Łódź i Kraków dwa bratanki?!

Spotkasz starych przyjaciół albo nowych albo samotnie będziesz pisał marne posty.
Awatar użytkownika
iron64
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 3269
Otrzymał podzięk.: 1789 razy

Postautor: iron64 » 11 cze 2021, 06:20

Auto być może i po to powstało, ale kierowcy to:
- dojna krowa (podatki, opłaty, akcyzy, vaty, składki w paliwie sięgają już 75 %)
- zło, bo powinni płacić te wszystkie opłaty i nie jeździć nigdzie, a najlepiej jakby jeszcze sami sobie budowali parkingi
- a jak już chcą jeździć, to niech stoją w korkach, przynajmniej będzie na kogo kwestie klimatu zrzucic
- a jakby co można jeszcze dowalić mandaty za cokolwiek.
Nie będę już nawet wspominał o okazjonalnym łamaniu rączek przez policję, bo to zwykle tylko tej piękniejszej części dotyczy (kulsony jak wiadomo przed silniejszymi lub równymi uciekają).
Tutaj przykład skrajnej głupoty kulsonow drogowych. Droga ekspresowa i suszarka, efekty dla każdego myślącego byłby przewidywalne, ale kulsony wiedzą lepiej.
:bry:
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 153
Otrzymał podzięk.: 206 razy

Re: Łódź i Kraków dwa bratanki?!

Postautor: Vlad » 11 cze 2021, 08:46

Najśmieszniejsze było rok temu, kiedy ruch spadł na pewno o 50% jak nie więcej, a smog był na tym samym poziomie.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
iron64
Super Użytkownik
Super Użytkownik
Punkty reputacji: 3269
Otrzymał podzięk.: 1789 razy

Postautor: iron64 » 11 cze 2021, 10:35

Dokładnie @
Awatar użytkownika
Vlad
, a przy pierwszym lockdownie, wtedy gdy nawet parki taśmą ogradzali, czasami aż gryzło to powietrze. Z żoną jeździliśmy sobie za miasto, w takie fajne miejsce na spacery, ale faktycznie ruch był minimalny wówczas.
https://naforum.zapodaj.net/e3ccb6057a56.jpg.html
:bry:
Awatar użytkownika
Vlad
Użytkownik
Użytkownik
Punkty reputacji: 153
Otrzymał podzięk.: 206 razy

Re: Łódź i Kraków dwa bratanki?!

Postautor: Vlad » 11 cze 2021, 12:16

Ja raz jechałem chyba w lutym przez Jordanów, to jest na pograniczu Beskidów, ale chyba duża depresja. Uchyliłem okno i złapało mnie za gardło, nie bardzo dało się tym oddychać co było na zewnątrz. Podobny efekt był jak wchodziłem do komory w dojrzewalni bananów, komora była wypełniona 1% jakiegoś gazu. Tam w Jordanowie smog to jest efekt pieców kopciuchów, bo ruch samochodowy jest raczej umiarkowany.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Carousel Bar - Ludzie wybaczą wiele temu, kto stawia drinki”