Salonowe gadżety

Wygląd, moda i uroda - zrób coś dla przyszłych pokoleń, uwolnij je od smokingów.
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowe gadżety

Postautor: Cinmar » śr lip 29, 2020 9:03 pm

Myślę, że umieszczanie dodatkowych informacji, z naciskiem na te o EIN to krok w złą stronę.
Raz, że jak ktoś się uprze, to mamy reklamę (mocno naciągane).
Dwa, urok tkwi w minimalizmie. Ciekawski postronny sobie znajdzie. A treści im mniej, tym lepiej. Postawmy na symbolikę.
Chyba, że polecimy po całości sloganem "Salon Rozchmurzonych *chmurka*. Mamy tu fajne kody rabatowe na fajne rzeczy, testy, marudzącego Krasnala i gadającego Kangura. A wszystko to jest okraszone piwem, szybkimi dziewczynami i ładnymi samochodami.". Wyolbrzymiam celowo.
O ile kilku słowom opisu na smyczy, czy kubku nie mam nic przeciwko, tak na aucie czy koszulce chciałbym zachować "czystość" i prostotę.
Obrazek
Awatar użytkownika
edarek
Moderator
Moderator
Posty: 2668
Rejestracja: pn sty 06, 2020 1:39 pm
Lokalizacja: Trzebież
Podziękował: 3887 razy
Otrzymał podzięk.: 1933 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowe gadżety

Postautor: edarek » śr lip 29, 2020 8:46 pm

Projekt wrzucony przez @
Awatar użytkownika
Cinmar
jak, najbardziej w porządku. Bez zbędnych rozpraszaczy, ale... Warto byłoby dołożyć coś, co osobę postronną może naprowadzić na to, co Salon oferuje. Tym samym, pod spodem dołożył bym "Wszystko o e-papierosach". Swój swojego pozna, a ciekawskiego pokieruje. Przepraszam, że tak z doskoku się wbijam, ale wyjazdowo nie mam za wiele czasu na wszystko.
You don't smoke? Do not vape!
Obrazek
Tak w przybliżeniu

Obrazek
Awatar użytkownika
damian689
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: sob lis 02, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: dolnośląskie/UE
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Salonowe gadżety

Postautor: damian689 » śr lip 29, 2020 8:24 pm

Poproszę 2 smycze i 4 naklejki.

Tapnięte z P20
Owiec992
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 97
Rejestracja: czw kwie 23, 2020 5:04 pm
Lokalizacja: Żyrardów
Podziękował: 20 razy
Otrzymał podzięk.: 80 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Salonowe gadżety

Postautor: Owiec992 » śr lip 29, 2020 8:01 pm

Jeśli można się jeszcze dopisać do listy, to ja bardzo chętnie. 2 naklejki i 2 smyczki w razie czego. Przedpłatę mogę zrobić :).
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowe gadżety

Postautor: iron64 » śr lip 29, 2020 5:22 pm

Pamiętam o tym @
Awatar użytkownika
Tommy Black
, ale za wcześnie na to. Wybieram się niedługo na urlop i dopiero po urlopie odbiorę naklejki i mam nadzieję smycze. Domyślam się, że część z nas chciałaby na wczoraj, ale tak się nie da. Głòwnie dlatego, że ja mam swòj styl i sposòb pracy, jak wszystko przemyślę i przeanalizuję wtedy zaczynam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowe gadżety

Postautor: Tommy Black » śr lip 29, 2020 5:16 pm

iron64 pisze:Kubki, koszulki w terminie pòźniejszym. Nie dam rady wszystkiemu, ok? Zobaczymy jak pòjdą smycze i naklejki i sami zdecdujecie, czy robimy coś dalej.


I pamiętaj, że masz pełne wsparcie i jeśli zajdzie taka potrzeba, pomoc ze strony administracji Salonu. Może w końcu się do czegoś przyda? :P
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Salonowe gadżety

Postautor: iron64 » śr lip 29, 2020 5:13 pm

Kubki, koszulki w terminie pòźniejszym. Nie dam rady wszystkiemu, ok? Zobaczymy jak pòjdą smycze i naklejki i sami zdecdujecie, czy robimy coś dalej.
@timi, dzięki za info, choć dla mnie zbyteczne. Skoro człowiek powiedział, że zrobi co mu zlecę to wie co robić. Zresztą widziałem ròżne jego naklejki i ma ròwnież takie bez tła. Jak nie będą takie jak mają być to nie odbiorę ich.
Obrazek
timi
Płeć: nieokreślona

Salonowe gadżety

Postautor: timi » śr lip 29, 2020 3:07 pm

iron64 pisze:Czyli czarne napisy i chmurka lub białe napisy i chmurka, bez tła. Tak rozumiem. Zgadza sie?

Jeśli to ma być "bez tła" czyli wg pomysłu @
Awatar użytkownika
Haze
, to trzeba folię wycinać na ploterze, wybrać i naklejać na nią tzw. transport.
To jest przeźroczysta folia, która pozwala przenieść wyklejkę z papieru w miejsce docelowe.

Szkoda, że mi się nie chce szukać w magazynie i uruchamiać plotera, bo bym to Wam powycinał. W końcu kiedyś prowadziłem grupę agencji reklamowych.
Dobrze by było też poszukać lub nagrać instrukcję naklejania w formie filmiku. Niby jest to banalnie prosta czynność, ale niewielkiemu procentowi forumowiczów może sprawić trudności.
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 622 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Salonowe gadżety

Postautor: Goomowiec » śr lip 29, 2020 2:38 pm

Jak będzie już ogólny obraz sytuacji, czyli co, za ile i dlaczego tak drogo, to ja wziąłbym ze dwie smyczki i kubeczek. O ile ten kubek nie będzie jakimś standardowym pizdrykiem, tylko czymś o pojemności 450ml wzwyż. Do mniejszego kawy nie ma sensu lać.
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowe gadżety

Postautor: Cinmar » śr lip 29, 2020 11:13 am

@
Awatar użytkownika
iron64
, dokładnie tak. Obraz podeślę Ci za jakąś godzinę.
Obrazek

Wróć do „Marble Arch - Podobno smoking dobrze leży na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości