Koszulki salonowe

Wygląd, moda i uroda - zrób coś dla przyszłych pokoleń, uwolnij je od smokingów.

Ile jesteś w stanie zapłacić za koszulkę z logiem Salonu?

Czas głosowania minął śr wrz 02, 2020 5:52 pm

1. Max 20zł
0
Brak głosów
2. 20zł - 30zł
7
14%
3. 30zł - 50zł
34
67%
4. 50zł - 100zł
9
18%
5. Nie chcę żadnych koszulek
1
2%
 
Liczba głosów: 51
Awatar użytkownika
Goomowiec
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 757
Rejestracja: czw cze 18, 2020 5:02 pm
Lokalizacja: \m/
Podziękował: 200 razy
Otrzymał podzięk.: 622 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Cena koszulek Salonowych

Postautor: Goomowiec » sob sie 29, 2020 6:00 pm

To, że zaznaczyłem nieco tańszą wersję, nie znaczy, że nie wezmę droższej. Po prostu ten przedział cenowy wydawał mi się lepszy, ale "z braku laku i kit dobry". @
Awatar użytkownika
bulit73
ma rację z tą listą, tak będzie najłatwiej. Pozostaje też chyba wybrać wersję kolorystyczną, bo chyba nie będzie to biała podkoszulka, prawda? :D
You have violated the dress code of this vessel.
Failure to comply is punishable by death.
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7874 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Cena koszulek Salonowych

Postautor: bulit73 » sob sie 29, 2020 5:57 pm

@
Awatar użytkownika
iron64
może zróbmy listę chętnych. Ty policzyłeś, że każdy weźmie tylko 1 sztukę.
Obrazek
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Cena koszulek Salonowych

Postautor: iron64 » sob sie 29, 2020 5:54 pm

42 głosy w ankiecie, więc rozumiem, że mniej więcej tylu będzie zainteresowanych i zamawianie 100szt mija się z celem?
Obrazek
timi
Płeć: nieokreślona

Cena koszulek Salonowych

Postautor: timi » pn sie 24, 2020 9:49 am

Zaglądnijcie tu https://www.openwear.pl/meska-koszulka- ... 17228.html.
Nie dość, że mają koszulki Promodoro w dobrej cenie, to jeszcze robią nadruki i hafty.
Awatar użytkownika
yetisize
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 135
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 7:12 pm
Lokalizacja: Brodnica
Podziękował: 65 razy
Otrzymał podzięk.: 237 razy
Płeć: Mężczyzna

Cena koszulek Salonowych

Postautor: yetisize » czw sie 20, 2020 6:30 am

W przypadku producenta koszulek proponowałbym spojrzeć na Promodoro. Są zdecydowanie wyższej jakości niż Frutki, które uważam, nawet te droższe modele, za jednym słowem mówiąc ch*jowe.
Miałem forumowe z Knives, świetne były. Nakupowałem sobie później na Allegro czystych, bez nadruków, kilka mam do dziś, cały czas trzymają fason, mimo że są po kilkudziesięciu praniach. Frutki po jakichś pięciu robią się szorstkie i się rozciągają.

Edit: czyste stąd brałem, rozmiary do 5xl, z tego co patrzę na poczcie kupowałem je w 2015. :)
Wampir z Pniew
Płeć: nieokreślona

Cena koszulek Salonowych

Postautor: Wampir z Pniew » czw sie 20, 2020 5:45 am

No ja zazwyczaj kupuję koszulki takie tam na co dzień z FotL na allegro za 10 PLN (biorę trochę grubsze, bo te najcieńsze to jedynie na ścierę się nadają ale za to do roboty są fajne i przewiewne) a od święta w sieciówce za 20 PLN (np. w Haruj & Milcz, jak to nazywali pracownicy tego przybytku tę firmę). Ale koledzy mają rację, to nie ma być koszulka, którą będziemy cerować po tygodniu tylko taka "dzieci po dzieciach" więc chyba przekonaliście mnie, cena nie gra roli, byle tylko nie okazało się, że będzie kosztować więcej niż najnowsza kolekcja jakiegoś tam projektanta, nawet tego z TVP co to chwalił prezydentową. :-D

Kurde, trzeba było zostać influencerem... (czy jak to się tam pisze).
Awatar użytkownika
iron64
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3677
Rejestracja: pn lis 26, 2018 12:58 pm
Lokalizacja:
Podziękował: 3216 razy
Otrzymał podzięk.: 2633 razy
Płeć: Mężczyzna

Re: Cena koszulek Salonowych

Postautor: iron64 » śr sie 19, 2020 7:54 pm

No i tu się zgadzam, dlatego rozglądałem się za Fruitami, bo taką z elektrody mam już ponad 10 lat i jest spoko nadal. Ale jak wspomniałem ceny Fruitów są dość duże, zwłaszcza porównując do przysłowiowych "chińczyków". A należy mieć na względzie jeszcze ceny wysyłek. Tutaj rozmawiamy o cenie koszulki jako takiej, ale przecież jeszcze trzeba to rozesłać, czyli +12 czy +13 złotych do tej ceny dojdzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cinmar
Patronauta
Patronauta
Posty: 1138
Rejestracja: ndz wrz 09, 2018 7:33 am
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 528 razy
Otrzymał podzięk.: 868 razy
Płeć: Mężczyzna

Cena koszulek Salonowych

Postautor: Cinmar » śr sie 19, 2020 7:34 pm

iron64 pisze:Poczekajmy może do końca ankiety z werdyktami, bo nie chciałbym, aby wypowiadali się jedynie burżuje, co to za koszulkę są w stanie dać i 100zł

Czuję się wywołany do tablicy. I nie.
Zaznaczyłem opcję 50-100. Dla porównania, praktycznie wszystkie koszulki, które kupuję sobie sam kosztują w porywach do 30 zł (a zazwyczaj poniżej 20 :lol:).
Skąd rozbieżność?
Koszulki to coś do czego nie przywiązuje większej uwagi. Jeśli po 2 miesiącach się zniszczy/rozciągnie, to albo zawiozę bratu na wieś (do dobicia przy brudnych robotach), albo bez żalu wyrzucę i kupię nową.
Za "naszą" koszulkę jestem w stanie zapłacić adekwatnie więcej, bo to swojego rodzaju symbol, nie jest produkowana masowo i nie kupię takiej za 2 miesiące w pierwszym lepszym sklepie, stąd chcę, żeby była jak najlepszej jakości i długo mi służyła zachowując walory estetyczne. To chyba jedyna z propozycji salonowych gadżetów, gdzie nie będę szukał niskiej ceny.
Obrazek
Awatar użytkownika
bulit73
Patronauta
Patronauta
Posty: 1813
Rejestracja: pn paź 14, 2019 3:09 pm
Lokalizacja: Trójmiasto
Podziękował: 7874 razy
Otrzymał podzięk.: 1857 razy
Płeć: Mężczyzna

Cena koszulek Salonowych

Postautor: bulit73 » śr sie 19, 2020 7:32 pm

Dom aukcyjny Christie’s i Sotheby’s.

Koszulka SR w której chodził @
Awatar użytkownika
Tommy Black
- cena wyw. 100.000 euro.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tommy Black
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22432
Rejestracja: pt cze 05, 2015 7:23 am
Lokalizacja: Szeroko pojęta Galicja
Podziękował: 10893 razy
Otrzymał podzięk.: 28761 razy
Płeć: Mężczyzna

Cena koszulek Salonowych

Postautor: Tommy Black » śr sie 19, 2020 7:09 pm

VapeLab pisze:Uuu koszulki Fruit of the Loom to u niektórych firm potrafiły chodzić za 250 PLN.


Piotrze, przeszycie metek to poważna, skomplikowana i kosztowna operacja. Nasze koszulki osiągną na rynku wtórnym dużo większe ceny bez takich prymitywnych zabiegów.
Widzisz te aukcje na eBayu?
Koszulka SR w której @
Awatar użytkownika
Haze
nakręcił 5 ostatnich filmów - cena wyw. 4500 euro.
Koszulka SR w której @
Awatar użytkownika
iron64
wygrał salonowy triathlon - cena wyw. 5000 euro.
Koszulka SR w której @Madzia spadała z perseidami do Salonu - cena wyw. 7400 euro.

Wróć do „Marble Arch - Podobno smoking dobrze leży na człowieku dopiero w trzecim pokoleniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości