Złóżmy sobie świąteczno-noworoczne życzenia... :)

Forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania królowej).Dobrze też nie obrażać kogokolwiek ale królowa jest najważniejsza.I z tym myśleniem to tak oszczędnie żeby nie urazić uczuć idiotów.
Regulamin forum
Królowa rozważała możliwość zamknięcia Hyde Parku i przekształcenia go w prywatne ogrody. Premier Walpole zapytany, ile kosztowałaby realizacja, odparł - pół żartem, pół serio - „tylko koronę, Pani".
Podobnie jak królowa, nie zamknęliśmy Klubu Drożdżówek ale zamieniliśmy go na Park.Teraz będzie lepiej dla wszystkich.Królowa jest bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Złóżmy sobie świąteczno-noworoczne życzenia... :)

Postautor: Tommy Black » sob gru 21, 2019 8:12 pm

Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń
Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie
Świąt magia niechaj zjedna wszystkich,niech w domach będzie Wam jak w niebie…

Żebyśmy w nawale "ważnych"
przedświątecznych spraw nie odpowiedzieli,
jak ten smutny Pan w ankiecie, na pytanie:
-Co jest najważniejsze w święta?
-Choinka…
i stale mieli świadomość, czyje to tak naprawdę Święta.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego, co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami.

Wiary co góry przenosi, nadziei która nie gaśnie, miłości w każdej ilości oraz Salonu w tle.

Szczęście nadaje sens życiu,
To magia w twym sercu zaklęta.
Nie pozwól mu zostać w ukryciu,
Podaruj je bliskim na święta!
Awatar użytkownika
Selene
Moderator
Moderator
Posty: 4179
Rejestracja: ndz cze 21, 2015 5:49 pm
Lokalizacja: Thalloris
Podziękował: 20800 razy
Otrzymał podzięk.: 5362 razy
Płeć: Kobieta

Złóżmy sobie świąteczno-noworoczne życzenia... :)

Postautor: Selene » sob gru 21, 2019 7:59 pm

... pomyślałam, że to już dobry moment... Niektórzy za chwilę wyjadą, bądź zajmą się na dobre świątecznymi ostatnimi przygotowaniami..
Jesteśmy tutaj taką przytulną małą społecznością, taką małą wielką rozchmurzoną rodziną :heart:
Pomagamy sobie, dzielimy się, okazujemy sympatię.. czasami mniejszą, czasami większą. Okazujemy współczucie, dzielimy się radością.. Tak jak powinno być w każdej rodzinie :wesola:

Obrazek

Dzieląc się z Wami opłatkiem, chciałabym Wam życzyć przede wszystkim jednego.. Najważniejszego.. ZDROWIA :wesola: Tak, życzę Wam dużo dużo zdrowia!
Nie ma nic ważniejszego. Nie ma zdrowia, nie ma życia.. Wiem to. Wiedziałam o tym, ale teraz wiem to na milion procent. Dlatego, że dzisiaj odeszła bliska mi osoba, bardzo bliska.. I co z tego, że miał kochającą rodzinę, szczęście, pieniądze.. miał wszystko. Po co mu to było? Zabrakło mu tylko zdrowia, aż zdrowia..
Przepraszam, że wtrąciłam tu mój ból i żal.. chyba tego potrzebowałam ;)

Dlatego Kochani życzę Wam jeszcze raz dużo zdrowia w tym nadchodzący nowym roku i do końca świata :wesola:
Radujcie się ze swoimi bliskimi, świętujcie narodziny Jezuska i miłujcie się wzajemnie.. w zdrowiu!

:drink:
Obrazek
Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś...

Wróć do „Salon: Hyde Park - czyli powiedz, co myślisz - jeśli już musisz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości