Tytoniówki są złe!

Spotkasz starych przyjaciół albo nowych albo samotnie będziesz pisał marne posty.
Awatar użytkownika
kaper
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 141
Rejestracja: wt sty 22, 2019 5:41 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 150 razy
Otrzymał podzięk.: 72 razy
Płeć: Mężczyzna

Tytoniówki są złe!

Postautor: kaper » sob lut 22, 2020 9:02 pm

Też przez bardzo długi czas tytków się nie tykałem, zawsze tylko owocówki, ale potrzeba też czasami jakiś zmian, jakiś odskoczni. Oczywiście chmurzę takie aromaty tylko na MTL, próbowałem na DTL ale nie nadają się, przynajmniej dla mnie :).
Awatar użytkownika
Krasnal45
Moderator
Moderator
Posty: 6684
Rejestracja: sob cze 20, 2015 6:38 am
Lokalizacja: Aglomeracja Śląska
Podziękował: 5173 razy
Otrzymał podzięk.: 7643 razy
Płeć: Mężczyzna

Tytoniówki są złe!

Postautor: Krasnal45 » sob lut 22, 2020 9:01 pm

SzaMan000 pisze:...po tygodniu skusiła mnie Shisha lemon i szczerze mówiąc pozytywnie mnie zaskoczyła. Jak narazie nie czuję tu zbyt tytoniowych posmaków ale cytryna jest bardzo przyjemna.

Zostaw to jeszcze na trzy tygodnie, dopiero wtedy tytonie wyjdą na wierzch. Teraz to masz tylko zupę cytrynową.
__________________________________
Obrazek
__________________________________
Od 22.02.2013 bez analoga.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
SzaMan000
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: śr gru 11, 2019 10:28 pm
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 12 razy
Otrzymał podzięk.: 21 razy
Płeć: Mężczyzna

Tytoniówki są złe!

Postautor: SzaMan000 » sob lut 22, 2020 8:27 pm

@
Awatar użytkownika
Cinmar
w zasadzie identyczny zestaw ostatnio zamówiłem aby znaleźć tytki które ze mną zostaną. Tytonie jeszcze trzy tygodnie potrzebują ale dzisiaj po tygodniu skusiła mnie Shisha lemon i szczerze mówiąc pozytywnie mnie zaskoczyła. Jak narazie nie czuję tu zbyt tytoniowych posmaków ale cytryna jest bardzo przyjemna. Jak dla mnie smak jest prawie identyczny a na pewno zbliżony jak to tylko możliwe do jednego z premixów firmy Expran z serii 7 Todsunden Aroma która swoją drogą jest jak narazie dla mnie jedną z najlepszych jeśli chodzi o premixy. Tak więc... @MA :bry: :brawo:
Awatar użytkownika
Pat Ansky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: wt sty 15, 2019 6:07 am
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 97 razy
Otrzymał podzięk.: 12 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tytoniówki są złe!

Postautor: Pat Ansky » sob lut 22, 2020 8:02 pm

Ja się zawiesiłem na Halo Turkish Tobacco i Torque 56. Od półtora roku mam to cały czas w zapasie (czasem 6 a czasem 9mg nikotyny). W sumie to tak naprawdę nie jestem jeszcze obyty w tych wszystkich tytoniówkach na rynku i wiem, że są tam cuda, ale nie wyobrażam sobie mieć więcej niż, powiedzmy 5-6 smaków bo przecież tego się nie zużyje na 12W przez długi czas. Może właśnie przyszedł czas na zmiany.

Ja czasami uwielbiam prostotę na MTL, np. czyste RY4 Double albo Asian (TPA) 10% i 6mg, albo taki Banana Nut Bread (TPA), który właśnie chmurzę na Aresie - też 10% i 6mg. No ale to nie są tytoniówki tak naprawdę. Tak samo jak trudno jest mi nazwać tytoniówką Tribecę od Halo albo ich Prime15. Ale też je uwielbiam na MTL.

Patrząc na Twoje zakupy chyba się pokuszę na te MA oraz na jakieś tytonie NET od wspomnianych gdzieś tutaj na forum Asense.
Awatar użytkownika
ErNOL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2269
Rejestracja: pt lis 29, 2019 11:30 am
Lokalizacja: łódzkie
Podziękował: 2614 razy
Otrzymał podzięk.: 2821 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Tytoniówki są złe!

Postautor: ErNOL » sob lut 22, 2020 7:36 pm

Zazdroszczę zmiany tytoniówek... Ja próbowałem bardzo wielu. Tych naszych rodzinnych, jak i zagranicznych... I niestety. Nie są one dla mnie. Na wymioty mi się zbiera podczas ich wapoania. Pozostają owocówki. :)
2 kilogramy parowników + reklamówka (papierowa) modów... :facepalm:
www.ernol9xp7.blogspot.com
Máte zpackané hlavy ...
Czarna owca... :jezor:
Rest in peace brother... [*]
***** *****
Obrazek
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

Tytoniówki są złe!

Postautor: Cinmar » sob lut 22, 2020 7:19 pm

Tytki są złe!
Mówię to ja, ich wieloletni arcywróg. Bo są paskudne, walą stojącymi przy skarpetami bezdomnego i są koloru żółtego śniegu!
Dokładnie takiego zdania byłem przez bite 7 lat.
I kompletnie nie rozumiałem zafascynowania smrodem, bo pamiętałem klony Marlboro, czy kompozycję KrzyWho (bodajże od King E-Cigar).
Ale lepsze jest wrogiem dobrego, a (r)ewolucja następuje w ciszy.

Dużo mnie ominęło, a ja kompletnie nieświadomy trwałem sobie przy swojej racji, starając się nie rzucać w oczy.
Ale od nienawiści do miłości kroków wiele nie trzeba, jak to mówią: biednemu zawsze baba masłem do ziemi.
W moim przypadku wystarczyła obiegówka @MA.

I wyszło cholera na to, że przez ostatnie 7 lat od mojej ostatniej styczności z tytoniami "trochę" się zmieniło. Na tyle, żeby smród mnie zafascynował, a moje podejście zmieniło się o 540 stopni. Teraz jeszcze tylko brakuje, żeby mnie ktoś na squonkowanie DTL przekabacił...

A na potwierdzenie swoich słów, że tytki śmierdzą, zamówiłem sobie małe co nieco:
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Carousel Bar - Ludzie wybaczą wiele temu, kto stawia drinki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Claude [Bot] i 10 gości