Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Spotkasz starych przyjaciół albo nowych albo samotnie będziesz pisał marne posty.
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: sob sty 26, 2019 8:45 am
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: seth13 » sob mar 02, 2019 6:12 am

Cie choroba :roll: aż poczerwieniałem na policzkach :smile:
Cieszę się przeogromnie, że się podobają, i w obu wypadkach trafiłem w gusta ;)
I to by było chyba na tyle, w tym wątku, fajna zabawa, zadowolone obdarowane, o to w tym chodzi.
Niech służą i cieszą oko :smile:
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: basika » pt mar 01, 2019 10:25 pm

Wreszcie nadszedł ten dzień, że i ja mogę pokazać co przygotował dla mnie @
Awatar użytkownika
seth13
, a było groźnie, bowiem myśleliśmy że przesyłka zaginęła, co przy moim pechu nie było niemożliwe. *girl_f* Na szczęście dzisiaj paczuszka trafiła w moje ręce. Przy okazji coś Wam zdradzę. Piotr, gdy rozważaliśmy utratę przesyłki, zadeklarował, jak na dżentelmena przystało, że zrobi prezent jeszcze raz. Jak sam to powiedział - kilka uśmiechów warte jest więcej od złota. Ubolewał tylko, że nie ma już niebieskiego materiału, bo pamiętał, że to mój ulubiony kolor. Niesamowicie mnie ujął tą deklaracją. Dziękuję Piotrze. :smile:

A teraz przejdę do meritum. Prezenty zostały dostarczone w małych torebkach w których znalazły się także urocze cukiereczki. Tak to wyglądało:

P1010018.JPG


Oczywiście jest tu dużo więcej koczyków niż potrzebuję, ale jak zadeklarowałam, większość zostanie podarowana moim koleżankom, które w Dniu Kobiet nie mogą liczyć na prezent od kochającej osoby. Piotr w prywatnej wiadomości pytał mnie ile takich kobiet znam. Wyobrażacie sobie, że wszystkie chciał obdarować? A jest ich sporo i czasami warto się rozejrzeć, bo te kobiety są wśród nas. Łatwo je poznać, bo nawet gdy się śmieją, mają smutne oczy. No i niewiele mówią, bo zranione kobiety na ogół milczą, w odróżnieniu od tych szczęśliwych, które zawsze coś o sobie opowiadają.

Do tego zdjęcia, wyjęłam z torebek wszystkie kolczyki aby je lepiej zaprezentować. Są piękne, precyzyjnie i z wielką dbałością wykonane. Jak mi zdradził Piotr, zostały wykonane z akrylu, czarnego – liczącego 5 tys. lat - dębu, stabilizowanego i barwionego drewienka, oraz żebra mamuta. :lol:

P3010036.JPG


Tu można zobaczyć kilka w zbliżeniu.
P3010040.JPG


Piotrze, na koniec tylko dodam, że trafiłeś z tym prezentem w dziesiątkę, bo ja uwielbiam kolczyki. Gromadzę je od lat. Część dostałam w prezencie, większość sama kupiłam - gdy było mi smutno i szukałam jakiegoś pocieszenia, lub gdy rozpierała mnie radość i chciałam jakąś chwilę celebrować. Wszystkie z nich mają swoją historię i gdy biorę jakąś parę do ręki, to pamiętam okoliczności w jakich je kupowałam. Te od Ciebie już mają swoją historię, za którą serdecznie Ci dziękuję w imieniu swoim i koleżanek, których uśmiechu też nie mogę się doczekać.

seth13 pisze:Ktoś by zapytał po co? czy się chciało?
Do tego doszedł rewelacyjny pomysł Basi, by obdarować kobiety "niechciane i zapomniane", a jakieś pokłady empatii posiadam, i w moim słowniku nie istnieją słowa niechciane dzieci i kobiety.
Więc odpowiedź jest prosta, chciało się, warto było, bo już nie są nieznajome czy obce :D


No i nie zmieniaj się, nadal bądź szczerym, życzliwym, pełnym troski i delikatności facetem który, jak każdy prawdziwy mężczyzna, zawsze poda pomocną dłoń i wesprze w potrzebie. *yes*

Uściski. :hug:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: sob sty 26, 2019 8:45 am
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: seth13 » czw lut 28, 2019 7:44 am

Tommy Black pisze:
seth13 pisze:I gołębie pocztowe, w postaci czterech jeźdźców apokalipsy, którzy je dostarczą


Hmmm...znaczy zrobiłeś cztery gołębie pocztowe które są jak czterej jeźdźcy Apokalipsy? O takie są? Obrazek
Czyli, 8 marca, czeka nas Sąd Ostateczny? No nieźle... :-P


Gorsze, Tommy, na poprzedniej stronie, te z kwieciem w naręczu :mrgreen:
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: Selene » śr lut 27, 2019 10:49 pm

Pragnę podzielić się z Wami prezentem od @
Awatar użytkownika
seth13
:shy:
Jest mi niezmiernie miło, ponieważ nie spodziewałam się takiego cuda.. Własnoręcznie zrobione, unikatowe, niesamowite, piękne i wspaniałe kolczyki ;) uwielbiam nosić kolczyki, a te będę nosiła z ogromną przyjemnością!

