Miałem nie mówić ale... powiem. Jesteście dziećmi Słońca! Słuchamy ludu...

Spotkasz starych przyjaciół albo nowych albo samotnie będziesz pisał marne posty.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Miałem nie mówić ale... powiem. Jesteście dziećmi Słońca! Słuchamy ludu...

Postautor: Tommy Black » sob paź 08, 2022 6:05 am

"Do lasu poszliśmy we trzech: ja, taki Kuba, Wojtek i Paweł."
No dobra, jeszcze nie poszedłem, chciałem tylko jakoś zacząć...bo Karola nie wpuszczę ot tak od razu z lasu, bo go nie znacie...ale teraz już znacie bo warto go znać.
Fajnie opowiada różne rzeczy o dzikach albo o prezesie. Wolę o dzikach, ale może też coś znajdziecie dla się?

Co ma w głowie Prezes Kraju | NEWSY BEZ WIRUSA

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Miałem nie mówić ale... powiem. Jesteście dziećmi Słońca! Słuchamy ludu...

Postautor: Tommy Black » czw paź 06, 2022 5:54 am

Wiem, że tęsknicie za panem osłem Markiem Suskim, błyskotliwym politykiem i wielbicielem Szopena oraz innej fajnej muzyki oraz prezesa. Dlatego też bardzo się ucieszyłem, kiedy skoro świt, dostałem wywiad z panem Suskim. Natychmiast się z nim dzielę, wywiadem, bo pan Suski to skarb i nie bardzo można się dzielić a opodatkowywał nie będę...

Robert Mazurek nie wytrzymał i przerwał wywiad z Markiem Suskim

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Miałem nie mówić ale... powiem. Jesteście dziećmi Słońca! Słuchamy ludu...

Postautor: Tommy Black » wt paź 04, 2022 6:48 pm

A dziś odpowiedź na bardzo ciekawe pytania, pytania które na pewno często zadajemy sami sobie...
Prawie ¾ Ukraińców zmieniło zdanie o Polsce na lepsze w ciągu pół roku. To ogromna zmiana. Wcześniej Polska była również dosyć dobrze odbierana na Ukrainie, ale to było około 40%. Dużo osób było neutralnie nastawionych do naszego kraju. Obecnie ponad 80% patrzy na Polskę pozytywnie, dobrze albo bardzo dobrze. Badanie było przeprowadzane jedynie wśród Ukraińców, którzy są na Ukrainie. To świadectwo tego, że Polsce i Polakom udało się zebrać bardzo pokaźny kapitał społeczny na Ukrainie w ciągu tych kilku miesięcy stwierdza Ernest Wyciszkiewicz z Instytutu Mieroszewskiego.

Jak Ukraińcy postrzegają dziś Polaków, rzeź wołyńską, Rosjan i Niemców - Ernest Wyciszkiewicz

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Miałem nie mówić ale... powiem. Jesteście dziećmi Słońca! Słuchamy ludu...

Postautor: Tommy Black » ndz paź 02, 2022 5:45 pm

Wróćmy na chwilę na własne podwórko bo już tylu ludzi, nawet z bardzo daleka, słuchaliśmy a nasi mądrzy ludzie do słuchania to gdzieś pochowali się...
Popatrzmy, odkopmy, posłuchajmy, przecież nie mamy sie czego wstydzić...no ja wiem, fryzury, ale to dawno było. No i teraz chyba już nie pamiętają?
Ale my pamiętamy, mamy internet który nie zapomina...




Edit:

Sądziłem, że ten pierwszy tweet wystarczy, ale muszę dać drugi, bo teoria sortowania węgla pana Kaczyńskiego na pewno będzie kandydować do bardzo poważnej nagrody. Nie wiem jeszcze w jakiej dziedzinie...

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Miałem nie mówić ale... powiem. Jesteście dziećmi Słońca! Słuchamy ludu...

Postautor: Tommy Black » pt wrz 30, 2022 6:34 am

Sporo ludzi, także komentatorów politycznych, dziennikarzy ale i wojskowych, zastanawia się czy Putin faktycznie blefuje z użyciem broni atomowej. I chodzi tu wyłącznie chyba o użycie broni jądrowej taktycznej...bo strach zaczynać sobie nawet wyobrażać użycie broni operacyjnej, strategicznej...
Trochę objaśni nam to ppłk Przepiórka choć mam wrażenie, że nie chce powiedzieć wszystkiego...

TAK URUCHAMIA SIĘ BROŃ JĄDROWĄ. Ppłk Przepiórka WYJAŚNIA PROCES: To nie tak, że Putin MA GUZIK

Awatar użytkownika
BloodCat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: ndz cze 12, 2022 9:50 am
Lokalizacja:
Podziękował: 161 razy
Otrzymał podzięk.: 399 razy
Płeć: Mężczyzna

Miałem nie mówić ale... powiem. Jesteście dziećmi Słońca! Słuchamy ludu...

Postautor: BloodCat » czw wrz 29, 2022 7:01 am

Może wyjdę na ignoranta, ale wolę nie przewidywać przyszłości... Nie mam na to papierów. Dzięki temu jednak jestem spokojniejszy. Jak coś pójdzie nie tak, to mało, o ile nie wcale będziemy mieli na to wpływu. Mróweczki jesteśmy, dopiero zmobilizowani i zjednoczeni możemy coś zdziałać. Szkoda, że obecnie daleko nam do jednego i drugiego.
"Jestem odpowiedzialny za to, co napisałem - nie za to, co zrozumiałeś."
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Miałem nie mówić ale... powiem. Jesteście dziećmi Słońca! Słuchamy ludu...

Postautor: Tommy Black » czw wrz 29, 2022 6:05 am

KIEDY ROSJA MOŻE ZAATAKOWAĆ POLSKĘ?

Jarosław Wolski to ceniony specjalista z zakresu wojskowości. Po półrocznej przerwie robi przegląd sytuacji z ostatnich sześciu miesięcy mając także na uwadze to co może zdarzyć się w przyszłości. Warto posłuchać...

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Miałem nie mówić ale... powiem. Jesteście dziećmi Słońca! Słuchamy ludu...

Postautor: Tommy Black » śr wrz 28, 2022 6:19 am

Coraz częściej pan Putin grozi nam, nam bo grozi Europie, bronią atomową. Trudno powiedzieć czy faktycznie blefuje, skoro dotąd zdążył wywołać bezsensowną wojnę i prawie doprowadził swój kraj do upadku...
Posłuchajmy jednak ludzi kompetentnych i posiadających wiedzę.

Jak dużo Rosja może zniszczyć atomem? - Łukasz Pacholski | Wolne Głosy Zagranica

Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Miałem nie mówić ale... powiem. Jesteście dziećmi Słońca! Słuchamy ludu...

Postautor: Tommy Black » pn wrz 19, 2022 10:24 am

Jeszcze przez chwile pozostaniemy tu w kręgu wojny.
Bogusław Wołoszański: To zaskakujące, ale odnoszę wrażenie, że Putin popełnia te same błędy, które popełnił Hitler – stwierdził Bogusław Wołoszański, dziennikarz i popularyzator historii. – [Hitler] zaczął wojnę, kiedy gospodarka niemiecka nie była do tego w ogóle przygotowana. Ostrzegali Hitlera, że poziom zbrojeń jest za niski – tłumaczy gość programu "Newsroom WP", dodając, że Putin teraz również "gwałtownie poszukuje amunicji i uzbrojenia". – Każdy dyktator ma podstawową zasadę: wycinać – do więzienia, mordować - tych, którzy są jego wrogami albo będą w najbliższej przyszłości. To widzimy w działaniach Putina wobec opozycji w Rosji – zaznaczył ekspert, wskazując kolejne podobieństwa między Hitlerem a Putinem.

Putin jak Hitler? Wołoszański: każdy dyktator ma podstawową zasadę



W ocenie Wołoszańskiego trwającą teraz wojnę można uznać za wojnę światową. – Proszę zobaczyć, jak ona się rozszerza. Mamy już Koreę Północną, Chiny, cała Europa została zaangażowana. Walczą Ukraińcy, Europa ich wspiera – tłumaczy Wołoszański. Dodaje, że "mamy do czynienia z nowym światem, z nową techniką wojskową – przede wszystkim z bronią nuklearną". – Czy Putin nie dojdzie do wniosku, stojąc przed wizją przegranej wojny, że jednak naciśnie atomowy guzik? Tego nie wiemy – stwierdza specjalista.

Gość WP odniósł się także do reparacji, których Polska ponownie zażądała od Niemiec. – To jest zdecydowanie pomysł chwilowej polityki. Trzeba odwrócić uwagę społeczeństwa od tego, że może nie być prądu, ogrzewania, węgla już nie ma. To wtedy rzuca się na żer taką nadzieję, że nam 6 bilionów zwrócą – wyjaśnia Wołoszański.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Miałem nie mówić ale... powiem. Jesteście dziećmi Słońca! Słuchamy ludu...

Postautor: Tommy Black » pt wrz 16, 2022 6:22 am

A dziś posłuchamy tego o czym mówi się w Moskwie... a w Moskwie robi się nerwowo. Tam jest nerwowo od zawsze ale moze w końcu się zrobi raz na zawsze?

Adam Eberhardt: W Moskwie robi się nerwowo. Czy jest potencjał do buntu przeciwko Putinowi?


Wróć do „Carousel Bar - Ludzie wybaczą wiele temu, kto stawia drinki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 14 gości