Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Spotkasz starych przyjaciół albo nowych albo samotnie będziesz pisał marne posty.
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: sob sty 26, 2019 8:45 am
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: seth13 » śr lut 06, 2019 6:46 am

Ho! Ho! Ho!
A nie, czekajcie, to nie to święto :D
Jako że zbliża się wielkimi krokami, dzień łapówek, i ogólnego komplementowania, zdwojonych wysiłków w sprawieniu przyjemności, przesciganiu się w pomysłach, by usłyszeć wyczekane "Ooo, pamiętałeś" ,choć i tak najczęściej będzie " a Grażynka dostała pierścionek, wielki jak stodoła, a ty jak wszyscy, goździk i rajstopy, zero polotu, już mnie nie kochasz" :D

Piszę oczywiście o 8 marca, światowym dniu płci pięknej, i niech taką zawsze będzie, ament

Jako że panuje na Salonie rozdawnictwo wszelakie, niebotycznych i wręcz niezdrowych rozmiarów, co sam już zdążyłem doświadczyć, to i mnie naszła chęć by czyjś uśmiech wywołać. Najsamprzód jednak dodam że noże to nie będą, choć kobieta z nożem, atrakcyjnie wyglądać może.

Coś w zamyśle mam, a piękne białogłowy, jedynie o kolor poproszę, by tu w tym wątku podały, najszybciej jak się da, bo i czas na tworzenie potrzebny, by w miesiąc się wyrobić

Wróć do „Carousel Bar - Ludzie wybaczą wiele temu, kto stawia drinki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości