Salonowe gadżety

Wygląd, moda i uroda - zrób coś dla przyszłych pokoleń, uwolnij je od smokingów.
Awatar użytkownika
Metall
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2067
Rejestracja: sob lip 27, 2019 2:20 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 2128 razy
Otrzymał podzięk.: 2038 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowe gadżety

Postautor: Metall » wt lip 28, 2020 5:28 pm

Ja bym sobie koszulkę z logiem Salonu zrobił, ale nie wiem co z prawami autorskimi do tego "znaku"? To jest kwestia podstawowa. Przynajmniej na początku.
PoProstuDawid
Płeć: nieokreślona

Re: Salonowe gadżety

Postautor: PoProstuDawid » wt lip 28, 2020 5:27 pm

Podoba mi się pomysł. Ja bym nakleił na osobówkę i na ciężarówkę :).
Awatar użytkownika
Insane
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 670
Rejestracja: wt maja 15, 2018 8:35 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 1061 razy
Otrzymał podzięk.: 626 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Salonowe gadżety

Postautor: Insane » wt lip 28, 2020 5:24 pm

Zacny pomysł muszę przyznać, co prawda samochodu nie posiadam. Z braku laku bardzo chętnie nakleiłbym sobie taką wlepkę na czoło, ale to już musimy się dogadać, jako że będę chodzącym słupem reklamowym. W smyczy też mogę pochodzić, żadne perwersje nie są mi obce, ale to już na priv. Hau, hau.
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Salonowe gadżety

Postautor: iron64 » wt lip 28, 2020 5:11 pm

Naszła mnie taka wizja. Każdy Salonowicz ma naklejkę na samochód z logiem Salonu, tym aktualnym. Coś w stylu takiej naklejki https://allegro.pl/oferta/naklejka-szyb ... bi_m=reco&
Tylko oczywiście z naszym logiem.
Drugi pomysł to smycz, mam kilka smyczy z for m.in. z Elektrody i bardzo sobie chwalę takie gadżety, było nie było spędza człek sporo czasu na tych forach, poznaje ludzi, czasami w realu i na wiele lat zawiązują się również przyjaźnie.
Smycz widziałbym taką https://allegro.pl/oferta/smycz-tommy-h ... 7396093340 tylko oczywiście z naszym logiem.

Co sądzicie o tym? Byliby jacyś chętni kupić takie gadżety? Kupić, no bo pewnie własnym sumptem musielibyśmy to zorganizować, nie myślę tutaj o zarobku, tylko po prostu zwrocie kosztów. Ja bardzo chciałbym mieć zarówno naklejkę jak i kilka smyczek. EIN sobie nosze na smyczy, klucz do auta zresztą też i takie rzeczy byłby dla mnie i fajne i przydatne.
A dla Was?
Obrazek

Wróć do „Marble Arch - Podobno smoking dobrze leży na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości