100 pytań do...czyli pokażcie mi dziś takich ludzi

Spotkasz starych przyjaciół albo nowych albo samotnie będziesz pisał marne posty.
Awatar użytkownika
Tomba
Patronauta
Patronauta
Posty: 5830
Rejestracja: wt maja 21, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5236 razy
Otrzymał podzięk.: 7081 razy
Płeć: Mężczyzna

100 pytań do...czyli pokażcie mi dziś takich ludzi

Postautor: Tomba » ndz paź 17, 2021 6:24 am

Tommy Black pisze:Grafika jest przewrotna albo ukłonem w stronę Anny Grzeszczuk-Gałązki, pięknej pani z telewizji której nikt z nas raczej nie pamięta.

Ja niestety dobrze pamiętam. Piszę niestety, bo nie podobał mi się styl jej wywiadów.

W roku 1978 byłem z rodzicami na wakacjach letnich w górach, gdzieś w okolicach Bukowiny Tatrzańskiej. Mieszkaliśmy wtedy w jednej posesji z rodziną Holoubków.
Był to okres szczytowy ich karier. Żona to oczywiście Magdalena Zawadzka, a syn Jasio (był wtedy w pieluchach).
Niewiele już pamiętam, ale na zawsze mi utkwiło, że byli to bardzo sympatyczni ludzie.

Przy okazji, to w opisie materiału wideo jest błąd, bo Holoubek miał na imię Gustaw (na drugie Teofil), a nie Czesław.

Obrazek
Obrazek
Zdjęcia zapożyczone z materiału "100 pytań do..."
_____________________________________________
:czajniczek: Obrazek
................. Od 21.05.2009 zero analogów......................................
Awatar użytkownika
Superlux
Patronauta
Patronauta
Posty: 1856
Rejestracja: pn lip 29, 2019 6:21 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3581 razy
Otrzymał podzięk.: 1775 razy
Płeć: Mężczyzna

100 pytań do...czyli pokażcie mi dziś takich ludzi

Postautor: Superlux » ndz paź 17, 2021 12:29 am

Bardini!!! Tak, to właśnie On. Spotykałem go wiele razy... prawdopodobnie nie ma już takich ludzi, niestety.





:friends:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

100 pytań do...czyli pokażcie mi dziś takich ludzi

Postautor: Tommy Black » sob paź 16, 2021 8:18 pm

Obrazek

Grafika jest przewrotna albo ukłonem w stronę Anny Grzeszczuk-Gałązki, pięknej pani z telewizji której nikt z nas raczej nie pamięta. Sam temat zaś jest efektem poszukiwania drogi w świecie który już dawno odszedł i faktu, że ktoś mnie dziś zapytał, zagwarantował autoryzację wypowiedzi, bo pisuję tu i ówdzie i znam życie i ludzi, otóż zapytał mnie o to czy widzę dziś jakieś autorytety dla młodzieży. Powiem tak, gdybym nie pił wódki z osobą pytającą, ach to RODO, obraziłbym się, albowiem jako człowiek w zaawansowanym stadium młodości, nie widzę.
Dobrze. Powiem tak. Czasy mamy jakie mamy ale to nic nowego. I dlatego właśnie, na pytanie mojej koleżanki z dawnych nieco czasów, odpowiedziałem jej przy pomocy redaktor Anny Grzeszczuk-Gałązki. Cykl miał sporo bohaterów. Ja pokażę czterech.
Znajdźcie mi dziś takie postaci...
I jeszcze jedno. David Brinkley:
Człowiek sukcesu to taki, który może położyć solidny fundament za pomocą cegieł, które w niego rzucili inni.








Wróć do „Carousel Bar - Ludzie wybaczą wiele temu, kto stawia drinki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości