Paweł ma wybór... Napluć sobie w ryj lub się zastrzelić (z kałacha). Nie bądź, jak Paweł

Spotkasz starych przyjaciół albo nowych albo samotnie będziesz pisał marne posty.
Awatar użytkownika
Nikotynos
Patronauta
Patronauta
Posty: 2855
Rejestracja: pn paź 14, 2019 9:40 am
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 7312 razy
Otrzymał podzięk.: 3799 razy
Płeć: Mężczyzna

Paweł ma wybór... Napluć sobie w ryj lub się zastrzelić (z kałacha). Nie bądź, jak Paweł

Postautor: Nikotynos » czw gru 23, 2021 10:28 am

Cóż się dziwić. Na Wiejskiej panuje jedna zasada: albo bawisz się ze wszystkimi w złodziejstwo i ściemnianie, albo wypadasz z gry o kasę i plecy. Niektórych moralność, a raczej większości zwykle pęka pod naciskiem grupy. Ilu to już było takich co zapowiadało walkę o Polskię z pięknymi epitetami. :-D
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Paweł ma wybór... Napluć sobie w ryj lub się zastrzelić (z kałacha). Nie bądź, jak Paweł

Postautor: Tenmen » czw gru 23, 2021 10:16 am

Kukiz jest dobitnym przykładem, jak polityka i całe to "towarzystwo", układy, układziki, kolesiostwo, wciąga jak bagno i z przyzwoitego człowieka robi świnię, karierowicza i kombinatora. Znam ten temat z autopsji, miałem do czynienia z tym przez jakiś czas, wożąc "bardzo ważną personę", która często bywała w sejmie. Miałem też takiego znajomego i obserwowałem jego przemianę kiedy został "wybrany", niestety nie na lepsze.

eD
Awatar użytkownika
Rambo 2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 455
Rejestracja: pn paź 19, 2020 1:02 pm
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 699 razy
Otrzymał podzięk.: 844 razy
Płeć: Mężczyzna

Paweł ma wybór... Napluć sobie w ryj lub się zastrzelić (z kałacha). Nie bądź, jak Paweł

Postautor: Rambo 2 » czw gru 23, 2021 7:44 am

Kiedyś lider fajnego zespołu, mówi jaka jest prawda...https://youtu.be/TEqR89rFB6A
Czy można aż tak się sku***ć, żeby zmienić całe swoję poglądy?
No przecież. My są Amerykany. :ble:
Tylko MTL. :ok:

Wróć do „Carousel Bar - Ludzie wybaczą wiele temu, kto stawia drinki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 12 gości