Zobaczcie jakie piękne... (sorry za zdjęcia.. Daleko mi do fotografa...)...
1551305772-picsay.jpg


1551305889-picsay.jpg


1551305906-picsay.jpg


1551305988-picsay.jpg


1551305972-picsay.jpg


1551306004-picsay.jpg


Dziękuję Piotrek :smile: *friends*
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: Tommy Black » wt lut 26, 2019 4:00 pm

seth13 pisze:I gołębie pocztowe, w postaci czterech jeźdźców apokalipsy, którzy je dostarczą


Hmmm...znaczy zrobiłeś cztery gołębie pocztowe które są jak czterej jeźdźcy Apokalipsy? O takie są? Obrazek
Czyli, 8 marca, czeka nas Sąd Ostateczny? No nieźle... :-P
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: sob sty 26, 2019 8:45 am
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: seth13 » wt lut 26, 2019 8:23 am

I nadejszla wekopomna chwila :D
Właśnie niespodzianki poleciały w świat, szybko, a spowodowane tym że i Basika powinna mieć chwilę czasu na przekazanie, więc skoro poleciały do Basi to i do Madzi.

Ktoś by zapytał po co? czy się chciało?
W dobie internetowego "daj i spadam" gdzie Fora wszelakie, przeżywają kryzys, ludziom nie chce się udzielać, wymyśliłem sobie akcję integracyjną. Odzew był śladowy, zgłosiły się dwie osoby, a przygotowany byłem na więcej. I teraz to co najfajniejsze, dwie przeurocze i nietuzinkowe dziewczyny :D Jedna jak siostra, pogłaska, służy dobrym słowem i radą, z drugą można konie kraść, albo zwiedzać bezludne wyspy *wino*
Do tego doszedł rewelacyjny pomysł Basi, by obdarować kobiety "niechciane i zapomniane", a jakieś pokłady empatii posiadam, i w moim słowniku nie istnieją słowa niechciane dzieci i kobiety.
Więc odpowiedź jest prosta, chciało się, warto było, bo już nie są nieznajome czy obce :D

Tak więc, przedwcześnie, ale pozwolę sobie złożyć w imieniu całego męskiego grona, życzenia z okazji Dnia Kobiet, i idę się schować głową w piasek, bo nie wiadomo czy niespodzianki przypadną do gustu.
A oto rzeczone :D



I gołębie pocztowe, w postaci czterech jeźdźców apokalipsy, którzy je dostarczą *mrgreen* *mrgreen* *mrgreen*

Awatar użytkownika
slaviop
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2439
Rejestracja: czw mar 03, 2016 11:41 am
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 1558 razy
Otrzymał podzięk.: 4400 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: slaviop » śr lut 13, 2019 3:42 pm

Łysy pisze:
Tommy Black pisze:
seth13 pisze: MYślę że miotła to dobra sprawa. I posprzątać i polatać można! :brawo:


Jakby nie chciały latać , to jest odpowiednie zaklęcie ;)

Pole, las
woda, wieś
nadszedł czas
miotło nieś !!!

*yes*
Lepiej aby nie latały. Wystarczy jak chodzą...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Co cię nie zabije - to zginie z twojej ręki...
Łysy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: wt wrz 25, 2018 1:28 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 56 razy
Otrzymał podzięk.: 30 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: Łysy » śr lut 13, 2019 3:40 pm

Tommy Black pisze:
seth13 pisze: MYślę że miotła to dobra sprawa. I posprzątać i polatać można! :brawo:


Jakby nie chciały latać , to jest odpowiednie zaklęcie ;)

Pole, las
woda, wieś
nadszedł czas
miotło nieś !!!

*yes*
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: Tommy Black » śr lut 13, 2019 3:28 pm

seth13 pisze:Zazwyczaj przy robótkach ręcznych, wystarczy usunąć zbędny materiał, by coś powstało. No to ja jestem po usuwaniu zbędnego materiału, w sumie więcej odeszło niż zostało


Cholera, u mnie nic nie zostaje nigdy...

No i w końcu się dowiedzieliśmy co takiego Piotrek robi dla naszych waperek. MYślę że miotła to dobra sprawa. I posprzątać i polatać można! :brawo:
Awatar użytkownika
seth13
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: sob sty 26, 2019 8:45 am
Lokalizacja: Wałbrzych
Podziękował: 290 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Dzień święty święcić a chodzi o kobiety oczywiście

Postautor: seth13 » śr lut 13, 2019 10:53 am

Zazwyczaj przy robótkach ręcznych, wystarczy usunąć zbędny materiał, by coś powstało. No to ja jestem po usuwaniu zbędnego materiału, w sumie więcej odeszło niż zostało :lol: :D
Teraz tylko nadać formę i i kilka elementów, by było gotowe, czyli jakieś kilkadziesiąt godzin :mrgreen:


Wróć do „Carousel Bar - Ludzie wybaczą wiele temu, kto stawia drinki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości