Salonowe gadżety

Wygląd, moda i uroda - zrób coś dla przyszłych pokoleń, uwolnij je od smokingów.
Awatar użytkownika
damian689
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 73
Rejestracja: sob lis 02, 2019 1:29 pm
Lokalizacja: dolnośląskie/UE
Podziękował: 45 razy
Otrzymał podzięk.: 83 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Salonowe gadżety

Postautor: damian689 » wt lip 28, 2020 7:24 pm

@
Awatar użytkownika
iron64
, czy chodzi o koszulki fruit of the loom? Z tego co wiem są dobrej jakości.

Tapnięte z P20
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowe gadżety

Postautor: Cinmar » wt lip 28, 2020 7:14 pm

Przeczytałem poprzedni temat o gadżetach. Rozmowa w 90% zboczyła w stronę nowego logo, sama istota tamtego tematu została bez odpowiedzi.
Wracając do obecnego tematu:
Smycze - tak.
Naklejki na auto - tak.
Kubki - jak najbardziej.
Koszulki - tylko pod warunkiem, że będą z dobrego materiału i sam nadruk będzie pierwszorzędny. Lepiej wydać na koszulkę 80 zł i mieć fajną (oraz dobrą) koszulkę, niż 20-30 zł i zostać z czymś, co po dwóch - trzech miesiącach nawet na szmatę nie będzie się nadawać, a napis zejdzie z pierwszym praniem. Tak, te przykładowe 80 to sporo jak na T-shirt, ale jakości nie ma za darmo.

Nie róbmy nic na hurra. Podzielmy to na etapy. Przykład:
- Tydzień 1: zastanówmy się co chcemy i ile faktycznie możemy. Równolegle ankieta wielokrotnego wyboru, żeby wiedzieć ilu jest zainteresowanych.
- Tydzień 2: konkretne deklaracje, kto, co i ile.
- Tydzień 3: pomówmy o kosztach.
Później już krótka droga do realizacji. Przedpłata nie podlega dyskusji, żeby przypadkiem przez potencjalnych opieszałych nie zostawić kolegi/koleżanki z ręką w nocniku.

To naturalnie tylko moja luźna wizja.
Obrazek
Awatar użytkownika
smialekcz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 343
Rejestracja: czw gru 22, 2016 5:25 pm
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 271 razy
Otrzymał podzięk.: 284 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowe gadżety

Postautor: smialekcz » wt lip 28, 2020 6:50 pm

Jestem chętny na: smyczki (5 szt.), naklejki (szt. 2); kubki (szt. 2); koszulki (szt.2 - XXXL).
Zasilania: rurki, boksy, elektroniki i mechaniki.
Parowniki: na szmaty, waty, siaty, grzały i druty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowe gadżety

Postautor: Tommy Black » wt lip 28, 2020 6:42 pm

iron64 pisze:Oczywiście liczę na jakieś wspólne zdanie odnośnie kolorystki choćby i wstępnej przynajmniej deklaracji ile osób będzie chętnych. Szkoda byłoby mi wydać kasę (której zbyt dużo i tak nie mam) na np.100 koszulek, a zostałoby dla mnie 98. Dlatego liczyłbym choćby na wstępne deklaracje, abym wiedział czym się zająć.


Jeśli takie działania rozpoczniesz, to na pewno pod patronatem i parasolem Salonu więc żadne straty finansowe po Twojej stronie nie wchodzą w grę.
Ale poszukaj wcześniejszego tematu o salonowych gadżetach...
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowe gadżety

Postautor: iron64 » wt lip 28, 2020 6:38 pm

Jeśli będą chętni zajmę się smyczami, naklejkami i jeśli zbyt mocno ceny się nie zmieniły koszulkami.
Oczywiście liczę na jakieś wspólne zdanie odnośnie kolorystki choćby i wstępnej przynajmniej deklaracji ile osób będzie chętnych. Szkoda byłoby mi wydać kasę (której zbyt dużo i tak nie mam) na np.100 koszulek, a zostałoby dla mnie 98. Dlatego liczyłbym choćby na wstępne deklaracje, abym wiedział czym się zająć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowe gadżety

Postautor: Tommy Black » wt lip 28, 2020 6:33 pm

iron64 pisze:Co sądzicie o tym? Byliby jacyś chętni kupić takie gadżety? Kupić, no bo pewnie własnym sumptem musielibyśmy to zorganizować, nie myślę tutaj o zarobku...


Zacny pomysł i idea ale myśmy już kilka razy te tematy przerabiali. Z bardzo różnych powodów nic z tego nie wyszło. Zawsze na jakimś etapie pękało najsłabsze ogniwo.
Oczywiście gdyby ktoś się tym zajął od początku do końca byłoby super, bo fajnie jest mieć swoje różne gadźety czy jakieś gifty.

Metall pisze:Ja bym sobie koszulkę z logiem Salonu zrobił, ale nie wiem co z prawami autorskimi do tego "znaku"? To jest kwestia podstawowa. Przynajmniej na początku.


Wszystkie elementy graficzne i nazwa są własnością Salonu. Za zgodą administracji, można sobie zrobić nie tylko koszulkę...
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7875 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowe gadżety

Postautor: bulit73 » wt lip 28, 2020 6:27 pm

Smyczy raczej nie używam ale z logo salonu na pewno bym zanabył.
Co do naklejek na samochód. Myślę, że to jest fajna sprawa. Może to będzie jakiś krok, żeby o Nas, waperach usłyszeli.
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Salonowe gadżety

Postautor: iron64 » wt lip 28, 2020 6:26 pm

No smycz to tez uważam, że czarna, lub jakaś ciemna ewentualnie. Ale ogólnie myślę, że wypracujemy jakieś rozwiązanie całości i naklejek i smyczy.
Jak chcecie coś innego, nie wiem kubki może to poszukam na allegro i zobaczymy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowe gadżety

Postautor: Cinmar » wt lip 28, 2020 6:21 pm

Smycz tak. Tylko ciemna, a najlepiej czarna. Niech sobie będzie brudna, ale nie musi być widać. :D
Co do naklejki na auto, wszystko zależy od projektu i rozmiaru. I w jakim kolorze, żeby do wszystkiego pasowało?
Do tego byłoby miło, żeby przynajmniej kilka osób się zadeklarowało, a nie jeden jedyny w całym kraju :P
I żeby nie było: ja trochę miejsca na karoserii wolnego mam, więc czekam na więcej chętnych do solidarnej akcji. :-D
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowe gadżety

Postautor: iron64 » wt lip 28, 2020 5:37 pm

@
Awatar użytkownika
Metall
a to fakt, więc musimy poczekać na autora, lub kogoś kto w jego imieniu się wypowie. Niemniej widzę, że pomysł się podoba, no to dobrze. Zapoznanie drobne już zrobiłem i smycz byłaby po około 3zł dostępna w najprostszej wersji, a taka rozłączalna jak pokazałem w linku po około 4,5zł. Nie szukałem naklejek, bo mam niedaleko siebie gościa, który produkuje naklejki (w Łodzi na Duńskiej) więc jak będzie chęć to podjadę i zapytam.
@
Awatar użytkownika
Metall
koszulki "Fruity coś tam coś tam" po około 23zł mogą być z nadrukiem dowolnym. Przynajmniej po tyle były jak ostatnio pytałem i kupowałem. Też w Łodzi na Duńskiej. ;)
Obrazek

Wróć do „Marble Arch - Podobno smoking dobrze leży na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości