Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Czyli Salonowy Klub Starszych Kobiet ;)
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 40
Podziękował: 35 razy
Otrzymał podzięk.: 53 razy

Postautor: seth13 » 06 lut 2019, 07:46

Ho! Ho! Ho!
A nie, czekajcie, to nie to święto :D
Jako że zbliża się wielkimi krokami, dzień łapówek, i ogólnego komplementowania, zdwojonych wysiłków w sprawieniu przyjemności, przesciganiu się w pomysłach, by usłyszeć wyczekane "Ooo, pamiętałeś" ,choć i tak najczęściej będzie " a Grażynka dostała pierścionek, wielki jak stodoła, a ty jak wszyscy, goździk i rajstopy, zero polotu, już mnie nie kochasz" :D

Piszę oczywiście o 8 marca, światowym dniu płci pięknej, i niech taką zawsze będzie, ament

Jako że panuje na Salonie rozdawnictwo wszelakie, niebotycznych i wręcz niezdrowych rozmiarów, co sam już zdążyłem doświadczyć, to i mnie naszła chęć by czyjś uśmiech wywołać. Najsamprzód jednak dodam że noże to nie będą, choć kobieta z nożem, atrakcyjnie wyglądać może.

Coś w zamyśle mam, a piękne białogłowy, jedynie o kolor poproszę, by tu w tym wątku podały, najszybciej jak się da, bo i czas na tworzenie potrzebny, by w miesiąc się wyrobić

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 6655
Podziękował: 3125 razy
Otrzymał podzięk.: 9886 razy

Dzień święty święcić

Postautor: Tommy Black » 06 lut 2019, 08:21

seth13 pisze:Najsamprzód jednak dodam że noże to nie będą, choć kobieta z nożem, atrakcyjnie wyglądać może.

Powiem więcej...kobieta z nożem zawsze wygląda bardzo atrakcyjnie...o proszę...moja przyjaciółka Keira z jednym z noży Piotrka.
Obrazek
A tu Paulina z tasaczkiem od Piotrka.
Obrazek
Tu jedna z naszych byłych moderatorek.
Obrazek

A sam pomysł Piotrka bardzo mi się podoba i sam też coś zrobię dla dziewczyn i podaruję! A co?! *yes*

... :( no tak, tylko co ja mogę zrobić? :((
Awatar użytkownika
basika
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 2458
Otrzymał podzięk.: 5474 razy

Postautor: basika » 06 lut 2019, 10:40

seth13 pisze:Jako że panuje na Salonie rozdawnictwo wszelakie, niebotycznych i wręcz niezdrowych rozmiarów, co sam już zdążyłem doświadczyć, to i mnie naszła chęć by czyjś uśmiech wywołać.

Mój uśmiech już wywołałeś :P :hug:

seth13 pisze:Coś w zamyśle mam, a piękne białogłowy, jedynie o kolor poproszę, by tu w tym wątku podały, najszybciej jak się da, bo i czas na tworzenie potrzebny, by w miesiąc się wyrobić

Nie wiem co to będzie, ale wybieram kolor niebieski, ciemnoniebieski, może być nawet granatowy. Uwielbiam ten kolor, bo przypomina mi szafiry ;)

No i powiem Wam panowie coś na ucho. Łatwo wzruszyć kobietę tym, że się "pamięta" *czajniczek*
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: seth13 » 06 lut 2019, 13:33

Wybór jednego koloru jest tak straszny, jak w koło nas taka paleta, i ja to rozumiem :)
Ale dobrze by było te fuksje i magenty, podać tak do niedzieli, bym mógł mieć trochę czasu na przygotowanie niespodzianek. Po tym czasie kolor będzie dobierany metodą losową, bo jak siądę to bedzie tego więcej, zawsze jest wiecej, a potem moja pani zagarnia po cichu całą resztę :D
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Tommy Black » 06 lut 2019, 15:15

seth13 pisze:Wybór jednego koloru jest tak straszny, jak w koło nas taka paleta, i ja to rozumiem

No tak, a ja dopiero teraz, nie zrozumiałem a wydedukowałem że, :-P Piotrek wcale nie zamierza tworzyć noży i obdarowywać nimi nasze dziewczyny. A szkoda, bo dziewczyny i noże to...

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik

Re: Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: seth13 » 06 lut 2019, 15:29

Warsztat zamknięty chwilowo, ale ręce muszą coś robić. Jak ciemno to wiadomo, ale w dzień? Na razie na kolanie dłubię różne takie, a co, to się okaże :)
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: seth13 » 10 lut 2019, 07:17

Został ostatni dzień, by dziewczęta zdecydowały o wyborze koloru, od poniedziałku pracuję na tym co mi w ręce wpadnie, a o ilość się raczej nie martwię :D
Zapewne nie chodzi o to że obdarowywane, obdarowywanymi być nie chcą. Prędzej problemu doszukiwał bym się w obdarowującym :D zapewniam, nie gryzę, stalkerem też nie jestem, i czatować pod podanymi adresami nie będę :twisted:
Ale możemy zrobić tak, skoro taka nieśmiałość panuje, że wykonane elementy, wyślę do Basi, a wtedy chętne na obdarowanie, zgłoszą się do niej. Jeśli jakimś cudem, takowych nie będzie, to wszystko zostanie u wyżej wymienionej, jako bonus za heroiczną postawę i ryzykowny udział w zabawie z okazji dnia Kobiet :-P :D
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: Tommy Black » 10 lut 2019, 08:36

seth13 pisze:Został ostatni dzień, by dziewczęta zdecydowały o wyborze koloru

No właśnie, dobrze byłoby gdyby te dziewczęta, ( najlepiej obie naraz) same wybrały kolory, bo jak wiadomo faceci znają tylko trrzy kolory. A prawdziwy dramat zaczyna się dla nich jeśli chodzi o kolor brązowy.No wybierzcie brązowe buty?
Obrazek
Albo brązowy kolor do włosów kiedy za 10 minut dziewczyna siada na fotelu fryzjerki.
Obrazek
A skoro o kolorach mowa to dam ściągę i wszystko będzie jasne.Poniżej wszystko co powinniśmy wiedzieć o kolorach:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dobra, wsiadam w auto i jadę pobiegać...

PS
Ale Piotrek chyba nie robi butów?
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik

Postautor: seth13 » 10 lut 2019, 08:45

Tommy Black pisze:PS
Ale Piotrek chyba nie robi butów?

Kurde, jeszcze nie próbowałem :D
Awatar użytkownika
basika
Moderator
Moderator
Punkty reputacji: 2458
Otrzymał podzięk.: 5474 razy

Postautor: basika » 10 lut 2019, 16:01

seth13 pisze:Ale możemy zrobić tak, skoro taka nieśmiałość panuje, że wykonane elementy, wyślę do Basi, a wtedy chętne na obdarowanie, zgłoszą się do niej. Jeśli jakimś cudem, takowych nie będzie, to wszystko zostanie u wyżej wymienionej, jako bonus za heroiczną postawę i ryzykowny udział w zabawie z okazji dnia Kobiet :-P :D

Rzeczywiście niezrozumiała cisza panuje w tym temacie. Przyczyny nie znam i nie będę próbowała jej odgadnąć. Oczywiście zgadzam się na propozycję Piotra i mogę pośredniczyć w wysyłce tych niespodzianek, jeśli nasze koleżanki mają jakiekolwiek obawy. Dziewczyny możecie pisać do mnie na PW. *czajniczek*

Od razu też informuję, że jeśli cokolwiek z upominków Piotra zostanie, to przekażę je innym kobietom, o których wiem, że z okazji Dnia Kobiet nic nie dostaną, a wbrew pozorom sporo jest takich kobiet, tylko o tym się nie mówi, a same zainteresowane nie mają czym się chwalić. Tak więc Piotrze na pewno tego dnia wywołasz wiele uśmiechów, jestem o tym przekonana.
Wielkie podziękowanie dla Ciebie za pamięć i piękny gest. :*

A przy okazji tego fajnego tematu, w dobie memów wyśmiewających Walentynki, czy Dzień Kobiet, chciałabym Wam panowie powiedzieć żebyście dbali o te swoje kobiety. Niech Wasze żony, siostry, matki, córki, przyjaciółki czują, nie tylko z okazji świąt, że je szanujecie, doceniacie i kochacie. I naprawdę dużo nie trzeba, bo drobny gest potrafi zdziałać cuda.

Znacie to panowie?

"Cokolwiek dasz kobiecie, ona uczyni to lepszym. Jeśli dasz jej spermę, da ci dziecko. Dasz jej zakupy, ona da ci posiłek. Dasz jej uśmiech, ona da ci swoje serce. Mnoży i powiększa wszystko co się da. Wiec jeśli gówno jej dasz, spodziewaj się wielkiego gówna"- William Golding

To napisał mężczyzna, a ja powiem to trochę inaczej – jeśli źle traktujesz kobietę, to licz się z tym, że odejdzie od ciebie.

Sorry, jestem kobietą i musiałam to napisać. Obiecuję, że więcej rad nie będzie. :)

Wróć do „Salonowy Klub Drożdżówek”