Tak się kończy muzyk...

Spotkasz starych przyjaciół albo nowych albo samotnie będziesz pisał marne posty.
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1940 razy
Płeć: Mężczyzna

Tak się kończy muzyk...

Postautor: Robson » sob sie 14, 2021 5:03 pm

Tenmen pisze:Hmmm na szacunek to trzeba sobie zasłużyć


Teniu, to był sarkazm. ;)
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Tak się kończy muzyk...

Postautor: Tenmen » sob sie 14, 2021 2:00 pm

Robson pisze:Co Wy tam na tego biednego Kukiza tak walicie i wylewacie na chłopa przy okazji wiadro pomyj? To nawrócony człowiek, a nie jakaś tam chorągiewka, trzeba okazać mu należyty szacunek... ;)



Wyobrażacie sobie tego kretyna, stojącego tam między nimi? :lol:
No chyba, że struga konia trojańskiego i na kolejnych urodzinach radia Mariola zaśpiewają wszyscy nieopatrznie "Ksiądz proboszcz już się zbliża..." :lol:
A swoją drogą to cały czas nie mogę uwierzyć, co on odpierdolił... :szok1:



Hmmm na szacunek to trzeba sobie zasłużyć, co do kretyna to widzę tu kilku i kretynkę również.
Awatar użytkownika
Robson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1043
Rejestracja: ndz lis 10, 2019 2:25 pm
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1966 razy
Otrzymał podzięk.: 1940 razy
Płeć: Mężczyzna

Tak się kończy muzyk...

Postautor: Robson » sob sie 14, 2021 1:13 pm

Co Wy tam na tego biednego Kukiza tak walicie i wylewacie na chłopa przy okazji wiadro pomyj? To nawrócony człowiek, a nie jakaś tam chorągiewka, trzeba okazać mu należyty szacunek... ;)

A swoją drogą:

https://www.youtube.com/watch?v=D9_4CliGgsk

Wyobrażacie sobie tego kretyna, stojącego tam między nimi? :lol:
No chyba, że struga konia trojańskiego i na kolejnych urodzinach radia Mariola zaśpiewają wszyscy nieopatrznie "Ksiądz proboszcz już się zbliża..." :lol:
A swoją drogą to cały czas nie mogę uwierzyć, co on odpierdolił... :szok1:
Obrazek
Psychiczny fanatyk DNA & Arctic Fox oraz atomizerów Steam Crave (DTL).
Walić jednorazówki - to elektrośmieci!
Awatar użytkownika
Broda
Patronauta
Patronauta
Posty: 208
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:31 am
Lokalizacja:
Podziękował: 105 razy
Otrzymał podzięk.: 203 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tak się kończy muzyk...

Postautor: Broda » sob sie 14, 2021 12:33 pm

@
Awatar użytkownika
Nikotynos
spoko, wyprzedził Kinder Punki o całą epokę [emoji1787].

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2855
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7310 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Tak się kończy muzyk...

Postautor: Nikotynos » sob sie 14, 2021 12:00 pm

@
Awatar użytkownika
Broda
Sprostowanie. Nie chodziło mi o to co grał (bo z punkiem to nie miało nic wspólnego) ;) , tylko z kim się utożsamiał, z jaką ideologią i jak wyglądał za młodziaka (zobacz jego foty z młodości). :) :beer2:
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Tak się kończy muzyk...

Postautor: Tenmen » sob sie 14, 2021 10:41 am

high0008 pisze:Ja nie rozumiem tej całej nagonki na Kukiza. Chłopak sobie zagłosował zgodnie ze swoimi poglądami, tak jak chciał, a stał się jakimś kozłem ofiarnym, aż mi szkoda, jak się po nim jedzie... Druga sprawa, że nigdy nie rozumiałem powodów, żeby na niego głosować i osób które to robiły. Wybraliście posła, który nigdy nie miał nawet jasno sprecyzowanych poglądów, a teraz krzyki...

eD


Tylko ten chłopak zmienia poglądy jak mu wiatr zawieje......"Jak zostanę politykiem, to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato".
high0008
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: czw lut 25, 2021 10:12 pm
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 9 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Tak się kończy muzyk...

Postautor: high0008 » sob sie 14, 2021 10:38 am

Ja nie rozumiem tej całej nagonki na Kukiza. Chłopak sobie zagłosował zgodnie ze swoimi poglądami, tak jak chciał, a stał się jakimś kozłem ofiarnym, aż mi szkoda, jak się po nim jedzie... Druga sprawa, że nigdy nie rozumiałem powodów, żeby na niego głosować i osób które to robiły. Wybraliście posła, który nigdy nie miał nawet jasno sprecyzowanych poglądów, a teraz krzyki...

eD
Awatar użytkownika
Zwyczajny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: czw lip 15, 2021 8:22 pm
Lokalizacja: Wwa
Podziękował: 46 razy
Otrzymał podzięk.: 14 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tak się kończy muzyk...

Postautor: Zwyczajny » sob sie 14, 2021 10:06 am

Ogólnie słyszałem opinię, że ***** *** robi takie dymy żeby mieć zasłonę jak podkulą ogon i się wycofają, bo za dwa lata ma być bieda z Polską.
Druga strona medalu, że chcą wyboru nowego prezydenta w 2022.
Tak tylko napomnkąłem, bo w kulturalnym towarzystwie o polityce się nie powinno wspominać.
Aa. I jeszcze ciekawostka. Lot smoleński - znacie na pewno przypowieść o Kainie i Ablu. To do mnie trafia.
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Tak się kończy muzyk...

Postautor: Tenmen » sob sie 14, 2021 8:09 am

Skupiamy się nad postacią Kukiza, wiadomo to postać medialna a co z resztą? Gorzko o wydarzeniach z 11 sierpnia br. wypowiedziała się Magda Mołek, niegdyś pracująca w "Dzień dobry TVN". Skomentowała na Instagramie "to, co odpier….liło się w polskim sejmie". "A że cały ten PiS oraz głodne kasy i stanowisk »pomyliłem się« ciastka, zabierają przyszłość naszym dzieciom, to chyba nie ma wątpliwości? Byle się nachapać, napchać do kieszeni swojej albo wujka/ciotki/matki/żony. Hej, wy tam, sprzedajni! Dajcie znać, jak to jest macać się po wypchanych kieszeniach z zamkniętymi oczami przed lustrem. Zapamiętajmy sobie dziś też panią Witek. Coś czuję, że wróci kiedyś jako kandydatka na prezydentkę. Głosowalibyście? I na koniec: hejterów i trolli uprzedzam: nie pracuję już w TVN. To jest głos w sprawie o niebo ważniejszej! Wolność! Dziś wyłączają telewizję, jutro internet. Niemożliwe? Włączcie myślenie!" - napisała.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tak się kończy muzyk...

Postautor: iron64 » sob sie 14, 2021 3:24 am

Ale co się szmatami zajmujecie? Wiadomo, że gnój przehandlował resztki normalności, za numer na liście pisdzielców, i pewnie coś jeszcze o czym dowiemy się za czas jakiś. Zniesmaczonych słownictwem informuję, że w przyszłości zrobię reasumpcję mojego słownictwa. Ogólnie to może czas na reasumpcję sejmu?
Obrazek

Wróć do „Carousel Bar - Ludzie wybaczą wiele temu, kto stawia drinki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości