Kampania wyborcza wraz z głosowaniem

Spotkasz starych przyjaciół albo nowych albo samotnie będziesz pisał marne posty.
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Kampania wyborcza wraz z głosowaniem

Postautor: SuwMar » ndz lut 23, 2020 9:02 am

Dzisiaj ostatni dzień w którym można jeszcze zagłosować.
SuwMar pisze:Jeżeli zatem chcesz oddać swój głos, wystarczy wejść na stronę https://zambrow.org/artykul/zaglosuj-na ... sze/928068, na dole artykułu znajduje się ankieta. Wystarczy podnieść rękę i nacisnąć zielony przycisk. :lol:
Przy kontrkandytatach wystarczy nacisnąć czerwony przycisk i wygwizdać. :lol:

Zapraszam na wybory.
:wino:
Awatar użytkownika
Tenmen
Patronauta
Patronauta
Posty: 2389
Rejestracja: wt paź 18, 2016 10:45 am
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 4559 razy
Otrzymał podzięk.: 2736 razy
Płeć: Mężczyzna

Kampania wyborcza wraz z głosowaniem

Postautor: Tenmen » czw lut 20, 2020 1:14 pm

Maciejko pisze:
SuwMar pisze:Głosować można z rożnych przeglądarek oraz urządzeń (komputery, tablety, telefony, prodziże, taczki...).

Właśnie miałem głosować z mojej taczki, ale odlutował mi się moduł Wi-Fi, bo miałem drobną kolizję z wozem drabiniastym. Stało się to, gdy jechałem tą taczką do Zambrowa. Tym razem wybrałem taczkę, a nie samochód, bo w końcu jakby nie patrzeć, to Podlasie. Po ostatniej wizycie tam, samochodem oczywiście, ludzie zaczęli obrzucać mnie dzidami i kartoflami, albo uciekali ze strachem w oczach.
Obrazek

Ja proponuję ci zamienić na taką taczkę ;-)

SuwMar
Płeć: nieokreślona

Kampania wyborcza wraz z głosowaniem

Postautor: SuwMar » czw lut 20, 2020 12:45 pm

My tu sobie żyjemy spokojnie, jedząc tradycyjne potrawy.

Obrazek

W wolnych chwilach zajmujemy się zwierzętami.

Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Kampania wyborcza wraz z głosowaniem

Postautor: Tommy Black » czw lut 20, 2020 12:27 pm

@
Awatar użytkownika
Maciejko
to jest piękne opowiadanie, zwłaszcza te fragmenty o obrzucaniu na Podlasiu. To taka podlaska tradycja. Też zostałem tam obrzucony kiedyś ale miałem szybki samochód.
Z tym że mnie obrzucać próbowano czymś innym... :P

Maciejko pisze:Tak więc Bazylka utrzymuje się na prowadzeniu, a ja razem z Żaklin posiedzę nad Jabłonką do niedzieli i będę obserwował, aby dopilnować żeby wszystko poszło gładko.


Musisz uważać na jabłka.Na Podlasiu nie do końca wierzą w teorię grawitacji ale jabłka spadają na, wiem, to dziwne, ale na dół. W teorię ewolucji też tam nie wierzą ale to akurat nie dziwi. Tego, że Bazylka wygra jestem pewny ale nie głoś tego na Podlasiu. W końcu Cię trafią... :bec:
Awatar użytkownika
Maciejko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 11:36 am
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 1235 razy
Otrzymał podzięk.: 1684 razy
Płeć: Mężczyzna

Kampania wyborcza wraz z głosowaniem

Postautor: Maciejko » czw lut 20, 2020 12:20 pm

SuwMar pisze:Głosować można z rożnych przeglądarek oraz urządzeń (komputery, tablety, telefony, prodziże, taczki...).

Właśnie miałem głosować z mojej taczki, ale odlutował mi się moduł Wi-Fi, bo miałem drobną kolizję z wozem drabiniastym. Stało się to, gdy jechałem tą taczką do Zambrowa. Tym razem wybrałem taczkę, a nie samochód, bo w końcu jakby nie patrzeć, to Podlasie. Po ostatniej wizycie tam, samochodem oczywiście, ludzie zaczęli obrzucać mnie dzidami i kartoflami, albo uciekali ze strachem w oczach.
Obrazek

Ale ja nie o tym chciałem. Kampania idzie pełną gębą. Kiedy już dotarłem do Zambrowa, porzucając moją taczkę nieopodal rzeki Jabłonki, odebrałem telefon. To był mój informator, bliska koleżanka Bazylki - niejaka Żaklin (imię nie jest przypadkiem - rodowód ma francuski, szlachecki).
Obrazek
Jacuś podobno wącha już rzeczny piach od spodu, zagotował się na czerwono i uraczył kubki smakowe gości w restauracji Impresja na Mazowieckiej. Pozostali kandydaci mają się dobrze, ale tracą poparcie zambrowskiej społeczności. Wyszło na jaw, że psinka Lola to tak naprawdę suka. I w dodatku zimna. Donosiła na bezpańskiego Burka do hycla.
York to w istocie rodowity mieszkaniec Polski, bez żadnych koneksji z Nowym Jorkiem i Amerykanami. Kiedy się to wydało - Psi Zakon Zambrowski Okrągłej Miski (PZZOM) wykluczył go jako członka, odebrał prawa do głosowania i uczestniczenia w obradach, a na koniec odmówił składania dalszych wyjaśnień. Dało się odczuć, że poczuli się oszukani, podobnie jak Lola. Która, jak się okazało, miała wieloletni romans z Yorkiem. Po wyjściu faktów na jaw, zostawiła go.
Misia natomiast, jako jedyna wyszła z tego bez szwanku. Jak to kot - stwierdziła, że w sumie, cytuję: "Chuj mnie to wszystko obchodzi, i tak jestem najpiękniejsza." i postanowiła nie walczyć o dalsze głosy. Nie znaleźliśmy z Żaklin na nią żadnego haka, ale nie było potrzeby.

Tak więc Bazylka utrzymuje się na prowadzeniu, a ja razem z Żaklin posiedzę nad Jabłonką do niedzieli i będę obserwował, aby dopilnować żeby wszystko poszło gładko.
SuwMar
Płeć: nieokreślona

Kampania wyborcza wraz z głosowaniem

Postautor: SuwMar » czw lut 20, 2020 8:19 am

No to dotarliśmy do połowy głosowania z wynikiem 58% . :brawo: Do niedzieli jeszcze trochę czasu zostało, ale złe nie śpi. :-D
Liczy się każdy głos na plus, dla kontrkandytatów oczywiście na minus. Głosować można z rożnych przeglądarek oraz urządzeń (komputery, tablety, telefony, prodziże, taczki...).
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Kampania wyborcza wraz z głosowaniem

Postautor: Tommy Black » czw lut 20, 2020 8:01 am

SzaMan000 pisze:Chociaż widząc swego czasu pewnego jegomościa ciągnącego za sobą na sznurku szczoteczke do zębów i mamroczącego coś do niej jestem w stanie sobie to wyobrazić. Jednak nie, nie jestem...


To wyobraź sobie Kangura ( @
Awatar użytkownika
kangaroo
) ciągnącego na sznurku szczękę i przepraszającego ją za papugę...
SzaMan000
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: śr gru 11, 2019 10:28 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 21 razy
Płeć: Mężczyzna

Kampania wyborcza wraz z głosowaniem

Postautor: SzaMan000 » czw lut 20, 2020 7:53 am

Po trzykroć tragiczny? Toż to zapowiada jakąś sodomię i gomorię. Kibicuje Bazylce ale nie wiem czy nie chciałbym przekonać się o losach Kangura. Jednakże takie koniki morskie bywają smakowite i trudno mi wyobrazić sobie inną relacje z takowym niż czysto kulinarną. Chociaż widząc swego czasu pewnego jegomościa ciągnącego za sobą na sznurku szczoteczke do zębów i mamroczącego coś do niej jestem w stanie sobie to wyobrazić. Jednak nie, nie jestem...
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Kampania wyborcza wraz z głosowaniem

Postautor: Tommy Black » czw lut 20, 2020 7:27 am

SzaMan000 pisze:Swoją drogą ciekawe jak Jacuś dopełni żywota...


To jest kompletnie nieistotne, nieważne i nie interesują nas żywota jakichś koników morskich. Dla nas i dla Kangura ważne jest aby wygrała Bazylka. Jeśli jakimś cudem, bo tylko cud tu nastąpić może, nie wygra nasza papuga, los Kangura będzie tragiczny.A nawet tragicznie tragiczny albo jeszcze bardziej...
SzaMan000
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: śr gru 11, 2019 10:28 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 21 razy
Płeć: Mężczyzna

Kampania wyborcza wraz z głosowaniem

Postautor: SzaMan000 » czw lut 20, 2020 1:01 am

Głos na Bazylkę oddany, ale że takie krewetki nad rzeką Jabłonką sie ukryły to :boi:. Innymi słowy cudze chwlicie swego nie znacie zagraniczne krewetki tylko wpie... zżeracie. :smile: Swoją drogą ciekawe jak Jacuś dopełni żywota... :co:

Wróć do „Carousel Bar - Ludzie wybaczą wiele temu, kto stawia drinki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 17 gości