Co do paszczy to już wiemy ! Ale co na paszczę?

Wygląd, moda i uroda - zrób coś dla przyszłych pokoleń, uwolnij je od smokingów.
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Co do paszczy to jużwiemy ! Ale co na pszczę?

Postautor: basika » pn sie 13, 2018 8:07 pm

To już lepiej, dwa składniki znajdę w kuchni. :P A ten kwas hialuronowy i glinkę gdzie nabywacie ? Kiedyś moja córka zrobiła własny krem. Szybko się zepsuł, mimo trzymania w lodówce. No i nie powalił mnie efektem ;)
Awatar użytkownika
Haze
Ekspert
Ekspert
Posty: 3788
Rejestracja: śr cze 17, 2015 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 3899 razy
Otrzymał podzięk.: 6121 razy
Płeć: Mężczyzna

Co do paszczy to jużwiemy ! Ale co na pszczę?

Postautor: Haze » pn sie 13, 2018 8:06 pm

Bimaczow pisze:... to glinka wymieszaną z olejem

A może być taka do czyszczenia lakieru samochodowego? Olej też jakiś w garażu znajdę ... :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Co do paszczy to jużwiemy ! Ale co na pszczę?

Postautor: Bimaczow » pn sie 13, 2018 8:05 pm

Nadmierna ilość kwasu hialuronowego też będzie ściągała buzię :-) tzn będzie efekt maski ... Jezusie właśnie wróciłem do kwatery z targów i dalej o tym piszę :-D toż to jakieś zboczenie ... Jak by ktoś chciał zobaczyć co robimy może zajrzeć na www.asoa.pl :-) jak coś to służę pomocą :-P
Awatar użytkownika
PaniChmurka
Waperka
Waperka
Posty: 143
Rejestracja: sob lip 28, 2018 9:11 am
Lokalizacja: centralne zamieszanie
Podziękował: 357 razy
Otrzymał podzięk.: 104 razy
Płeć: Kobieta

Re: Co do paszczy to jużwiemy ! Ale co na pszczę?

Postautor: PaniChmurka » pn sie 13, 2018 7:59 pm

Właśnie - Panów trzeba nawracać żeby dbali o swe lica :D - można uprościć - samo żółtko z jakimś olejkiem ale efekt będzie trochę delikatniejszy :)
Panie Bimaczow :)), bardzo mnie cieszy że kosmetyki naturalne :)))) ja owszem, dodaję czasem Vit B, A+E ale się skończyły :) Zgadza się - sam czysty olej może wysuszać - sprawdziłam na własnej skórze, dlatego najpierw hydrolat z róży potem olejowanie paszczy ;) Witamina C w moim przypadku = czerwona paszcza niestety :(
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Co do paszczy to jużwiemy ! Ale co na pszczę?

Postautor: Bimaczow » pn sie 13, 2018 7:56 pm

Prosta maseczka oczyszczająca w zależności od cery to glinka wymieszaną z olejem żeby nie ściągała skóry na przykład jojoba na problemy trądzikowe :-) plus na przykład witamina c na naczynka pamiętajcie tylko że nadmierne stosowanie samego oleju ma twarzy może prowadzić do przesuszenia ! Najlepiej olej stosować na hydrolat ! Wtedy mamy fajne nawilżenie plus odrzywienie :-P pamiętajcie też że gdy robicie maseczkę z glinki na bazie wodnej nie pozwalajcie jej wysknac bo podrażni buzię
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Co do paszczy to jużwiemy ! Ale co na pszczę?

Postautor: basika » pn sie 13, 2018 7:49 pm

Chmurko doceniam chęci, ale tu w większości faceci, czyli ciacha. ;) Ciekawe ilu z nich zrobi sobie taka maseczkę ? No i rzeczywiście ta ilość składników trochę przytłacza. Nie znasz czegoś prostszego ? :(
Awatar użytkownika
Bimaczow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 186
Rejestracja: ndz lip 01, 2018 3:30 pm
Lokalizacja: Beskidy
Podziękował: 6 razy
Otrzymał podzięk.: 78 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Co do paszczy to jużwiemy ! Ale co na pszczę?

Postautor: Bimaczow » pn sie 13, 2018 7:47 pm

Szkoda że temat babski bo miał bym coś do napisania :-P :-) wszak zajmuje się produkcją kosmetyków naturalnych :-P do maseczki koniecznie witb3 alantoinę i jakieś ekstrakty , zależy na co :-) mamy u nas w ofercie takie maseczki Na bazie glinek :-)
Awatar użytkownika
PaniChmurka
Waperka
Waperka
Posty: 143
Rejestracja: sob lip 28, 2018 9:11 am
Lokalizacja: centralne zamieszanie
Podziękował: 357 razy
Otrzymał podzięk.: 104 razy
Płeć: Kobieta

Co do paszczy to już wiemy ! Ale co na paszczę?

Postautor: PaniChmurka » pn sie 13, 2018 7:36 pm

No właśnie :D tak więc skoro jak wywnioskowałam tzw drożdżówka to po salonowemu kobita po prostu " tak więc postanowiłam zrobić typowo babski temat :P
Co na paszczę - czyli maseczki i inne takie :P

Dziś mój mix testowy i właśnie go trzymam na paszczy :jupi: ( uff dobrze że mnie nikt nie widzi :twisted: )
Skład"
żółtko jajka ( z wolnego wybiegu - nie wspieram "męczarni" kur :) + 1/2 łyżeczki od herbaty olejku jojoba + 1/2 łyżeczki od herbaty olejku arganowego + 1/2 łyżeczki oleju lnianego ( budwigowy) + 2 łyżeczki glinki czerwonej + 1 łyżeczka kwasu hialuronowego + 2 wyciśnięte witaminy D ( 4000 jednostek)+ 3 krople olejku z drzewa herbacianego - wymieszać i nałożyć na paszczę :D ja trzymam ooo już 25 minut - lecę zmyć i powiem czy dobrze działa :)) Ok, właśnie zmyłam i tak - skóra ujędrniona , ładny koloryt , pory zwężone , jakieś dam drobne niedoskonałości wyrównane :) Po zmyciu obficie spryskałam twarz wodą różaną :)) Może to i upierdliwe ale nie zaszkodzi jak maseczki gotowe nafaszerowane chemią ;)

Wróć do „Marble Arch - Podobno smoking dobrze leży na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości