Spodnie.Cholera a ja nie mogę kupić...

Spotkasz starych przyjaciół albo nowych albo samotnie będziesz pisał marne posty.
Awatar użytkownika
PaniChmurka
Waperka
Waperka
Posty: 143
Rejestracja: sob lip 28, 2018 9:11 am
Lokalizacja: centralne zamieszanie
Podziękował: 357 razy
Otrzymał podzięk.: 104 razy
Płeć: Kobieta

Re: Spodnie.Cholera a ja nie mogę kupić...

Postautor: PaniChmurka » pt sie 03, 2018 11:44 am

a myślałeś żeby może kilt nosić jeśli spodni nie możesz znaleźć :P? Panie byłyby zadowolone :D
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Spodnie.Cholera a ja nie mogę kupić...

Postautor: basika » pt mar 02, 2018 10:36 pm

adamsud pisze:W Twoje spodnie z tamtego okresu by weszły dwie takie forumowiczki, a wcale nie chcę przez to zasugerować, że miałaś wtedy nadmiar ciała ... :smile:.


No tak, wiedziałam że mi to kiedyś wypomnisz. Masz na myśli te swoje dżinsy od ciotki z Australii ? Nigdy ci ich nie oddam !
A poza tym i tak w nie nie wejdzisz, bo zwęziłam na siebie :P :ed:
Awatar użytkownika
adamsud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 543
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:54 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 330 razy
Otrzymał podzięk.: 582 razy
Płeć: Mężczyzna

Spodnie.Cholera a ja nie mogę kupić...

Postautor: adamsud » pt mar 02, 2018 9:58 pm

basika pisze:...nigdy nie miałam problemu z dżinsami ( mam ich ponad 20 par) , może dlatego że od 15 -ego roku życia mam stałą wagę. ...

A cóż takiego miało się stać w ciągu tych minionych 3 lat? Dobrze liczę ? W Twoje spodnie z tamtego okresu by weszły dwie takie forumowiczki, a wcale nie chcę przez to zasugerować, że miałaś wtedy nadmiar ciała ... :smile:. Chociaż ... może ... pamięć już nie ta co kiedyś :(
Awatar użytkownika
basika
Waperka
Waperka
Posty: 3854
Rejestracja: śr cze 24, 2015 12:18 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 5174 razy
Otrzymał podzięk.: 6264 razy
Płeć: Kobieta

Spodnie.Cholera a ja nie mogę kupić...

Postautor: basika » czw mar 01, 2018 7:15 pm

robert pisze:,Tommy widziałem w Krakowie w pewnym sklepie taką ładną białą sukienkę w czerwone grochy. Tylko adres zapomniałem. :D

@
Awatar użytkownika
robert
Tomek lubi białe sukienki, ale w czarne grochy. To tak na marginesie ;)
Nie mam i nigdy nie miałam problemu z dżinsami ( mam ich ponad 20 par) , może dlatego że od 15 -ego roku życia mam stałą wagę. I wszystkie moje ukochane spodnie nadal są na mnie dobre, oczywiście po pewnej modyfikacji, jakim było zwężenie nogawek - wiadomo moda się zmienia. Poza tym ostatnio moja córka podarowała mi fajne dżinsy, bo jej się znudziły. @
Awatar użytkownika
Tommy Black
pogadaj z córką, na pewno coś poradzi :P
Awatar użytkownika
Azgar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1705
Rejestracja: śr sie 30, 2017 7:49 pm
Lokalizacja: Michrów
Podziękował: 1293 razy
Otrzymał podzięk.: 1694 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Spodnie.Cholera a ja nie mogę kupić...

Postautor: Azgar » czw mar 01, 2018 3:05 pm

Dlatego preferuje bojówki, także z demobilu. Ciepło, luźno a i większe zasilanie w kieszeń wejdzie.
Awatar użytkownika
robert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2204
Rejestracja: czw cze 11, 2015 7:47 pm
Lokalizacja: Łuków
Podziękował: 4062 razy
Otrzymał podzięk.: 2405 razy
Płeć: Mężczyzna

Spodnie.Cholera a ja nie mogę kupić...

Postautor: robert » czw mar 01, 2018 2:49 pm

Co to wogóle jest za moda ? Podarte spodnie , odkryte kostki mimo zimna.
Tommy widziałem w Krakowie w pewnym sklepie taką ładną białą sukienkę w czerwone grochy. Tylko adres zapomniałem. :D
Awatar użytkownika
DamianGR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1245
Rejestracja: sob lip 18, 2015 7:50 pm
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 816 razy
Otrzymał podzięk.: 1360 razy
Płeć: Mężczyzna

Spodnie.Cholera a ja nie mogę kupić...

Postautor: DamianGR » czw mar 01, 2018 11:04 am

Tommy Black pisze: problem zaś polega na tym że we wszystkich sklepach są dżinsy ale albo pocięte i poszarpane albo powycierane na 2567 sposobów a ja takich nie chcę!Sam, se poszarpie jak zechcę... :-P

Musisz iść do sklepu firmowego (nie będę reklamował ale każdy wie jakie marki jeansów są na naszym rynku) i tam masz fasonów ile dusza zapragnie. Co więcej większość klasycznych modeli jest niezmienna i jeśli masz swój ulubiony to nawet internetowo możesz zamówić w ciemno nową parę.
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Spodnie.Cholera a ja nie mogę kupić...

Postautor: Tommy Black » czw mar 01, 2018 10:47 am

Joanno, nie dałbym tego filmiku o spodniach, gdybym nie był w temacie spodni. Od kilku miesięcy nie mogę kupić sobie dżinsów nie tylko w galeriach handlowych. Z rozpaczy zajrzałem też do dwóch secondhandów.Więcej nie znam. A w zasadzie znam jeden w Londynie w którym dwa, trzy razy w roku robilem zakupy i rzadko interesowaly mnie jakiekolwiek sklepy. Z tym że ten londyński to raczej miewał takie końcówki serii, takie closeout i overstock bardziej niż jumble sale, no ale chwilowo nie moge latać. :( problem zaś polega na tym że we wszystkich sklepach są dżinsy ale albo pocięte i poszarpane albo powycierane na 2567 sposobów a ja takich nie chcę!Sam, se poszarpie jak zechcę... :-P
Awatar użytkownika
lijden
Waperka
Waperka
Posty: 265
Rejestracja: śr lip 12, 2017 8:47 pm
Lokalizacja: Michrów (grójecki)
Podziękował: 87 razy
Otrzymał podzięk.: 169 razy
Płeć: Kobieta

Re: Spodnie.Cholera a ja nie mogę kupić...

Postautor: lijden » czw mar 01, 2018 10:26 am

Ciekawe. A codo spodni to ja nie wiem jaki masz problem, wystarczy iść do lumpa i poszukać jakiś normalnych jeansów. Można kupić świetnej jakości spodnie za grosze. Tylko trzeba nie być leniuszkiem bo tak o do centrum handlowego to każdy potrafi :P
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Spodnie.Cholera a ja nie mogę kupić...

Postautor: Tommy Black » czw mar 01, 2018 7:28 am

Dobrze że chwilowo jeszcze mam w czym chodzić a i tak zbliża się taka aura że będzie to najmniejszy problem, byle płetwy były sprawne...i elastyczne, po zimie.
Oto film który pokazuje jak można spsuć wszystkie spodnie i dlatego ja nie mogę nic kupić.Trudno i tak jestem piękny każdego dnia w wczoraj to najbardziej... :-P

https://youtu.be/RHe32gwa7rA

Wróć do „Carousel Bar - Ludzie wybaczą wiele temu, kto stawia drinki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości