklankę wody mogą ode mnie liczyć tylko teście, którzy są dla mnie jak rodzice. Natomiast uważam, że wszystko jest po coś i jak wreszcie doczekałem się córeczki, to mimo że kiedyś, jak to świeży rodzic, kompletnie nie miałem bladego pojęcia jakim ojcem mam być, to na 200% wiedziałem jakim mam nie być, tego się trzymam i będę trzymał cały czas i chyba nikt nie narzeka z tego co widzę :).

k87
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

23.06 - Dzień Taty

Postautor: Tommy Black » śr cze 23, 2021 6:29 am

S.Z.arak pisze:Niech nasze dzieci wiedzą, że zawsze stoimy za nimi i jesteśmy gotowi podać pomocną dłoń, gdy upadną.


No tak, a one, te dzieci żeby miały czas i szklankę wody kiedy akurat nam się zechce pić. Nie wierzę, że napisałem o szklance wody...ale przecież wszyscy wiemy o co chodzi.
Natomiast oczywiście jak najbardziej trzeba mieć czas dla własnych dzieci. Nic nie powinno nam przeszkadzać w posiadaniu czasu dla dzieci.

Obrazek

No i jako wieczne dziecko dołożę coś ojcom. Oglądnijcie sobie. Film jest w całości, specjalnie dla ojców tego Salonu...znaczy chyba, ojców z tego Salonu...albo ojców gości...wszystko jedno. Ojcowie to ojcowie obojętnie skąd... i dokąd też?

Awatar użytkownika
S.Z.arak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: śr maja 20, 2020 7:35 pm
Lokalizacja: Skoczów
Podziękował: 979 razy
Otrzymał podzięk.: 767 razy
Płeć: Mężczyzna

23.06 - Dzień Taty

Postautor: S.Z.arak » śr cze 23, 2021 4:59 am

Bardzo chciałbym z tego miejsca życzyć wszystkim tatusiom (w tym sobie) wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca.
Abyśmy wszyscy byli dla naszych dzieci wzorem i oparciem w kazdej sytuacji. Abyśmy potrafili się śmiać i płakać ze swoimi pociechami.
Niech nasze dzieci wiedzą, że zawsze stoimy za nimi i jesteśmy gotowi podać pomocną dłoń, gdy upadną. Jednym zdaniem "Kochajmy dzieci swoje".

Naszym CREDO niech będzie piosenka naszego wieszcza narodowego czasów nowożytnych Kazika Staszewskiego.

"Wszystko można co nie można, byle z cicha i z ostrożna"
"Jak czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można"

Wróć do „Salon: Hyde Park - czyli powiedz, co myślisz - jeśli już musisz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości