13 grudzień - Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej wezwani w trybie alarmowym

Spotkasz starych przyjaciół albo nowych albo samotnie będziesz pisał marne posty.
pampalini
Płeć: nieokreślona

13 grudzień - Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej wezwani w trybie alarmowym

Postautor: pampalini » ndz gru 13, 2020 11:46 am

Tommy Black pisze:Ciekawe co wtedy robili?


Ja poleciałem do śmietnika szukać swojego hełmu niemieckiego i zdobycznej flagi Solidarności, które wywalił mi stary przeczuwając rewizje w domach. Flagę odzyskałem, po stracie hełmu popłakałem troszkę. Potem poszedłem jarać sporty.
Awatar użytkownika
ValQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: wt gru 10, 2019 4:10 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 293 razy
Otrzymał podzięk.: 223 razy
Płeć: Mężczyzna

13 grudzień - Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej wezwani w trybie alarmowym

Postautor: ValQ » ndz gru 13, 2020 11:16 am

A "poligon" to im chyba zorganizują pod wiadomym adresem bo doszły mnie słuchy że trochę ludu się TAM DO NIEGO wybiera :-D , co do tej formacji mam swoje zdanie - daaaaleko im do wojska i bałbym się dać im broń do ręki.
Warwolf 80W x2 :good: ,Drag X x2 ,Pico 75 x2,Mechman 80W
Siegfried RTA , JuggerKnot MR RTA :brawo: , Intake RTA x 2
kangaroo
Płeć: nieokreślona

13 grudzień - Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej wezwani w trybie alarmowym

Postautor: kangaroo » ndz gru 13, 2020 9:59 am

Dzisiaj też nie było Teleranka. :|
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

13 grudzień - Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej wezwani w trybie alarmowym

Postautor: Tommy Black » ndz gru 13, 2020 7:51 am

Obrazek

Wybrane brygady WOT wzywają w weekend swoich żołnierzy w trybie alarmowym. Do jednostek ma się stawić ok. 9 tys. żołnierzy - informuje "Rzeczpospolita". To element realizowanej cyklicznie kontroli stawiennictwa.
- Chodzi o to, by sprawdzić dyspozycyjność żołnierzy i wybrane wyposażenie oraz skontrolować stan sanitarny i oceniać na bieżąco wdrożone systemy powiadamiania i komunikacji z żołnierzami. Losowo wybrani żołnierze zostaną poddani badaniom antygenowym na obecność koronawirusa - powiedział "Rzeczpospolitej" płk Marek Pietrzak, rzecznik Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej
***
Panu płk Pietrzakowi zadedykuję więc fotografię z niedzieli, też 13 grudnia, ale 13 grudnia 1981 roku przedstawiającą Czołgi T-55A na ulicach Zbąszynia.

Obrazek

No i dziś nie będzie Teleranka też. Za to są tu dzieci których wtedy tego Teleranka pozbawiono a przypomnę, że nie wszyscy mieli wtedy szybki internet a smartfony to tylko nieliczni...
:P
Ciekawe co wtedy robili?

Wróć do „Carousel Bar - Ludzie wybaczą wiele temu, kto stawia drinki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości