Udostępnienie internetu w drugim pomieszczeniu

Wygląd, moda i uroda - zrób coś dla przyszłych pokoleń, uwolnij je od smokingów.
pampalini
Płeć: nieokreślona

Udostępnienie internetu w drugim pomieszczeniu.

Postautor: pampalini » ndz sie 09, 2020 2:57 pm

Czytalem o tym. Nie do końca rozumiem działanie tego extendera. W instrukcji pisze o wciśnięciu WPS na routerze, a ja takowego nie mam w modemie i pytanie brzmi - czy wystarczy uruchomić extender by Wi-Fi zostało wzmocnione, czy jednak te WPS jest niezbędne. Nie znam nikogo posiadającego to urządzenie i nie chcę się przekonywać po zakupie, że jednak jest to potrzebne i extender w tej chwili robi za przycisk do papieru.
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 622 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Udostępnienie internetu w drugim pomieszczeniu.

Postautor: Goomowiec » ndz sie 09, 2020 2:48 pm

Reapeter wifi? Choćby taki https://www.tp-link.com/pl/home-network ... l-wa850re/ i nie musisz się męczyć z kablami.
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
pampalini
Płeć: nieokreślona

Udostępnienie internetu w drugim pomieszczeniu

Postautor: pampalini » ndz sie 09, 2020 2:39 pm

Na początek podstawowe informacje.Mam internet z INEA. Modem posiada Wi-Fi, Nie mam dostępu do konfiguracji modemu, Z modemu idzie kabel internetowy do drugiego pomieszczenia (player HD z opcją przeglądania internetu). Internet działa.
Właśnie za pomocą tego kabla chcę udostępnić bezprzewodowo internet w tym pomieszczeniu ( Wi-Fi po prostu jest do d****, sygnał jest marny, choć sam internet to 250 Mb/25 Mb ).
Jakie potrzebuję urządzenie, by podpiąć ten kabel i uzyskać Wi-Fi w tym pomieszczeniu bez konfiguracji? Ma defaultowo zczytać IP po kablu i siać internet bezprzewodowo.

Wróć do „Marble Arch - Podobno smoking dobrze leży na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości